Portal Uwodzicieli
Witryna poświęcona relacjom damsko męskim oraz budowaniu międzyludzkich więzi emocjonalnych.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Mój toksyk

Portret użytkownika SiuX

Witam wszystkich po raz kolejny!

Coraz więcej osób które znam wchodzi w toksyczne relacje i dziwią się dlaczego ten toksyk ciągnie się za nimi latami. Prawda jest taka, że toksyczne relacje na zawsze pozostawiają w nas bliznę. Dziś chciałbym opowiedzieć wam jak to było ze mną, zaczynamy!

Cofnijmy się w czasie do 2012 roku do listopada.
Macie przed sobą mnie (Dominik) który jest w trzeciej klasie liceum. Pierwszy raz założyłem konto na badoo po namowie kumpla z klasy. Miało być to niewinne i śmieszne, aż do czasu...

Mineło parę dni a na badoo miałem ponad setkę dopasowań, ale tylko jedna mnie interesowała. Za długo myślałem nad napisaniem do niej i sama wzięła sprawy w swoje ręce (wtedy moja przygoda z uwodzeniem trwała już rok, za mną był pierwszy dłuższy związek więc byłem singlem). Asia, bo tak się nazywała była bardzo dominującą kobietą, starszą ode mnie o 4 lata.Wiedziałem, że nie będzie to łatwy podryw zważywszy, że nie byłem pewny siebie na tyle aby ją poderwać.

Pisaliśmy dwa dni po czym sama napisała, że chce się spotkać. Na spotkaniu dowiedziałem się, że jest biseksualna i ma kobietę. Bardzo mnie to zdziwiło, do tego doszła moja zasada, że nie rozbijam związków. Rozmowa się kleiła, aż tu nagle na samym końcu spotkania sama mnie pocałowała. Byłem zdziwiony bo jej związek nadal był aktualny.

Po paru spotkaniach dowiedziałem się, że zerwała ze swoją kobietą i chciała być ze mną. Byłem w nią zapatrzony, ale z drugiej strony wiedziałem, że nie mogę dać się owinąć wokół palca, aż doszło do tej nocy...

W 2012 roku nadal byłem prawiczkiem i nie byłem doświadczony w aspekcie seksualnym, ale Asia tamtej nocy chciała to zmienić. Tamtej nocy miałem swój pierwszy seks oralny, a ja zacząłem poznawać kobiece ciało. Bałem się uprawiać z nią seksu dlatego wstrzymywałem się z tym, ona NIBY to rozumiała.

Nauczyła mnie wszystkiego o kobiecym ciele, o jej ciele, o tym jak dotykać, jak drażnić kobietę w łóżku. Pewnej nocy postanowiłem znów zrobić jej masaż erotyczny i tym razem miała pierwszy w życiu orgazm. Całe jej ciało drżało, a ja czułem, że jestem pewny siebie jak nigdy. Dawałem jej nieraz nawet 10 orgazmów w dniu samym seksem oralnym, myślałem że to wystarczy, ale się myliłem.

Pewnego dnia dowiedziałem się, że mnie zdradziła i wszystko runęło. Byłem tak uzależniony od seksu oralnego z nią, że wpadłem w sidła, które miaeęm omijać szerokim łukiem. Zdradziła mnie wiele razy a ja wybaczałem jej to jak rasowy piesek. Jeden raz dostałem filmik jak robi loda innemu facetowi, to było już przegięcie, ale i to jej wybaczyłem.

Koniec końców w 2013 roku poszedłem na studia. Po pierwszym dniu studiów przyjechałem do niej na noc i wtedy to się stało... Nie wytrzymała, że nie chce z nią seksu i wyciągnęła nóż, groziła mi, że jak jej nie przelecę to mnie zabije. Brzmi śmiesznie, ale właśnie dlatego nie chciałem uprawiać z nią seksu, bo wiedziałem, że jej albo odbije, albo weźmie mnie na dziecko. Ta sytuacja była absurdalna do tego stopnia, że w końcu zrozumiałem w jakim gównie jestem i uciekłem przez okno nawet nie biorąc butów spod drzwi. Uciekłem. Potem dzwoniła do mnie parę razy, a ja postraszyłem ją policją i dała mi święty spokój.

A tu żebyście znów mieli co słuchać podczas czytania.

Dziś Asia ma faceta, który bije ją, a także zdradza ją na prawo i lewo, a ona na to przyzwala bo go "kocha".

Pewnie zastanawiacie się co było najgorsze w tym toksycznym związku?

Najgorszy nie był związek z nią, ale to co nadeszło potem. Przez bite 5 lat każdy mój związek nieświadomie prowadziłem w sposób seksualny.

Myślicie, że to takie super? Otóż nie.

Od początku każdej relacji mówiłem kobiecie, że jestem słaby w łóżku, ale z taką pewnością siebie, że kobieta odbierała to w drugą stronę. Każda relacja szła w trybie seksualnym tak aby kobieta chciała tego zdecydowanie bardziej niż ja. Pragnąłem starać się dla kobiety w łóżku i dawać jej to czego żaden inny nie dał. Doprowadziłem do tego, że na każdym spotkaniu każda kobieta pragnęła czegoś co było związane z seksem. Chcesz się przytulić do swojej kobiety? Taki chuj, ona chce seksu.

Uprawiałem seks, w galerii, w basenie, w pałacu Kultury chuj wie gdzie jeszcze. W moich związkach nie było uczuć, tylko dzika żądza do której sam doprowadziłem pod wpływem starego związku. Zmieniło się to dopiero potem, gdy wyjechałem na 2 tygodnie w góry i zrozumiałem jakie błędy popełniałem w relacjach.

Kolejnym a zarazem ostatnim z głównych dodatków jakie dostałem po rozstaniu z Asią była...zaborczość.
Wielu z was nie zdaje sobie z tego sprawy, ale jeżeli mieliśmy związek w którym kobieta nas zdradza to podświadomie kontrolujemy kolejne, aby nie poczuć tego co kiedyś.

I tu apeluje do was drodzy użytkownicy podrywaja. Jeżeli czujecie, że wasz związek to toksyk to jak najszybciej z niego uciekajcie. A potem dajcie sobie przerwę, aby pozostałości z toksyka nie psuły wam kolejnych relacji.Nie róbcie mojego błędu! Innocent

Odpowiedzi

Portret użytkownika shaker

Taka relacja musiała nieźle

Taka relacja musiała nieźle namieszać, mam nadziej że szybko się zbierzesz po takim związku. Jesteś w związku aktualnie?

Portret użytkownika SiuX

Ten związek był lata temu tak

Ten związek był lata temu tak jak napisałem.

Teraz po 6 latach w wielu związkach i relacjach postanowiłem trochę odpocząć Wink

Ciekawe problemy. Ale coś w

Ciekawe problemy. Ale coś w tym jest, ze gdy nie ma kontroli, to kobieta sama manifestuje swoja wewnetrzną kobiecą energię poprzez wprowadzanie chaosu do relacji. Dlatego tak wazna jest kontrola. Ale ogolnie mam zasade, ze gdy kobiecie odpier..la, to niech trzyma się z daleka i tyle.

Portret użytkownika SiuX

W punkt, nic dodać, nic ująć

W punkt, nic dodać, nic ująć Wink

Dziś też myślę jak ty, ale musiałem dostać solidną lekcje lata temu abym się ogarnął Laughing out loud

dobrze się czytało, nawet

dobrze się czytało, nawet śmieszne Laughing out loud ... ale patrząc z boku Smile