Portal Uwodzicieli
Witryna poświęcona relacjom damsko męskim oraz budowaniu międzyludzkich więzi emocjonalnych.

Carlopactwo - blog

Portret użytkownika Carlopactwo

Epizodzik

Epizodzik

Na przystanku autobusowym stoją dwie laski. Jest już ciemno, ale przejeżdżając autem, zdążyłem zauważyć zgrabne nogi i długie włosy. To wystarczyło, żeby stwierdzić fakt oczywisty – zatrzymuję się na najbliższym parkingu i podchodzę do nich. Pogadam, pożartuję, może coś z tego będzie… A może nie, i lasencje mnie spławią. Zobaczymy.

Portret użytkownika Carlopactwo

Kobiety są naiwne

Byłem miękką fają. I co? Po latach studiów nad sobą, analiz wewnętrznych i medytacji, doszedłem do jednego, zajebiście ważnego wniosku; szczerość wobec siebie samego popłaca. Będąc szczerym wobec siebie, zdobywam kolejne punkty doświadczenia. Każde nowe doświadczenie to nauka, a więc rozwijam się i w ostatecznym rozrachunku wychodzi na to, że… wciąż jestem miękką fają Wink

Portret użytkownika Carlopactwo

Krótki tekst o tym, dlaczego nie spotkasz laski „na całe życie”

Wchodząc na stronę i czytając wpisy na forum czy w blogach, nachodzą mnie różne myśli. Niektóre mają charakter maniakalno-depresyjny, ale nie o nich tu mowa Wink To co poniżej, to wpis o naszych wyobrażeniach, które niekoniecznie pokrywają się z rzeczywistością, a także o tym, że poglądy (gusta zresztą też), niekiedy ulegają zmianie. Mogą ewoluować lub podążyć w zaskakującym dla nas kierunku.

Portret użytkownika Carlopactwo

Jesteś lepsza czy gorsza? Mów, bo inaczej strzelę Ci w łeb!

Osobiście daleki jestem od oceny kobiety w kontekście jej gustu czy sposobu, w jaki spędza czas wolny. Ja tam prosty chłopak jestem i pierwsze na co zwracam uwagę to twarz, włosy, tyłek i nogi. Piersi nie są dla mnie priorytetem, choć nie pogardziłbym jędrnym, dużym biustem, ciasno opiętym obcisłą koszulką, topem lub innym elementem damskiej garderoby.

Portret użytkownika Carlopactwo

[Rozdział XII] – Wspomnienia z baletów

Kilka dni temu wybrałem się w podróż do Centralnej Polski. Mam tu paru bardzo dobrych kumpli, z którymi przeżyłem wiele wspaniałych przygód. Mijając tablicę z nazwą miejscowości, w której mieszkają, w mojej głowie ruszyła lawina wspomnień. Przejeżdżałem obok znajomych budynków, uliczek, parku, ratusza.

Portret użytkownika Carlopactwo

[Rozdział XI] Trochę o laskach i niewykorzystanych sytuacjach

Ten tekst napisałem na początku grudnia. Publikuje go dopiero teraz, bo zupełnie o nim zapomniałem. Najpierw była awaria serwera i nie dało rady wejść na stronę. Później jakoś okazji zabrakło, a plik tkwił niewzruszenie na pulpicie mojego komputera. Przypomniałem sobie o nim dopiero po temacie Septo, w którym pisał o bitwie na wzrok, jaką stoczył z laską w autobusie…

Portret użytkownika Carlopactwo

Jak z chłopca stać się mężczyzną

Dwa blogi temu pisałem o cierpliwości, ale w trakcie „tworzenia” zboczyłem z głównego wątku i nieco odpłynąłem z tematem. Teraz do niego wracam, bo uważam, że jest ważny. Nieco „bufonowaty”, jak niemal każdy tekst na tej stronie, ale mimo wszystko ważny. Cierpliwość to fundament, na którym rośnie wiele pozytywnych cech.


Tutaj zapiszesz się na listę osób do których Admin Gracjan wysyła porady, wiadomości i unikalne artykuły. Z tych porad korzysta już ponad 25 000 osób.
Subskrybuje zawartość