Portal Uwodzicieli
Witryna poświęcona relacjom damsko męskim oraz budowaniu międzyludzkich więzi emocjonalnych.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Chłodnik - czy i kiedy warto stosować???

4 posts / 0 new
Ostatni
Gość

Chłodnik - czy i kiedy warto stosować???

Opisałem na tym forum mój problem z dziewczyną, z którą spotykam się prawie 5 miesięcy: http://www.podrywaj.org/kontrowersyjna_sytuacja_czy_oznacza_koniec   

Zastosowałem tzw. chłodnik, nie odzywałem się cały dzień. Skutek? Sama się odezwała jakby nigdy nic. Tak się zastanawiam czy to nie był test kiedy to taki dziwnie milczała i odpowiadała lakonicznie.

Panowie, powiedzcie mi czy chłodnik należy stosować tylko w przypadku foch i różnych wyrzutów czy normalnie, na co dzień np. jeden dzień się odzywać, drugi wcale???
Jest jeszcze druga strona medalu- otóż laska może nam zarzucić brak zainteresowania i starań o jej osobę i co wtedy?? kolejne wrzuty?
Czy stosowanie tego chłodnika gwarantuje raczej sukces? ja sie 2 razy przekonałem że gdybym błagał i prosił to pewnie bym już został wyjebany.

salub
Portret użytkownika salub
Nieobecny
Moderator - Ekspert
WtajemniczonyTa osoba pomogła w składce na serwer
Wiek: Więcej niz wczoraj, mniej niz jutro
Miejscowość: Miasto seksu i biznesu

Dołączył: 2009-07-07
Punkty pomocy: 457

Mumin - bez obrazy, ale zalozyles 3 tematy na forum, zamiast wsadzic wszystkie pytania w jedno, badz podpiac pod tamten temat ktory kiedys zalozyles.

W wyszukiwarce sprawdz tematy zwiazane z chlodnikiem a sa takie. Milej lektury

...Sukces życiowy przypada tym, którzy wytwarzają w sobie świadomość sukcesu...

http://www.facebook.com/pages/Mo... Zapraszam!

Mi88-21
Nieobecny
Wiek: 29
Miejscowość: Warszawa

Dołączył: 2009-09-30
Punkty pomocy: 33
Portret użytkownika salub
User is online
Online
Moderator i wszystko jasne ^^ hahah sory ale muszę trochę Tongue

W każdej grze są zwycięstwa i porażki - to naturalna cecha rywalizacji. Jeśli chcesz grać i wygrywać musisz się liczyć z tym, że czasami poniesiesz porażkę. Jedyny sposób na uniknięcie porażek to przestać grać, ale wtedy też nigdy nie odniesiesz zwycięstw

Mayk
Nieobecny
Wiek: 19
Miejscowość: Radom

Dołączył: 2010-01-19
Punkty pomocy: 10

Widzisz, to jest tak, że jak laska ma wymieszane w głowie emocjami, któe jej serwujesz, to ona Cię mocniej kocha. Raz się odezwij, raz nie, tylko kiedy masz na to czas i ochotę się z nią spotykaj, sprawiaj, żeby to ona częściej wychodziła z inicyjatywą.

Oczywiście, cienka jest ranica pomiędzy rozgraniczeniem swojego życia i traktowaniem jej jako miłego dodatku, a olaniem jej więc nie przeginaj, czasami daj jej powód do radości swoją osobą, niech czuje się przy Tobie bezpiecznie i komfortowo.

Nie daj się omamić i wejść w jej gierkę, jeżeli ona nie będzie się odzywać i nie będzie wychodzić z inicjatywą - bądź pewien, że to test, test na to jaki jesteś wytrzymały, jak bardzo już Cię ma, jak bardzo jest dla Ciebie ważna.