Portal Uwodzicieli
Witryna poświęcona relacjom damsko męskim oraz budowaniu międzyludzkich więzi emocjonalnych.

tddaygame - blog

Portret użytkownika tddaygame

Zawsze Bierz Numer - Weekendowe Przemyślenia

Zawsze Bierz Numer. Always Be Closing. ABC. Zasada tak stara, jak same podrywanie. Nawet nasi dziadkowie... no dobra, wtedy było trochę inaczej.

Portret użytkownika tddaygame

Cztery rodzaje podejść (i jak się kończą)

Cztery kategorie dziewczyn oparte o dwie cechy: Zainteresowanie i Dostępność. Cztery różne typy rozmów, z czego trzy bardzo proste do rozpoznania.

Warto wiedzieć z jaką dziewczyną masz do czynienia w takcie swojego podejścia, żeby optymalizować czas spędzony w secie i żeby wyciągnąć ze swojego daygame'u jak najwięcej.

Portret użytkownika tddaygame

Kogo się słuchać, kogo radzić? - Weekendowe Przemyślenia

Jednym z najczęstszych błędów popełnianych na siłowni jest ciągła zmiana planów treningowych. Niczego się nie da nauczyć, jeżeli będziesz ciągle zmieniał nauczyciela.

Portret użytkownika tddaygame

Motywacje i pułapki podrywania

Rzuciła Cię kobieta? Żona odeszła i zabrała dzieci, dom i samochód? A może nigdy sobie nie radziłeś z kobietami i powiedziałeś sobie "dość tego"?

Jakakolwiek by nie była Twoja motywacja, zawsze można się władować w ciemne zakamarki PUA-sowania, gdzie nie tylko "nie idzie", ale też narasta frustracja, złość i inne negatywne emocje.

Portret użytkownika tddaygame

Czy wszystkie kobiety są takie same? - Weekendowe Przemyślenia

Często ktoś próbuje wyjątkiem obalić jakąś tezę wyszukując jakąś skrajną sytuację, która rzekomo przeczy teorii. Nie tędy droga!

Rozkład normalny zapewnia nam, że statystycznie większość reakcji będzie zbliżona. Ale mówi też, że zawsze znajdą się wyjątki, które zareagują inaczej. Nie oszukujmy się jednak, że skrajności stanowią większość...

Portret użytkownika tddaygame

Jak zostać jej kochankiem... zamiast chłopakiem?

Temat "jak sprawić, żeby dziewczyna zgodziła się na seks bez zobowiązań" jest duży. Dziś zestaw porad jak się zachowywać i jakie sprawiać wrażenie, żeby ona uznała to za coś normalnego.

Portret użytkownika tddaygame

Nie oczekuj! Ona nie jest ci nic winna! - Weekendowe Przemyślenia

było świetne, a ona nawet nie odpisuje!", "Byłem z nią na sześciu randkach, a ona nie chce wpaść do mnie do domu!"

Tu nie ma tego typu zależności. To nie tak, że Ty zrobisz X, więc ona jest Ci winna Y. Liczą się emocje.

Subskrybuje zawartość