Portal Uwodzicieli
Witryna poświęcona relacjom damsko męskim oraz budowaniu międzyludzkich więzi emocjonalnych.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

tddaygame - blog

Portret użytkownika tddaygame

Wyzwanie! 31 dni bez :) - Weekendowe Przemyślenia

Do tej pory nie było wyzwań... no to już są. 31 dni bez emotikonek w wiadomościach, a specjalnie dla czytelników tego serwisu - druga, jeszcze lepsza propozycja.

Portret użytkownika tddaygame

Kobiety kręcą inne rzeczy, niż mężczyzn

Mam nadzieję, że wszyscy jesteśmy w stanie zaakceptować, ża a) kobiety i mężczyźni różnią się fizycznie i b) różnią się psychicznie. Bez tego w ogóle nie ma co się zabierać za ten temat.

Portret użytkownika tddaygame

Dziewczyny, a twój wiek - Weekendowe Przemyślenia

Był wzrost, teraz czas na wiek! Pop-statystyki na temat różnic wieku w relacjach damsko-męskich i ponownie nie powinno być żadnych niespodzianek. Ale czy na pewno?

Portret użytkownika tddaygame

Nie ma "jedynej"!

Wszyscy płaczący za swoimi byłymi i niedoszłymi powinni wziąć solidny rozbieg i walnąć baranka w ścianę. Naprawdę uważasz, że dziewczyna poznana w twojej licealnej klasie była tobie "przeznaczona"? Jak tak, to od razu biegnij zagrać w totka! Albo jeszcze lepiej - na giełdzie! Tam przynajmniej ktoś z twojej głupoty skorzysta…

Portret użytkownika tddaygame

Dziewczyny, a twój wzrost - Weekendowe Przemyślenia

"There was actually a study done with 720 naturally occurring couples. Only one of the 720 was the woman taller than the man." - Gad Saad

I co z tym faktem zrobić?

Portret użytkownika tddaygame

Kontrola czy zaufanie?

Faceci, którzy z uporem maniaka mówią "moja dziewczyna nigdy by tak nie zrobiła" zwykle potem przechodzą w etap "nie wierzę, że moja dziewczyna tak zrobiła"... Co więc pozostaje? Kontrola? Zaufanie?

Portret użytkownika tddaygame

Jak rozpoznać słabą interakcję? - Weekendowe Przemyślenia

Miało być o spam approachingu, ale przypomniałem sobie o hordach facetów próbujących gadać z dziewczynami przez ramię, w sytuacji gdy ta nie ma zamiaru się dla nich zatrzymać. A to z kolei sprowokowało mnie do pomyślenia o tym, jak poznać, że dziewczyna chce się wykręcić.

Subskrybuje zawartość