Portal Uwodzicieli
Witryna poświęcona relacjom damsko męskim oraz budowaniu międzyludzkich więzi emocjonalnych.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

W jakim filmie żyjesz? Jak reagują na ciebie dziewczyny?

Portret użytkownika tddaygame

Co siedzi w twojej głowie? Bohaterem jakiego filmu jesteś? Jak twoje przekonania mają wpływ na codzienne wydarzenia?

Scott Adams prowadzi świetnego bloga (i napisał świetną książkę). Jest to kopalnia pomysłów, które zmieniają nie tylko postrzeganie rzeczywistości (koncepcja "wilgotnego robota", "systemy ponad cele", siła perswazji), ale i mogą zmienić twoje zachowanie, żeby nie powiedzie, że życie.

Bardzo przemawia do mnie idea "każdy żyje w swoim filmie" - nie tylko każdy z nas odbiera rzeczywistość na swój sposób, ale też podświadomie szuka potwierdzeń swoich wyobrażeń. A ponieważ nasz umysł będzie nam pomagał w naginaniu rzeczywistości do naszego filmu, warto mieć dobry scenariusz.

Ps. Co do afirmacji i wizualizacji - materiałów jest pełno, wystarczy chwilkę poszukać. Albo chociażby sięgnąć po książkę Adamsa "How to Fail at Almost Everything and Still Win Big: Kind of the Story of My Life".

Odpowiedzi

Portret użytkownika Kołboj

A co jeśli ludzie są wredni,

A co jeśli ludzie są wredni, tępi i same prostaki a kobiety piękne i chętne?

A co jeśli, jestem wartościowy, mam umiejętności,wykształcenie mało tego mam dobrą pracę ale jest chujnia, i obcinają nam pensje bo ''cięcie kosztów''?

Z tą pracą i zarobkami bym się tak kolorowo nie filmował Laughing out loud

Trzeba zmieniać, wybierać, segregować lepsze, ludźmi otaczać się dobrymi ale trzeba mieć świadomość, że nie jest łatwo, potem chodzą ludzie rozczarowani non stop.

Życie to nie bajka kolego, ja rozumiem mieć dobre nastawienie, bez niego się nie da ale świadomość trzeba mieć chujni wokół, by być odporniejszym także.

Pozdrawiam.

Portret użytkownika tddaygame

A to już Twoja sprawa, jaki

A to już Twoja sprawa, jaki piszesz sobie scenariusz. Jeżeli ludzie są wredni, tępi i same prostaki... to znaczy, że takimi się otaczasz.

Osoba obok otacza się innymi i ma inne zdanie. Ja mam jeszcze inne.

Twój umysł bardzo silnie ciągnie Cię do tego co Ci się wydaje - to jest cały przekaz tego filmiku. Jeżeli ciągle znajdujesz się wśród prostaków to albo sam nim jesteś, albo celowo pchasz się w takie środowisko (bo Ci się wydaje, że "wszyscy" to prostacy). I koło się zamyka.

itede, itepe

Ps. Objawów rozczarowania u siebie nie zauważam. Ale to może mój film, w którym główny bohater spodziewa się przeszkód... ale też spodziewa się, że je zwalczy.

Portret użytkownika Kołboj

No ale napisałem, że trzeba

No ale napisałem, że trzeba sobie wybierać ludzi dobrych przecież. Ja już od dawna segreguje sobie towarzystwo.
Ale sam widzisz, czasami trafi się w mrowisko pełne os, i żaden pseudo film nic nie pomoże, trzeba sobie z tym radzić.

Troszkę te słynne mowy motywacyjne są na zasadzie czarno - białych przekazów. Warto według mnie mieć ŚWIADOMOŚĆ, że nawet jak sobie wstawimy film, to niech to będzie film inteligentny a nie komercyjna papka jaką chwytamy od pseudo guru życia i uwodzenia.

PS. Bez urazy panie! Smile

Portret użytkownika tddaygame

Żadnej urazy nie

Żadnej urazy nie stwierdzono.

Są ludzie którzy mniej-więcej to wiedzą lub mają ogólne "ogarnięcie" albo kiedyś byli w czarnej d, a teraz już wyszli na prostą. I oni będą mieli takie przemyślenia jak Ty. I słusznie.

Są ludzie dla których to będzie coś nowego, spotkają się z tym pierwszy raz. I dla nich lepiej, żeby komunikat nie był rozmyty i otoczony tysiącem "ale". Bo wtedy im idzie łatwiej stosowanie tego w praktyce. I też słusznie.

Portret użytkownika vanarmin

Generalnie sporo prawdy w

Generalnie sporo prawdy w Twoich wypowiedziach.
Ja bym to ujął inaczej, na podstawie przeczytanych książek, własnych doświadczeń - powiem, że to MYŚL tworzy naszą rzeczywistość. Czysta myśl, pewna, nieokiełznana która powoduje, że nasz świat nabiera kreacji jakiej sobie MY życzymy.
Doświadczamy to o czym myślimy, świadomie bądź nieświadomie. Prawda jest taka, że większość z nas nieświadomie śni, będąc porywanym przez życie niczym kłoda w szybkim nurcie rzeki.

Pora się przebudzić i kreować życie takim chcemy!

Masz ładne zęby. Moim

Masz ładne zęby. Moim marzeniem jest posiadanie pięknego, białego uśmiechu....

Duży postęp widzę w twoich

Duży postęp widzę w twoich filmikach naprawdę miło się ogląda tak trzymaj.

Portret użytkownika tddaygame

Dzięki! Dostałem sporo

Dzięki! Dostałem sporo merytorycznych komentarzy, więc im dalej tym powinno być lepiej.

tddaygame Świetnie się to

tddaygame

Świetnie się to ogląda. Na początku wkurzało mnie jak przewracałeś oczami jak mówiłeś, coś jakbyś zmyślał, przez co sprawiałeś wrażenie mało wiarygodnego (mimo, że wiedziałem, że masz pojęcie o czym mówisz). Teraz widać opanowanie przed kamerą i spokojne nagrywanie. Bardzo mi się podobają takie krótkie filmiki, ponieważ łatwo nie zgubić uwagi, no i nie lejesz wody, żeby sztucznie wydłużać.

Pozdrawiam Wink

Portret użytkownika tddaygame

Dzięki! Wcześniej chciałem

Dzięki! Wcześniej chciałem wszystko nagrać jednym ujęciem. Teraz robię duble jak czuję, że coś jest nie tak.

Nie miałem czasu obejrzeć ale

Nie miałem czasu obejrzeć ale rzuciło mi się w oczy, że słabo lampy ustawiłeś - chyba za nisko i za bardzo po bokach - środek twarzy masz niedoświetlony. Poeksperymentuj, w necie też masz sporo wskazówek - rembrandtowskie, "butterfly" itd

Portret użytkownika tddaygame

Dzięki za info, poszperam!

Dzięki za info, poszperam!