Portal Uwodzicieli
Witryna poświęcona relacjom damsko męskim oraz budowaniu międzyludzkich więzi emocjonalnych.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Fake It Till You Make It

Portret użytkownika tddaygame

"Fake It Till You Make It" to strategia sugerująca, że niektóre cechy warto udawać, zanim ich nie osiągniemy. Niby racja, ale niektórzy totalnie zapominają o tym drugim kroku.

Jeśli będziesz coś udawał przez długi czas, to nie ma siły - jakieś zachowania wejdą Ci w krew i z czasem staniesz się taki, jaki udawałeś. Musisz "jedynie" wiedzieć co chcesz osiągnąć i dlaczego coś udajesz.

To nie może być tak, że "nie będę odpisywał do dziewczyny szybciej niż po godzinie, bo mam sprawiać wrażenie zajętego człowieka". To jest "mam sprawiać wrażenie zajętego człowieka, więc nie będę ślęczał na telefonie non stop".

Nie przywiązuj do dokładnych kroków, nie szukaj przepisu "jak udawać pewnego siebie" tylko zastanawiaj się "jakbym się zachowywał, gdybym nie był tak zesrany". I to staraj się udawać, aż w końcu taki faktycznie się staniesz.

Co więcej - jeżeli to są rzeczy, których nie byłeś pewny, a zobaczysz, że niektóre zachowania powodują dokładnie odwrotne reakcje niż się spodziewałeś, to tym bardziej będziesz do takiego zachowania przekonany.

To wszystko nie zadzieje się samo, poza udawaniem musisz jeszcze włożyć w to dużo pracy nad sobą, żeby te cechy, które udajesz miały w ogóle jakiekolwiek podstawy. Ale przecież o tym dobrze wiesz.

Odpowiedzi

Portret użytkownika saverius

"nie szukaj przepisu "jak

"nie szukaj przepisu "jak udawać pewnego siebie" tylko zastanawiaj się "jakbym się zachowywał, gdybym nie był tak zesrany"."

Ciekawe przeramowanie. Pewnie dla wielu przydatne.