Portal Uwodzicieli
Witryna poświęcona relacjom damsko męskim oraz budowaniu międzyludzkich więzi emocjonalnych.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Co musisz zacząć mówić, żeby podrywać dziewczyny?

Portret użytkownika tddaygame

Dziś przewrotnie. Większość osób odnajdując środowisko PUA-sów szuka "idealnych tekstów na podryw", czy też "rutyn, które pozwolą zdobyć każdą dziewczynę". A to nie o to tutaj chodzi.

Nauka podrywania to w 80% oduczanie mężczyzn szkodliwych schematów i powstrzymywanie ich przed strzelaniem sobie w stopę. Bo robią to nagminnie: udają, że nie chodzi im o seks (więc go nie dostają), zgrywają przyjaciół (lądując we friendzone), zanudzają dziewczyny pytaniami albo (o zgrozo) gadaniem o sobie.

To nie tak, że oni muszą wyuczyć się regułek i wtedy będzie im lepiej szło. Przede wszystkim muszą przestać zniechęcać do siebie te dziewczyny, które już na nich lecą.

Pozostałe 20% drogi do sukcesu to już temat na inny filmik czyli fizyczna eskalacja (dążenie do seksu) i to jest druga strona medalu - zachęcanie dziewczyn do siebie. Najpierw jednak wypadałoby przestać zniechęcać te już zainteresowane.

Ale zanim w ogóle dotrzemy do jednego i drugiego musimy masowo zdobywać nowe kontakty - podchodzić, zagadywać, podrywać. Bo 80% z zera to nadal zero.