Portal Uwodzicieli
Witryna poświęcona relacjom damsko męskim oraz budowaniu międzyludzkich więzi emocjonalnych.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Dziwne podteksty...

5 posts / 0 new
Ostatni
Gość
Dziwne podteksty...

Kilka dni temu pisałem na gg z dziewczyną, która za głupotę zjechalem (do kitu dzień, nic mi nie szło). Na drugi dzień przeprosiłem ja, a ona odpisała takim tekstem: ,,Nie przepraszaj, nie ważne. Przynajmniej wiem teraz jaki jesteś." Kompletnie mnie zamurowalo. Nastulalem jej coś w stylu że nie jestem taki jak myśli. Ale ona powiedziała że musi kończyć i na tym się skończyło. Teraz moje pytanie... Jak z tego wybrnąc żeby nie wyjść na ciote ale też żeby ona znów się nie wkurzyła? Czy można to jakoś odplątać?

AdamM
Nieobecny
Dołączył: 2009-04-09
Punkty pomocy: 14

Zjebales - Przeprosiles (przyznales sie do bledu a to nie jest ciotowanie) czyli zrobiles swoje. Proste. Nie zastanawiaj sie nad tym i nie kombinuj jak tu zrobic zeby to odkrecic... Zycie toczy sie dalej. Szkoda czasu na obchodzenie dookola pewnych spraw skoro mozna je przeskoczyc. Widocznie ona nie docenia przeprosin. Chcesz jej teraz nadskakiwac zeby sprawe wyprostowac?? Ja bym odpuscil przynajmniej teraz.

elNino
Portret użytkownika elNino
Nieobecny
Dołączył: 2009-04-29
Punkty pomocy: 2

mógł przeprosic

ale trzeba ja było mega zjebac

że ocenia Cię po jednej sytuacji, jak mozna znac kogos po tygodniu znania. I takie tam. Wytłumacz ze miałes zły dzien, dlatego tak sie zachowałes. I powiedz jej ze ona też nie miała racji itp.

---------------------------------------------
skąd tu się wzieły szczekające pająki?

AdamM
Nieobecny
Dołączył: 2009-04-09
Punkty pomocy: 14

Po co tlumaczyc???? bezsensu. Jej i tak nie przegadasz skoro sobie w glowie zle poukladala pewne sprawy, a wyjdziesz na tego ktoremu zalezy na jej dobrym zdaniu. Po co ci dobre zdanie osoby ktora olewa przeprosiny. Dla mnie slowo "przepraszam" ma wieksze znaczenie niz "kocham cie". Jesli kogos przepraszam znaczy ze go szanuje, a szacunek do innych jest jedna z wazniejszych cech jakie czlowiek moze dac drugiemu czlowiekowi.

Uciu (niezweryfikowany)

Można by było to olac ale jak mi zależy na niej to będzie ciężko. A co można do niej napisać/powiedzieć żeby zmieniła o mnie zdanie?