Portal Uwodzicieli
Witryna poświęcona relacjom damsko męskim oraz budowaniu międzyludzkich więzi emocjonalnych.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Weekendowe Przemyślenia - Wyjdź do ludzi! Ty też jesteś zwierzęciem stadnym!

Portret użytkownika tddaygame

Najlepiej w Sylwestra zostać w domu i "grać w grę". Brak znajomych, brak codziennych interakcji międzyludzkich sprawia, że wszystko staje się trudniejsze.

Wszystkie wymagania naszego ciała to spektrum. Można być gdzieś pośrodku (nie pomaga, ale i nie szkodzi) albo w którymś ekstremum. Bo zwykle "im więcej, tym lepiej", ale też "co za dużo, to niezdrowo". Jeśli zaś chodzi o interakcje międzyludzkie to zdecydowanie lepiej mieć ich więcej, niż mniej.

Można dorabiać sobie protezy podchodząc do setek, tysięcy dziewczyn, ale to nie znaczy, że nagle będziesz społecznie ogarnięty. A człowiek to zwierzę społeczne, więc przestań sobie szkodzić i otwórz się na innych!

Odpowiedzi

Czekaj czekaj. Nie ogarniam i

Czekaj czekaj. Nie ogarniam i ktoś taki jak ty daje mi radę w moim temacie ? Czemu przedstawiasz coś co było walkowane tysiąc razy w innej formie ? Jeszcze masz czelność typie nagrywać filmiki o tym i sprzedawać to ludziom . Kurwa jaki ostatnimi czasy się zrobił wysyp takich pseudo trenerow. Nic nowego u Ciebie na kanale nie ma. Rozumiesz to??? Weź się do roboty człowieku. Poważnie dobrze czujesz się z tym co robisz ? Ludzie zobaczcie co się dzieje . Wysyp blogow, trenerów itp. Każdy chce zarobić na nieswiadomce ludzi. "Pokolenie Ikea" jakieś cipowate bez fartuszka . Wszystko to oklepane teorie które są ubrane w swoje słowa i tacy "autorzy" mysla, że są innowacyjni w jakis sposób . Jesteś schematyczna kopia typowego forumowicza tutaj. Dziewczyna cię kiedyś rzuciła > siłownia>czytanie materiałów>praktyka>ruchanie aż do spuchniecia kutasa. Tylko, że twoja bezczelność polega na tym, że dalej to sprzedajesz ludziom i rozprzestrzeniasz jak zarazę. Kurwa Masz czelność mi jeszcze dawać rady. Weź się zachowuj byle jak, Ale się zachowuj. Spodziewam się po tobie debilnej odpowiedzi , albo jej braku. W końcu czego można się spodziewać po kims kto zasady i wartości wyniósł z regulek i książek . Szkoda mi Ciebie i tych wszystkich typkow robiących to co ty. Czemu nie mogę was spotkać w mieście, w pubie, czy w klubie żeby wam to wygarnac w ryj i zobaczyć czy faktycznie tacy jesteście. Ile tak na prawdę macie tej pewności siebie ...

Portret użytkownika tddaygame

Mylisz się totalnie co do

Mylisz się totalnie co do mojej osoby, mojej przeszłości i powodów dla których zajmuję się tym czym się zajmuję.

Natomiast Ty wylewasz swoje frustracje w Internecie o 6:19 w Nowy Rok, co mówi o Tobie więcej, niż Ci się wydaje.

vice versa już wolę być tym

vice versa
już wolę być tym frustratem niż sprzedawać ludziom gówno w kolorowym świątecznym papierku.

@edit
każdy niech zarządza swoim czasem, a ja po prostu oceniłem twoją "pracę"

Dziękuje, widać, że wnosisz

Dziękuje, widać, że wnosisz wartości i robisz coś naprawdę Bardzo Dobrego dla innych, poświęcasz czas i uderzasz w sedno problemów życia codziennego ludzi.

Dziękuje, bo jest to niesamowita wartość, jaką wnosisz tak naprawdę za darmo do życia innych ludzi Smile

Chłopaki nie ma co kłócić

Chłopaki nie ma co kłócić się. Internet jest źródłem wielu informacji. Każdy ma prawo robić i udostępniać co mu się podoba. Ja nie czytam np. Onetu a dla innych to mega ciekawa strona. Tu tak samo.

Ps. Kubik43. Jesteś kolegą tddaygame?