Czy wiesz jak poderwać piękną dziewczynę?
Witam. Blog dla wszystkich o KALIBRACJI.
Nudne fakty: Kalibracja to umiejętność, którą DOBRY uwodziciel ma już w czwartym stopniu kompetencji tzw. nieświadomej kompetencji(o tym to chyba kiedy indziej:)). Jest to zdolność do odczytywania IOI/IOD werbalnych i niewerbalnych wysyłanych przez kobietę, grupę osób, bądź AMOG(inny alpa, który psuje nam podryw) następnie zrozumienie ich i takie dostosowanie się uwodziciela do ich wykorzystania na swoją korzyść. Jest to również zdolność uwodziciela do dostosowania się do różnych sytuacji i okoliczności przy podrywie, umiejętność szybkich zmian i spontanu. Dostosowujesz swoje działanie do reakcji osoby/grupy.
Jak to opanować? Dużo obserwuj, interpretuj, kup DOBRĄ książkę o mowie ciała, ćwicz, UŻYJ MÓZGU I MYŚL, pozwól samemu sobie na SPONTANICZNOŚĆ, ZRÓB RZECZY NIE MYŚLĄC O NICH! Pisanie na forum zapytań typu "CO MAM ZROBIĆ, BO MAM TRUDNE POCZĄTKI" Powiem twardo. KURWA człowieku jak chcesz zdobyć umiejętność kalibracji w ten sposób?! Kalibracja jest wymagana wszędzie! Na dworzu, klubie, pubie, w akademiku, na uczelni, wszędzie! To od Ciebie zależy co zdziałasz, znajdując NOWE sposoby i rozwiązania, jeśli dostosujesz się pierwszy, drugi, trzydziesty raz, ta umiejętność będzie dla Ciebie naturalna! Pracuj nad postawą, nad oddechem, używaj różnych sposobów i odpowiedzi! Twórz swój styl i rozwijaj go bez żadnego znaku STOP! Dobry sposób to trening DHV/DLV(demonstrate higher/lower value) w imię zasady: "to make them run I show them that I'm shit, to make them come I show them that they're shit". Wierzę w Ciebie! Wiem, że masz niesamowite i pełne przygód życie! Wiem, że masz udane i te mniej udane akcje! Wiem, jestem całkowicie przekonany, że idziesz na przód! Tak wiem, można mieć wszystko, ale można mieć jeszcze więcej! Pokazuj to. Pozwól dziewczynie JEŚLI ZASŁUŻY wejść do Twojego świata i odstrasz ją jeśli nie jest zbyt dobra! Opowiadaj z pewnym przekonaniem o swoich doświadczeniach i pasjach! Rób nowe rzeczy! Przekreśl schematy w swoim życiu i podrywie! To uczyni z Ciebie naturalnego uwodziciela i mężczyznę silnego!
Ta umiejętność rośnie tylko i wyłącznie z doświadczeniem, siedząc tu nie nabierzesz tej umiejętności! Pamiętaj, że nawet najlepszy schemat NIGDY Cie nie uratuje, nigdy nie załatwi sprawy za Ciebie, nie ma czegoś takiego jak uniwersalny opener!
Musisz sam umieć oceniać pewne rzeczy! Sam musisz główkować, gdy dostaniesz niechcianą reakcję kobiety, masz wtedy 2s i nie zdążysz tu opisać swojego problemu w tym czasie! Sam musisz wiedzieć jak rozbroić stan agresora lub innego podrywacza! A co będzie jak usłyszysz ST, którego nigdy nie słyszałeś? Co będzie jak Twój sposób na pocałunek nie wypali? Poddasz się? Odejdziesz? A może lepiej nabierz wprawy! Skalibruj swoje zachowanie do danej sytuacji!
Chcesz grać w trudną grę nie mając umiejętności dostosowania się do trudnych i nieoczekiwanych sytuacji? To jak szachy, musisz odpowiedzieć na nowy ruch czymś oryginalnym i skutecznym.
Jeśli nie masz już sera, ale pragniesz go i musisz go mieć, musisz mieć nowe sposoby na zdobycie go! Musisz umieć wejść w nowe i umieć odrzucać stare!
Emocjonalny przekaz mi wyszedł i dużo wykrzykników, ale w sumie mam to gdzieś, kto ma coś wynieść z tego, zrobi to.
Odpowiedzi
Daje do myslenia .. a z
sob., 2010-06-26 20:45 — HoonDaje do myslenia .. a z reszta wiesz o co chodzi nie bede pisał bo juz wszystko obgadalismy .
chyba skorzystam z twojej rady .. ale 1 mies przerwy i coś innego ..
A ja myslalem ze mystery
sob., 2010-06-26 20:56 — manvexA ja myslalem ze mystery method kazdy z podrywaj.org czytal
manvex, nie wiem za bardzo co
sob., 2010-06-26 21:03 — saveriusmanvex, nie wiem za bardzo co masz na myśli, a mysterego nie czytałem o ile wiem on jest kanadyjczykiem czy tam amerykaninem a z polski kalifornii nie zrobisz. Mój blog jest o umiejętności kalibracji i rozwijaniu jej.
MM nie dała w polsce w 100%
sob., 2010-06-26 21:20 — HoonMM nie dała w polsce w 100% wiec nie rozmyślał bym nad tym ..
czyli wg. Ciebie cały
ndz., 2010-06-27 11:17 — Mi88-21czyli wg. Ciebie cały indirect w Polsce nie ma sensu
ciekawie...
NIE nie nie ! , ma sens ale
ndz., 2010-06-27 19:25 — HoonNIE nie nie ! , ma sens ale napiszałem ze nie działa z w 100 % głownie chodziło mi o ta cała błyskoteke ..
Czy dziala czy nie to sie
sob., 2010-06-26 22:16 — manvexCzy dziala czy nie to sie okaże w polu, w sumie to dopiero zaczynam algorytm uwodzenia mysterego i uwazam ze sam Mystery jest geniuszem.
Tak ?! według mnie jesteś w
sob., 2010-06-26 22:22 — HoonTak ?! według mnie jesteś w błędzie .. może jest dobry ,ale pomysł jak byś wyglądał idąc w Warszawie na wysokich koturnach i płaszczu futerkowego w kolorku różowym z dużym czarnym kapeluszem ...+ full pięściaków i kolczyków i makijaż..
Błyskoteka w Polsce się nie sprawdza ..w Polsce błyskoteka nazywana jest gejostwem , albo pojebem.
Chyba przeczytałes GRE i masz zajawkę ..
Metroseksualny ubiór/wygląd
ndz., 2010-06-27 00:51 — RevoMetroseksualny ubiór/wygląd też mi się kojarzy z gejostwem, aczkolwiek nie należy lekceważyć ciekawego ubioru, czegoś co przyciąga a przynajmniej daje pretekst kobiecie do zagadania. Ostatnio przekonałem się o tym ubierając pamiątkową koszulkę z zawodów. Jedna dziewczyna mnie zaczęła o nią wypytywać - gdybym był ubrany jak szaraczek, nie dałbym jej pretekstu do zagadania.
Mamy rózne spojrzenia na to,
sob., 2010-06-26 22:56 — manvexMamy rózne spojrzenia na to, ty mowisz o mysterym jako wygladzie zewnetrznym, a ja o sposobie myslenia, podejsciu i o tym co opisal w MM. Nie wiem czy doglebnie przeanalizowales jego material ale jak sie nad tym zastanowisz to zobaczysz ze wszystko co tam opisal sprawdza sie w RL.
Zaraz nie działa.. Jak się
sob., 2010-06-26 22:58 — bucky_lasekZaraz nie działa.. Jak się dobrze by przypatrzył, to poniekąd główne zasady działają
W zasadzie każde wyróżnienie
ndz., 2010-06-27 02:52 — MasculinePickUpW zasadzie każde wyróżnienie się może byc nazwane gejostwem, pojebaństwem, czy skrytykowane w jakikolwiek inny sposób. Jeśli się tym przejmujesz, to znaczy, że masz niską pewność siebie.
Zawsze będą kolesie chętni, żeby skrytykować wyróżniający nas wygląd. To zwykła zazdrość. A czasami po prostu głupota. W każdym razie, mnie to nie interesuje. Bo tak czy siak, taki wygląd daje wiele w kontaktach z kobietami. I o to chodzi.
tak, ale problem nie tylko w
ndz., 2010-06-27 08:25 — Guesttak, ale problem nie tylko w twoim wyglądzie, ale też jak on jest odbierany przez resztę. I są granice "wyjebania" na to, co myśla inni. O ile w USA ktoś taki będzie odbierany jako oryginalny, ekstrawagancki, o tyle w dużo bardziej konserwatywnej pod tym względem Polsce już tak łatwo nie będzie Kwestia kultury, tolerancji itd.... USA to tygiel kulturowy, mnóstwo ras, społeczności pomieszanych we wszystkich możliwych konfiguracjach Tu tak nie jest
"UŻYJ MÓZGU I MYŚL, pozwól
ndz., 2010-06-27 09:04 — rafciuuu"UŻYJ MÓZGU I MYŚL, pozwól samemu sobie na SPONTANICZNOŚĆ"
i na tym cytacie mogę zakończyć wypowiedź
Jak najbardziej się zgodzę.
ndz., 2010-06-27 10:53 — MasculinePickUpJak najbardziej się zgodzę. Istnieje granica. I tą granicą jest przekroczenie prawa, lub wyrządzenie krzywdy innemu cżłowiekowi.
Samostanowię o sobie. O tym co zjem, słucham, jak się ubiorę i jakiego mam afro na głowie. Więc powiem krótko: WYPIERDALAĆ ode mnie i od tego, jak sie ubieram. Jak bym wyszedł z błyskoteką Mysterego do dobrego klubu w Warszawie, to miałbym IOI jak pieprzony VIP. Może dostałbym po kubku, ale to jest inna kwestia.
A więc j.w. mało mnie obchodzi, co myślą o tym inni. Robić swoje, kochać panny i się z pannami. I tego wszystkim tutaj życzę. Pozdrawiam.
Fajnie to wszystko ująłeś. A
pt., 2010-07-23 09:05 — kmk3Fajnie to wszystko ująłeś. A nawet jak nie mamy dosyć wiedzy, to myślę, że sami jesteśmy w stanie się nauczyć odpowiednio kalibrować do każdej sytuacji. Pod warunkiem dostatecznej praktyki. Trzeba zawsze wyciągać wnioski z własnych działań.