Portal Uwodzicieli
Witryna poświęcona relacjom damsko męskim oraz budowaniu międzyludzkich więzi emocjonalnych.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Admin - blog

Portret użytkownika Admin

Wygląd vs Podryw - Nowe Porządki

„Adept, ale przyznaj to – laski lecą na wygląd prawda?”, „No przyznaj, wygląd jest ważny, prawda? Przystojni faceci mają łatwiej, prawda?” albo „Bez wyglądu nie mam szans u kobiet, prawda?”

Portret użytkownika Admin

Jak Przywrócić Libido Dziewczyny w Związku

Jesteście już razem X miesięcy lub lat i ogień między wami już trochę przygasł? Zastanawiasz się co tu zrobić, aby ona znowu szalała na punkcie seksu z Tobą? Mam dla Ciebie jeden ze sposobów, które zawarłem w kursie „Jak Uratować Związek-Uwodzenie w Związku”.

Portret użytkownika Admin

Jak Opowiadać Dziewczynom o Sobie

Wszystko sprowadza się do tego, że istnieją trzy główne tematy w rozmowie z dziewczyną:

Ty.
Ona.
Wszystko inne dookoła

Portret użytkownika Admin

Jak Wpływać na Decyzje Kobiety

Czy wiesz jak wpływać różne decyzje kobiety? Najlepiej – skutecznie Smile Na pewno już wiesz, że kluczem do tego są emocje. I to jest to co mówię nowicjuszom. Jednak dla osób bardziej doświadczonych to już za mało. Perswazja (wpływ) to w uproszczeniu według mnie nakłanianie osoby średnio zainteresowanej do przekonania jej do np. naszego zdania czy czegoś co chcemy.

Portret użytkownika Admin

Kontrowersyjna Technika Atrakcyjności - Push Pull i dlaczego to działa?

Push & pull to jedna z najpotężniejszych metod kreowania iskrzenia między kobietą, a mężczyzną. Może Ci się wydawać, że zauroczenie, chemia tworzy się, gdy spotykasz się z dziewczyną i macie taaak wiele wspólnego ze sobą. Jak dwie połówki pomarańczy. No cóż, czasem tak bywa. Zwłaszcza jak się podobasz jej od razu. Ale nie jest to reguła.

Portret użytkownika Admin

Ufo Odbiło Mi Dziewczynę

Na randce dziewczyną wszystko może się zdarzyć. Możesz usłyszeć, że dziewczyna jest sterowana przez prądy Tesli, którymi rząd obezwładnia obywateli (np. „Cztery Dziwne Przypadki z Kobietami, Które Kiedyś Mną Wstrząsnęły„). Ale możesz też zobaczyć wiele sygnałów, że ta randka nie skończy się dobrze. nie wszystkie będą tak dziwne jak to co za chwilę Ci opowiem.

Portret użytkownika Admin

Jak Wybrać Najlepszy Hotel w Egipcie i Turcji Na Podryw

Od 2007 roku latałem kilkanaście razy do Egiptu, potem kilkukrotnie do Turcji. Na nurkowanie i nie tylko, bo jak się szybko okazało nurkowanie to tylko jedna z zalet tych krajów.

Subskrybuje zawartość