Portal Uwodzicieli
Witryna poświęcona relacjom damsko męskim oraz budowaniu międzyludzkich więzi emocjonalnych.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

tddaygame - blog

Portret użytkownika tddaygame

"Bo wszystkie dziewczyny są..."

Czemu ciągle trafiasz na "takie" dziewczyny i czy wszystkie dziewczyny są "takie"? Rzecz o tym, jak twoje nastawienie kształtuje to, z kim się zadajesz.

Każdy ma jakieś nastawienie do dziewczyn i jakieś przekonania. One wpływają nie tylko na wybór dziewczyn, ale i na interakcje z nimi.

Portret użytkownika tddaygame

Pytanie o pozwolenie - Weekendowe Przemyślenia

"Czy mogę zadać ci pytanie?" Serio? Co złego się stanie, jeżeli zamiast zadawać te durne pytanie ktoś od razu przedstawi swój problem? Albo nie uzyska żadnej odpowiedzi (żadna strata), albo ją dostanie (bez głupiej wymiany "czy mogę?", "możesz", "no to pytam"). Panowie, trochę pewności siebie!

Portret użytkownika tddaygame

Czy mam dalej próbować? - Weekendowe Przemyślenia

Czy jeszcze powinienem próbować? Czy ona się w końcu ze mną umówi? Po co ona jeszcze do mnie pisze? Czy lepiej coś zrobić czy może jednak poczekać?

Portret użytkownika tddaygame

Jak wybrać dziewczynę na dłużej?

Z powrotem w Polsce, przypominam film z przed tygodnia i zabieram się za przygotowywanie nowych materiałów. A jest o czym pisać...

Ale dziś - ponownie o dłuższych relacjach.

Portret użytkownika tddaygame

Nie ma normalnych dziewczyn!

Zagrzeb, Zagrzeb... Po szybkim sukcesie (i jednej porażce) czas skupić się na pracy. W tle wgrywają się filmy, a dzisiejszy niesie kontrowersyjną tezę - nie ma "normalnych" dziewczyn.

A skoro ich nie ma, to można w końcu spokojnie przestać szukać "tej wyjątkowej" i dzięki temu uniknąć bardzo bolesnych rozczarowań.

Portret użytkownika tddaygame

Jak rozpoznać fałszywy infield? - Weekendowe Przemyślenia

Prosto z Zagrzebia - przemyślenia na temat fałszywych infieldów (których w Internecie pełno) i jak je przejrzeć. Sprawa jest prosta i zasadniczo są trzy wyjścia.

Portret użytkownika tddaygame

Anonimowość, a szybki seks

Warunek konieczny (co nie znaczy, że wystarczający) do szybkiego seksu - anonimowość, poczucie bezpieczeństwa i świadomość, że nikt nie będzie oceniał.

Są dwa aspekty tego kryterium.

Po pierwsze - ona musi mieć świadomość, że jeżeli będzie miała ochotę pójść z kimś szybko do łóżka, to nikt z jej znajomych się nie dowie (anonimowość).

Subskrybuje zawartość