Portal Uwodzicieli
Witryna poświęcona relacjom damsko męskim oraz budowaniu międzyludzkich więzi emocjonalnych.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Kiedy należy sobie odpuścić? - Weekendowe Przemyślenia

Portret użytkownika tddaygame

Ok, motywacja motywacją, ale niektórzy ludzie trochę przesadzają z uporem. W dzisiejszym odcinku "kiedy należy sobie dać siana i pogodzić się z porażką".

Jeżeli masz skuteczność rzędu 0% na dużej próbce, to sprawa jest prosta: robisz wszystko nie tak, jak trzeba. A to z kolei znaczy, że albo sobie odpuścisz, albo zmieniesz... no, zasadniczo wszystko albo prawie wszystko.

Najczęstsze biadolenie osób, które usłyszą taką radę to "nie chcę być kimś innym niż jestem". Super. Brawo dla ciebie, ale to, kim jesteś teraz nie jest atrakcyjne. To, co teraz robisz nie działa. Więc pozbądź się złudzeń, że będzie lepiej, jeżeli nic nie zmienisz. Takie osoby zwykle się obrażają na dobre rady.

Inny typ będzie szukał problemów wszędzie, tylko nie w sobie. "Bo wszystkie kobiety to...", "bo inni faceci tamto...". No i jak to zwykle bywa, tam gdzie ktoś się boi spojrzeć, tam właśnie leży największy problem. Bo jeśli setki osób coś ze sobą robią i dla nich to działa, a dla jednego uparciucha nie, to tenże upór właśnie jest problemem. Takie osoby zwykle żyją w swoim świecie i nic do nich nie dociera.

Nikt nikomu nie każe udawać kogoś innego, ale można stać się "najlepszą wersją siebie", zamiast być najgorszą i najmniej atrakcyjną. Tylko niestety do tego trzeba mieć trochę odwagi. Pierwszy krok do rozwiązania problemu, to przyznanie, że się go ma.

Odpowiedzi

Portret użytkownika Isco21

Nie przesadzałbym z tą

Nie przesadzałbym z tą skutecznością rzędu 0% Smile

Widzę ,że moja osoba posłużyła jako inspiracja

Portret użytkownika saverius

"Widzę ,że moja osoba

"Widzę ,że moja osoba posłużyła jako inspiracja"

Jako jedna z wielu. Nie pochlebiaj sobie zbytnio...