Portal Uwodzicieli
Witryna poświęcona relacjom damsko męskim oraz budowaniu międzyludzkich więzi emocjonalnych.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Dziewczyna z grupy

13 posts / 0 new
Ostatni
Maserman
Portret użytkownika Maserman
Nieobecny
Dołączył: 2011-09-24
Punkty pomocy: 7
Dziewczyna z grupy

Witam, na początek zadam pytanie:
Czy propozycja spotkania (np. na kawę) może negatywnie zmienić nastawienie kobiety do faceta który ma ramę kolegi?

Chodzę na kursy maturalne i koło mnie siedzi pewna dziewczyna. Ogólnie okazywałem zwykłą uprzejmość i koleżeńskość, jednak coś ostatnio we mnie zatrybiło i chciałbym spróbować. Dodam że nie zauważyłem u niej IOI co pewnie działa na moją niekorzyść jednak nigdy nie przedstawiłem jej żadnych intencji.

Dziś zdarzyło się tak że źle się czuła więc zapytała się czy jej zeskanuję notatki i wyślę na maila, zgodziłem się. Potem zauważyłem że zostawiła termosik który tam zawsze ze sobą nosiła i pomyślałem żeby jej dać ultimatum że dostanie go jak pójdzie ze mną na kawę.

Jeżeli dorzuciłbym do tego direct że mi się podoba i chcę ją poznać a ona by odbiła "mam chłopaka" lub "nie jestem zainteresowana" to jak bardzo może to popsuć jej opinię i nastawienie do mnie, o ile naprawdę popsuje? Nie wiem jak to jest, może Wy macie jakieś doświadczenia?

Pamiętam tu o zasadzie "nie bierz dupy ze swej grupy" jednak może warto spróbować?

Dzięki za rady, pozdrawiam.

"Love hard, fuck hard, die hard"

Andrix
Portret użytkownika Andrix
Nieobecny
Dołączył: 2011-08-16
Punkty pomocy: 135

będzie ciężko, ja doświadczenia nie mam. Ale chyba proponowałbym konkretne kroki. Pokaż że nie pasuje ci pozycja kolega/przyjaciel. łatwo nie będzie, a St są nieuniknione. Proponowałbym pewnego wieczorka telefon i coś w stylu "Hej, masz chwilę? chciałbym porozmawiać, mam ważne pytanie" - zwykły otwieracz. Jak się spotkacie zażartuj z jakimś pytaniem np. Lubisz bardziej kawę z mlekiem czy czarną?. Dostaniesz po tym ST na 100% ale obróć wszystko w żart.
Pokaz że jesteś nią zainteresowany. Raz kozie śmierć jak to mówią

"My faceci robimy wszystko dla kobiet, a kobiety robią wszystko dla samych siebie" - Cezary Pazura

gibson
Nieobecny
Dołączył: 2010-12-16
Punkty pomocy: 27

Jeśli chcesz się z nią umówic , to po prostu zrob to. ST o chłopaku zawsze mozesz odbic. Jak sie nie zgodzi , to olej ją , poznawaj nowe.

krzysiekW
Portret użytkownika krzysiekW
Nieobecny
Dołączył: 2009-07-23
Punkty pomocy: 116

Pytasz się czy warto spróbować.. Jak Ci się podoba i "czujesz pociąg" Laughing out loud to PEWNIE ZE TAK!! Raz się żyje. jak nie wyjdzie to nie będziesz żałować że nie próbowałeś Wink powodzenia, powiedz jak się sytuacja rozwija Wink

xx3
Portret użytkownika xx3
Nieobecny
Dołączył: 2011-04-07
Punkty pomocy: 352

Przejść z ramy kolegi do chłopaka do trudna droga. Polecam na youtube obejrzech poradnik Mancera"Jak Rozkochac Kolezanke".

Maserman
Portret użytkownika Maserman
Nieobecny
Dołączył: 2011-09-24
Punkty pomocy: 7

Bardziej jestem ciekaw tego czy spróbowanie czegoś takiego (spotkanie za termos + direct) który nie wypali nie popsuje atmosfery między nami. Siedzę z nią w jednej ławce na kursie i nie zaprzeczę że może przydać się w przyszłości jeżeli chodzi o materiał z kursów, bo jest w tym dobra.

Jeżeli chodzi o ramę kolegi to długo jej nie mam... Raptem widzimy się raz w tygodniu od końca września na ten czas kursu, dużo nie pogadamy bo zajęcia to zajęcia a przerwa krótka.

"Love hard, fuck hard, die hard"

gibson
Nieobecny
Dołączył: 2010-12-16
Punkty pomocy: 27

Nie gdybaj. Jeśli nie spróbujesz , to się nie dowiesz. Także , do dzieła .

Ashkael
Portret użytkownika Ashkael
Nieobecny
Dołączył: 2010-04-04
Punkty pomocy: 194

Spierdolisz akcję ultimatum z termosem, ponieważ od początku będziesz w jej oczach cipą, która próbuje sobie kupić spotkanie.

Co do zasady "nie bierz dupy ze swojej grupy": twoja głowa co zrobisz po tym, jak Ci nie wyjdzie.

Kael

"Każdy szermierz dupa, kiedy wrogów kupa"

peper
Portret użytkownika peper
Nieobecny
Dołączył: 2009-08-04
Punkty pomocy: 294

A ja chodzę na kurs angielskiego, również pod kątem matury. Powiem Ci, że też mam pewne opory. Tylko, że ja nie mogę się przełamać żeby zaproponować spotkanie jednej pani lektor ( a niektóre te lingwistki to naprawdę niezłe sztuki ) bo nie jestem pewny czy jeden z dwóch pierścionków które ma na palcach serdecznych, to nie jest obrączka. A jeśli chodzi o dziewczyny z kursu, to z jedną już po pierwszym dniu jak wracaliśmy z kursu wymieniłem się numerami, a spotkanie to kwestia czasu. Jest jeszcze jedna która gdzieś się śpieszyła po kursie i nie zdążyłem jej złapać.

Po co Ci to piszę - żeby Ci uświadomić, że naprawdę nie masz się czego bać. Nie bierz dupy ze swojej grupy? A co to za zasada, po to są zasady żeby je łamać, a poza tym to reguły są dla Ciebie nie Ty dla reguł. Jeśli Ci się podoba to próbuj. Nic nie zyskasz chroniąc ciągle swoje ego przed ewentualną konfrontacją z jej reakcją. Szkoda tylko, że tak późno się decydujesz zrobić krok.

Geralt
Nieobecny
Dołączył: 2011-05-09
Punkty pomocy: 22

Dziewczyna z grupy nie warta łyżki zupy,
ale warto spróbować, żeby się później nie frasować. Wink

_Alvaro_
Portret użytkownika _Alvaro_
Nieobecny
Dołączył: 2011-05-18
Punkty pomocy: 304

Ja bym raczej nie próbował jej "szantażować" termosem, może jestem trochę nadgorliwy...

Powiedziałbym bardziej że chyba zostawiła ostatnio termos i chetnie jej oddasz i ze będziesz tu i tu z jej termosem (np. kawiarnia).

O ile dobrze kojarze jeśli chcesz coś za coś (ty masz jakieś dobro, ona ma jakieś) w tym wypadku ty masz termos a ona jest wartością dla Ciebie to nie koniecznie stajesz się dla niej "nagrodą", wręcz na odwrót to ty starasz się aby ją spotkać. (bardziej to że ją spotkasz prezentujesz termosem).

Ja bym to tak rozegrał.

HAVE FUN!
_Alvaro_

Prowadzę stronę z historiami nieudanych randek. Ciekawy opowieści? A może sam chciałbyś się czymś podzielić? Zapraszam - http://NieudanaRandka.pl/

kokoskop
Nieobecny
Starszy moderator
Ta osoba pomogła w składce na serwer
Dołączył: 2009-11-30
Punkty pomocy: 2602

Zeskanuje ale za kawę po Irlandzku Wink a ty jej tak ad Hop

Kobiety dojrzewają do 10 roku życia, potem rosną już im tylko cycki

Sangatsu
Portret użytkownika Sangatsu
Nieobecny
Dołączył: 2010-06-12
Punkty pomocy: 1469

,,STARY NIE IDŹ TA DROGA!POWSTRZYMAJ WODZE FANTAZJI!"
A na serio to podrywać możesz spróbować ALE NIE TAK JAK CHCESZ BO TO NIE ZADZIAŁA!
Do rzeczy:nie skoro ona ma cie za ,,kolegę" to będzie to uważała za zwykłe spotkanie nic nie znaczące,i tu jest ten ,,ból" i minus...Nie stawiaj żadnych ultimatów to jej termos to raz a dwa źle jej się zapiszesz w pamięci jako ten który ,,wymusza" coś na niej...NIE MÓW ZE CI SIĘ PODOBA!OMINIESZ TEŻ ODP ,,MAM CHŁOPAKA",MÓW PO PROSTU ŻE ZAINTERESOWAŁA CIE SOBĄ I CHCESZ JA POZNAĆ WIESZ ZWYKŁE SPOTKANIE NIE ODMÓWI CI ,,BO TO W KOŃCU ZWYKLE SPOTKANIE",I NIE USŁYSZYSZ MAM CHŁOPAKA BO NIEM ZŁOŻYŁEŚ ŻADNYCH DEKLARACJI,A POD TKZ. RADAREM BĘDZIESZ JA I TAK PODRYWAŁ,POTEM JEŚLI POWIE ZE COŚ JEJ SIĘ WYDAJE ZE DO NIEJ MASZ I ZAPYTA CIE O TO ZAWSZE MOŻESZ SIĘ ZASŁONISZ ZE NIE WIESZ O CZYM ONA MÓWI...I ŻE LICZY NA ZA DUŻO...Spróbować możesz jak pisałem zawsze możesz się zasłonić ze przesadza z osądami i się wycofać albo dalej podrywać utrzymując to póki nie wywołasz w niej takich emocji i reakcji ze sama ci wyzna uczucie zacznie się starać i dążyć do związku żeby cie ,,przekonać"...

,,Nie rób priorytetu z kogoś kto ma Cie tylko za opcje"