Portal Uwodzicieli
Witryna poświęcona relacjom damsko męskim oraz budowaniu międzyludzkich więzi emocjonalnych.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

JAK ZROBIĆ PIERWSZE DOBRE WRAŻENIE? - 9 PROSTYCH KROKÓW DO ZASTOSOWANIA OD RAZU

Portret użytkownika Hoon

1. Jak zrobić dobre pierwsze wrażenie

Zanim zaczniesz pokazywać jaki to jesteś fajny, wyjątkowy i wygadany musisz zrobić pierwsze dobre wrażenie, ale jak to zrobić ?
Zacznij od tego jaką masz energię, odpowiednie nastawienie i uśmiech. Pamiętaj lubimy spędzać czas z ludźmi pozytywnie nastawionych do życia, zdrowych i pełnych wigoru tez taki bądź, nie zapominaj oczywiście o odpowiedniej mowie ciała, ubiorze i zapachu, to podstawy o których zawsze musisz pamiętać.
Są kobiety o niższej energii niż Ty to zapamiętaj nie możesz podejść do szarej myszki z wysoka energią, postaraj się dopasować i mieć odrobinkę większą. To jest tak jak byś ty czytał teraz książkę popijając kawkę, a nagle przychodzi, znajomy po imprezie jeszcze w stanie upicia alkoholowego, i zachęca Cię do zabawy, jesteś w stanie sobie to wyobrazić ? Totalnie inne emocje, totalnie inna energia emanuje od Ciebie i od niego, ty stonowany i spokojny a on jeszcze w stanie imprezowym, ty czujesz się nie komfortowo i nie masz ochoty na jego towarzystwo.
Właśnie dlatego odpowiednie nastawienie i energia jest tutaj kluczowe

2. Pierwsze 3 sek., 30 sek., 3 min.
Kobiety idealnie czytają mowę ciała, zdecydowanie lepiej niż my faceci dlaczego ?
W czasach prehistorycznych mężczyźni chodzili i polowali a kobiety co ? Zostawały w jaskiniach i co robiły?
Porozumiewały się za pomocą mowy ciała i w ten sposób po przez miliony lat ewolucji do dziś kobiety posiadły lepszą umiejętność czytania z ruchów, postawy i sposobów poruszania.
Po 3 sekundach kobieta ocenia czy jest tobą zainteresowana i zdecyduje to o dalszej znajomości, po 30 sekundach podejmie decyzje czy chciałaby z Tobą się przespać,
a po 3 minutach będzie miała już wyrobione konkretne zdanie na twój temat i właśnie dlatego tak bardzo ważne są te pierwsze 3 minuty interakcji.
Oczywiście jej ocenę można zmienić, ale czemu by nie od początku przedstawić się jako miły, sympatyczny ale pewny siebie mężczyzna z zasadami.

3. Zacznij obserwować
Aby jeszcze lepiej rozumieć dynamikę zachowań i to w jaki sposób kobiety wybierają tego a nie innego mężczyznę, spędziłem dwa tygodnie na obserwacjach jak mężczyźni podchodzili do kobiet, jak one reagowały i które zachowania były odbierane jako atrakcyjne zaloty. Najlepsze efekty mieli Ci faceci którzy przed podejściem już chociaż delikatnie zwrócili uwagę kobiety. Np.: puścili jej oczko, uśmiechali się, lub tańczyli w jej polu widzenia, w momencie kiedy już podchodzili robili to bezpośrednio ale cały czas z klasą. Nie napierali na nią dawali jej przestrzeń, którą jednocześnie stopniowo przekraczali.
Czemu sobie utrudniać poznawanie kobiet i robić to statystycznie podchodząc do dziesiątek kobiet, zamiast wcześniej przygotować sobie fundamenty twojej atrakcyjności chwilę przed podejściem.
Zacznij obserwować i uczyć się na błędach innych, pójdź się do klubu i poobserwuj w jaki sposób ludzie się komunikują, jak ze sobą rozmawiają, jak przekraczają granice dotyku, zobaczysz że jeżeli wyciągniesz odpowiednie wnioski, zrozumiesz dynamikę interakcji.

Główne założenia dobrego pierwszego wrażenia

4. Uśmiech i pozytywna energia
Chcesz dobrze wypaść ? Zacznij się uśmiechać, nie ważne jeżeli uważasz że twój uśmiech jest głupi, uśmiechaj się pokazując całe zęby, ludzie lubią osoby pozytywne i uśmiechnięte i ty taki bądź. Pamiętaj też o odpowiedniej energii bądź pozytywnie nastawiony do życia, jeżeli coś Ci nie wyjdzie nie martw się to tylko doświadczenie, ucz się na błędach i idź dalej.

5. Cold reading i hot reading
Metoda w większości opiera się na specjalnym wykorzystaniu języka, poprzez odpowiednie formułowanie zdań, nawet jeśli odczytujący nie wie wcześniej nic o osobie poddanej odczytowi, z pomocą tych technik może szybko uzyskać dużą ilość informacji. Trafność odczytu może wzmocnić dodatkowo wykorzystując gorący odczyt, poprzez uważne analizowanie mowy ciała badanego, jego ubioru, uczesania, pochodzenia, sposobu mówienia itp.
Zanim podejdziesz do dziewczyny daj sobie 30 sekund na małą obserwacje zobacz jak się zachowuje, jaką ma energię, jaką ma postawę, abyś już przy podejściu miał pewne informacje na jej temat – jednak tą technikę polecam bardziej zaawansowanym, z czasem będziesz potrzebował dosłownie sekundy aby odczytać jaką jest ona osobą, co potem możesz inteligentnie wykorzystać w trakcie rozmowy

6. Mowa Ciała
Podczas stwarzania dobrego pierwszego wrażenia powinieneś przed wszystkim mieć otwarta mowę ciała, nie atakuj jej, nie napieraj, staraj się dać kobiecie przestrzeń, ale za razem cały czas delikatnie przekraczając jej granice dotyku.
Wyprostuj się wciągnij brzuch i wypnij delikatnie klatkę piersiową, brodę podnieś o jeden centymetr do góry – w taki sposób pokażesz jej że jesteś pewnym siebie facetem.

7. Kontakty wzrokowy
Twoje oczy mają mówić same za siebie, znasz takie osoby na które patrzysz to widzisz jak by im się oczy śmiały? Tak też ma być u Ciebie.
Przed podejściem pomyśl o czymś miłym i zabawnym, wejdź w ten stan, i podejdź, kobiety to uwielbiają.
Możesz delikatnie zmrużyć oczy, uśmiechnąć się i podnieść brwi, w ten sposób będziesz wyglądał seksownie i zawadiacko.
Pamiętaj o spojrzeniu prosto w punkt między jej oczy, w tej sposób będziesz miał przenikliwy i bardzo głębokie spojrzenie, jednak nie gap się cały czas, czasami odpuść naturalnie mówiąc o czymś, jak byś się zastanawiał.
Zapamiętaj zasadę jak ty do niej mówisz staraj się jej patrzeć w oczy, ale nie cały czas, jednak jak ona mówi patrz jej głęboko w punkt między oczami, w ten sposób spowodujesz że kobieta będzie czuła się że ją słuchasz, a one to uwielbiają.

DODATEK (EDIT)

8. Nie okazywanie zainteresowania mową ciała
Karanie, nagradzanie, prowadzenie i dostosowanie to tylko niektóre sposoby w jaki sposób możesz kierować swoją partnerkę podczas rozmowy. Jeżeli kobieta powie coś co Ci się nie spodobało odwróć się od niej delikatnie i zacznij mówić przez bark, w taki sposób, niewerbalnie ukarzesz ją za swoje złe zachowanie. – Proste i niezwykle skuteczne.
Prawdopodobnie to takiej sytuacji będzie starała się stanąć naprzeciwko Ciebie aby podświadomie dopasować się do Ciebie.
Ludzie mają wrodzoną zdolność dopasowywania się do innych w grupie aby czuć się zaakceptowany w środowisku warto to wykorzystać.

9. Mikro sygnały – ekspresja mimiczna
Praktycznie niewidoczne i całkowicie naturalne, mikro sygnały. Chcesz być lepiej odbierany naucz się grać twarzą określone stany, np.: strach, smutek, szczęście, gniew, czy złość
Każdy z tych stanów przejawia się określonymi mikro sygnałami na twarzy, naucz się tego a staniesz się mistrzem czytania w myślach.
Oczy, one są zwierciadłem duszy tak jak wcześniej mówiłem po przez naukę o ruchach gałek ocznych możesz dowiedzieć się czy druga osoba kłamie, wymyśla, wyobraża sobie, fantazjuje, czy przypomina smak lub zapach.

Góra lewo – wyobrażą sobie, tworzy obrazy, zmyśla
Lewo – wyobraża sobie, tworzy dźwięki w swojej głowie
Dół lewo – odczucia kinestetyczne

Góra prawo – Przypomina sobie
Prawo – dźwięki, przypomina sobie
Dół prawi – Dialog wewnętrzny.

Zapamiętaj też że źrenice będą się powiększały jeżeli ktoś kłamie lub będzie odczuwał szczególne emocje np.: podniecenie seksualne.

Chcesz więcej tego typu materiałów?
To tylko malutki ułamek tego co mam.

Napisz komentarz kliknij lubię to lub zgłoś na główną, w ten sposób doceniasz moją prace, a ja będę wiedział że warto pisać więcej Smile

Odpowiedzi

Portret użytkownika Dobrodziej z Północy

No dobra zgłoszę na główną,

No dobra zgłoszę na główną, chociaż uważam, że jak uniosę brwi, zmróżę oczy i się uśmiechnę pokazując zęby, to wyglądam jak pijany Mongoł. Laughing out loud

Portret użytkownika Hoon

Dodawajcie zdjęcia jak wam to

Dodawajcie zdjęcia jak wam to wyszło !
MUSZĘ TO ZOBACZYĆ Smile

Portret użytkownika Dobrodziej z Północy

Coś się pomyśli...

Coś się pomyśli... Laughing out loud

Czytając poczułem się jak za

Czytając poczułem się jak za dawnych lat czytając Gracjana

Patrzenie w usta sprawia większą ochotę na sex

Główna

Portret użytkownika Hoon

Można Grunwald zastosować

Można Grunwald zastosować technikę trójkąta czyli patrzenie się w lewe oko, potem prawe, aby następnie przejść na usta.

W ten sposób budujemy seksualne napięcie i pokazujemy zainteresowanie kobiecie Smile

Ok

Ok

Ląduje w

Ląduje w ulubionych.
Przyjemnie się czyta, czuć że masz szacunek do odbiorcy. Wink

Portret użytkownika Creedence

Z tymi roześmianymi oczami to

Z tymi roześmianymi oczami to ja mam mały problem. Jak staram się nimi uśmiechnąć, a po prostu nie mam humoru to wyglądają jak bym zaraz miał się rozpłakać Laughing out loud No kurwa, aż się patrzeć nie chce.
Czasami nawet bez próby uśmiechu tak wyglądają, więc przypał.

Blog z praktycznymi radami mi się podoba Wink

Super, same konkretne rady,

Super, same konkretne rady, to może sie podobać.
Ale tyle jeszcze możnaby było tutaj dodać napisać, że głowa mała:)
Chociażby zapach, spodziewałem się, że będzie obowiązkowo!

Portret użytkownika Hoon

Tylko wspomniałem o tym- ale

Tylko wspomniałem o tym- ale jeszcze będzie, widzę że się podoba więc w tym stylu mam jeszcze dużo fajnych artykułów Smile

Codziennie pisze nowy, na różne tematy tak więc też czekam na propozycje blogów Smile

Portret użytkownika opos1

Pamietam,jak wyciagnalem

Pamietam,jak wyciagnalem pewien wniosek.
Mianowicie:
Uwodze kobiety swoja mowa ciala,spojrzeniem,to jak do nich mowie,
swoim zapachem(czyli swietne perfumy),
i oczywiscie dotykiem. Dodac do tego moge: miejsca w ktore je zabieram.
Takim podejsciem i przekonaniem w sobie
zawsze jakos panny niektore sie we mnie zakochiwaly.
Co o tym Hoon sadzisz? Smile

Portret użytkownika Hoon

Zgadzam się, całkowicie

Zgadzam się, całkowicie Smile

Portret użytkownika opos1

Jesli chodzi o

Jesli chodzi o mikrozachowania/nawyki.
To oczywiscie push&pull stosowany intuicyjnie,mimika twarzy odpowiednia,lekka naturalna niedostepnosc i ciekawe zycie ktore je kreci i o ktorym warto wspominac Smile

Portret użytkownika Hoon

Dobra Specjalnie dla Ciebie

Dobra Specjalnie dla Ciebie dodam to miałem dać to w kolejnym artykule.

Opos1 ale liczę na pomoc i konkretne informacje jakie blogi chcieli byście czytać, ale to już prv Smile

Portret użytkownika Hoon

DODATEK (EDIT) 8. Nie

DODATEK (EDIT)

8. Nie okazywanie zainteresowania mową ciała
Karanie, nagradzanie, prowadzenie i dostosowanie to tylko niektóre sposoby w jaki sposób możesz kierować swoją partnerkę podczas rozmowy. Jeżeli kobieta powie coś co Ci się nie spodobało odwróć się od niej delikatnie i zacznij mówić przez bark, w taki sposób, niewerbalnie ukarzesz ją za swoje złe zachowanie. – Proste i niezwykle skuteczne.
Prawdopodobnie to takiej sytuacji będzie starała się stanąć naprzeciwko Ciebie aby podświadomie dopasować się do Ciebie.
Ludzie mają wrodzoną zdolność dopasowywania się do innych w grupie aby czuć się zaakceptowany w środowisku warto to wykorzystać.

9. Mikro sygnały – ekspresja mimiczna
Praktycznie niewidoczne i całkowicie naturalne, mikro sygnały. Chcesz być lepiej odbierany naucz się grać twarzą określone stany, np.: strach, smutek, szczęście, gniew, czy złość
Każdy z tych stanów przejawia się określonymi mikro sygnałami na twarzy, naucz się tego a staniesz się mistrzem czytania w myślach.
Oczy, one są zwierciadłem duszy tak jak wcześniej mówiłem po przez naukę o ruchach gałek ocznych możesz dowiedzieć się czy druga osoba kłamie, wymyśla, wyobraża sobie, fantazjuje, czy przypomina smak lub zapach.

Góra lewo – wyobrażą sobie, tworzy obrazy, zmyśla
Lewo – wyobraża sobie, tworzy dźwięki w swojej głowie
Dół lewo – odczucia kinestetyczne

Góra prawo – Przypomina sobie
Prawo – dźwięki, przypomina sobie
Dół prawi – Dialog wewnętrzny.

Zapamiętaj też że źrenice będą się powiększały jeżeli ktoś kłamie lub będzie odczuwał szczególne emocje np.: podniecenie seksualne.

Portret użytkownika opos1

Ooo tak. Dzieki powiekszonym

Ooo tak. Dzieki powiekszonym zrenicom,zawsze bylem przekonany,ze relacja idzie w dobrym kierunku. Troszke podkrecalem i kiedy kobieta patrzy sie na przemian oczy usta,wiedzialem,ze jest gotowa do pocalunku co zawsze robilem Smile
P.s to podejscie z barkiem i patrzenie przez niego..
Nie wiedzialem o tym,wiec i to wprowadze do zycia. Smile

Portret użytkownika Hoon

Jest tego

Jest tego więęeeeecccceeeeejjjj Smile

Portret użytkownika opos1

W takim razie,skrupulatnie

W takim razie,skrupulatnie bede sledzil Twojego blogi Hoon Smile

Wszystko co opisałeś z

Wszystko co opisałeś z właśnego doświadczenia wiem, że działa. No tylko co do patrzenia między jej oczy ciężko mi uwieżyć, moim zdaniem bardziej przenikliwe spojrzenie daje nam delikatny uśmiech i patrzenie się w jej oczy.

Ogólnie to też nie bawię się w statystykę. Czekam na jakikolwiek pozytywny sygnał, uśmiech, kilkukrotny kontakt wzrokowy, mowa ciała. To dopiero gwarant przyjemnej rozmowy!

UŁOŻENIE BARKOW W STOSUNKU DO

UŁOŻENIE BARKOW W STOSUNKU DO STOP

Portret użytkownika Hoon

Może tak - na szerokość stóp

Może tak - na szerokość stóp Smile