Portal Uwodzicieli
Witryna poświęcona relacjom damsko męskim oraz budowaniu międzyludzkich więzi emocjonalnych.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

tddaygame - blog

Portret użytkownika tddaygame

Jak rozpoznać słabą interakcję? - Weekendowe Przemyślenia

Miało być o spam approachingu, ale przypomniałem sobie o hordach facetów próbujących gadać z dziewczynami przez ramię, w sytuacji gdy ta nie ma zamiaru się dla nich zatrzymać. A to z kolei sprowokowało mnie do pomyślenia o tym, jak poznać, że dziewczyna chce się wykręcić.

Portret użytkownika tddaygame

Fake It Till You Make It

"Fake It Till You Make It" to strategia sugerująca, że niektóre cechy warto udawać, zanim ich nie osiągniemy. Niby racja, ale niektórzy totalnie zapominają o tym drugim kroku.

Portret użytkownika tddaygame

Kiedy należy sobie odpuścić? - Weekendowe Przemyślenia

Ok, motywacja motywacją, ale niektórzy ludzie trochę przesadzają z uporem. W dzisiejszym odcinku "kiedy należy sobie dać siana i pogodzić się z porażką".

Portret użytkownika tddaygame

Kto tu nienawidzi kobiety?

Oskarżenia o mizoginię wśród PUA-sów lecą z obu stron - i od kobiet, i od mężczyzn. O dziwo nie każdy facet, który wysnuwa takie teorie jest od razu białym rycerzem, ale jednak coś z niego w sobie ma. Albo nie przemyślał sprawy.

Portret użytkownika tddaygame

Skuteczność podrywu - Weekendowe Przemyślenia

Mam nadzieję, że nikt nie wierzy w bzdury typu "przespałem się z wszystkimi dziewczynami, które trafiły do mnie do domu" albo "każda dziewczyna, która zostawiła mi numer, trafia ze mną na randkę".

Portret użytkownika tddaygame

Że niby liczy się tylko wygląd?

Film trochę przeleżał na moim YouTube, ale nic nie stracił na aktualności, bo moje ostatnie doświadczenia z paroma "podrywaczami" ponownie potwierdzają, że jeśli tylko początkujący (i fani one night standów) zwracają uwagę tylko na wygląd.

Portret użytkownika tddaygame

Kobiety Toksyczne - Weekendowe Przemyślenia

"Kobiety toksyczne" jako temat na takiej stronie jak ta w ogóle nie powinien występować. Ale z jakichś powodów jednak jest poruszany...

(Oczywiście w powyższym filmiku z niewiadomego powodu użyłem słowa "fałszywa" zamiast "toksyczna" prawie za każdym razem, ale cóż - Grzegorz szaleje, a przekaz pozostaje jasny.)

Subskrybuje zawartość