Portal Uwodzicieli
Witryna poświęcona relacjom damsko męskim oraz budowaniu międzyludzkich więzi emocjonalnych.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Czy takiej dziewczynie potrafiłbyś zaufać?

11 posts / 0 new
Ostatni
ListenToYourHeart
Portret użytkownika ListenToYourHeart
Nieobecny
Dołączył: 2010-12-03
Punkty pomocy: 247
Czy takiej dziewczynie potrafiłbyś zaufać?

Znacie się od kilku lat wszystko miedzy wami jest w porządku
żadnych problemów
Planujecie wspólne zamieszkanie, a nawet ślub, dzieci całą przyszłość
Czujecie że bez siebie żyć nie potraficie, ona dzwoni przeważnie pierwsza. Widać że bardzo jej zależy jest szczera wobec Ciebie nie złapałeś jej na żadnym kłamstwie za każdym razem kiedy proponujesz spotkanie zawsze chce się spotkać wszystko przez tyle lat..
I nagle przychodzi dzień

Idą na piwo po czym koleżanka poznaje faceta, który zaprasza ją do domu, ale oczywiście koleżanka nie chce iść sama, więc zabiera waszą kobietę ze sobą. Wasza dziewczyna nie pije, jest zmęczona chce się położyć i idzie spać u kolesia w chacie
Koleżanka waszej dziewczyny pije z nim w kuchni. Po czym on wychodzi mówiąc że idzie do łazienki
a tak na prawdę idzie do waszej kobiety do pokoju, która śpi na dodatek ma okres. ściąga spodnie i kładzie się na nią wkłada jej chuja po 2 sekundach Dziewczyna się budzi kopie go w brzuch i z płaczem wychodzi wybiega z domu. Koleżanka za nią

Na drugi dzień dzwoni do was telefon i w słuchawce histeria i płacz, i nagle ona wam to opowiada jakbyście z nią rozmawiali?

Na drugi dzień Idzie na prokuraturę, która mówi że może przyjąć zgłoszenie gwałtu, ale to będzie kilku miesięczne dochodzenie i tak nie ma dowodów i na 99% śledztwo zostanie umorzone, więc nie chce być ciągana po policji odpuszcza nie chce by się ktokolwiek o tym dowiedział.
Idzie do psychologa ponieważ nie śpi po nocach,ciagle o tym myśli, obwinia się, idzie też do ginekologa na badania.
Powiedziała wam o wszystkim chce wybaczenia, czy istnieje wybaczenie dla takich sytuacji? Czy potrafilibyście żyć z tym?
Jej rodzina nie wie prócz brata
On ją bardzo kocha i ona jego

Jest to autentyczna sytuacja mojego przyjaciela nie wiem jak mu doradzić....

Pewnego dnia obudzisz się i okaże się, że nie ma już wystarczająco dużo czasu na zrobienie wszystkich rzeczy, które zawsze chciałeś zrobić. Zrób je teraz.

Thunder
Portret użytkownika Thunder
Nieobecny
Dołączył: 2013-05-11
Punkty pomocy: 157

Trzeba mieć też to na uwadze, że łaski wymyślają historie, żeby usprawiedliwić swój czyn, ale zakladajac, że wszystko jest prawdą, to nie przekreslalbym wszystkiego co budowali przez ten czas przez jedną spierdolona sytuację.

Expro
Nieobecny
Dołączył: 2013-10-22
Punkty pomocy: 29

Myślę, że jeżeli z tą prokuraturą i psychologiem to faktycznie prawda, to wątpię, aby dziewczyna, która zdradziła dopuszczała się kłamstwa na taką skalę. Zwłaszcza, jak sam pisałeś, przyjaciel nie przyłapał jej na żadnym kłamstwie.
Poza tym, takie coś jak gwałt, ściga się z oskarżenia publicznego, nawet jak wycofa zarzuty, to prokurator i tak zainteresuje się tą sprawą. Poza tym gwałt zostawia jakieś ślady, od tego są lekarze, psychologowie, żeby stwierdzić wiarygodność takiego zarzutu. To jest jedna rzecz, a druga, co robiła w tym czasie ta koleżanka? Obstawiam, że gwałcona dziewczyna po obudzeniu się narobiła krzyku, pisku, broniła się itd. Mimo upojenia tamta koleżanka powinna jakoś zareagować, a przynajmniej iść sprawdzić co się stało. I pewnie ta koleżanka byłaby świadkiem. Jak to się skończy, nie wiem. Ale pewnie wyjdzie coś na większą skalę. Jeżeli to kłamstwo, to każdy normalny facet, starałby się to wyjaśnić, przynajmniej ja bym tak zrobił na jego miejscu, jak ktoś posądziłby mnie o gwałt.
A co do zaufania. Jeżeli sytuacja jest prawdziwa, to oczywiście, że nie zostawiałbym dziewczyny po takiej akcji. Jakoś nie widzę tu jej winy, poza zbyt dużą ufnością do obcych.

mistrzGry
Portret użytkownika mistrzGry
Nieobecny
Moderator
ModeratorWtajemniczony
Dołączył: 2017-02-15
Punkty pomocy: 188

taaa terefere gość ściąga jej spodnie a ona dalej śpi Laughing out loud to ona śpi czy leży sobie najebana? Podpisuje się pod Expro bo to się wszystko jakoś kupy nie trzyma

bo mam w sobie moc, cios, może coś więcej, do walki zacięcie biało-czerwone serce, wiem, że nie ma takich rzeczy, których nie da rady zrobić z wiarą w siebie

świat należy do odważnych a nie do wydyganych

Expro
Nieobecny
Dołączył: 2013-10-22
Punkty pomocy: 29

Ja bym radził przyjąć stanowisko, że dziewczyna mówi prawdę. A ustalenie faktów zostawić ludziom, którzy takimi rzeczami zajmują się zawodowo. Nie mniej jednak sam bym to śledził i oceniał wiarygodność tej sytuacji, ale z zachowaniem rozsądku. Bo autor podał za mało faktów, żeby cokolwiek oceniać. Poza tym, to nie jest forum prawne, chociaż radziłbym temu przyjacielowi, zaciągnąć opinii prawnika, bo:
"(...) więc nie chce być ciągana po policji odpuszcza nie chce by się ktokolwiek o tym dowiedział."
Jak zgłosiła przestępstwo na tle seksualnym, to nie ma, że odpuszcza. Bo i tak śledztwo będzie prowadzone. Jeżeli dokładnie tak powiedziała, to w mojej opinii zmniejsza to wiarygodność tej historii. Ale tak jak napisałem wcześniej, zostawmy to policji, prokuraturze, psychologom i sądowi. I co najważniejsze, to że się to kupy nie trzyma, cóż... autor opisał historię przyjaciela, który usłyszał ją od swojej dziewczyny, która zadzwoniła z płaczem i w histerii. Nie ma co teraz łapać za słowa autora. A poza tym, to jest forum nakierowane na tematykę uwodzenia, podrywania, samorozwoju i związków. Zapytałeś, czy byśmy zaufali. Dlatego myślę, że nie ma co oceniać i bawić się w detektywów. Odpowiadając na Twoje pytanie tak, ja bym zaufał, ale miałbym na uwadze, że zaufanie a naiwność we wszystko co się słyszy, to są dwie różne rzeczy.

MCRobson
Włączona
Dołączył: 2013-09-18
Punkty pomocy: 11

Na 100% miała jakieś ciesne spodnie (taka moda) a tego nie ściąga się w dwie sekundy, a na dodatek na leżąco, musiała by podnieść dupsko do góry.. to trwa i nie da się tego zrobić na śpiocha

ListenToYourHeart
Portret użytkownika ListenToYourHeart
Nieobecny
Dołączył: 2010-12-03
Punkty pomocy: 247

Miała sukienke

Pewnego dnia obudzisz się i okaże się, że nie ma już wystarczająco dużo czasu na zrobienie wszystkich rzeczy, które zawsze chciałeś zrobić. Zrób je teraz.

Expro
Nieobecny
Dołączył: 2013-10-22
Punkty pomocy: 29

Myślę, że ew policja to zbada, a nie my. Bo na dobrą sprawę kwestii do ustalenia jest bardzo dużo:
- co robiła ta koleżanka w tym czasie? Rozumiem, że każdy ma swój limit jeżeli chodzi o picie, ale z tego co pisał autor, to była na chodzie.
- na sukience powinna być krew.
- dziewczyna powinna się obudzić, narobić krzyku, bronić się, koleżanka powinna zareagować co się dzieje. Dodatkowo sąsiedzi powinni coś usłyszeć. Ale pewnie nawet jak usłyszeli, to o niczym nie wiedzą.
- jak one wyszły. On je wypuścił? Wyszły same siłą? Bo rozumiem, że nie zadzwoniła, kiedy obok był tamten typ.
- sąsiedzi nic nie słyszeli?
- jak ona zgłosiła na policję? Znała jego dane po jednym wieczorze? Zapamiętała adres?
- co zrobił chłopak tej dziewczyny? Jakby mi dziewczyna zadzwoniła, że ktoś ją zgwałcił, to sam bym tam pojechał i nie patrzył na policje. To akurat jest chujowe, ale taki byłby mój pierwszy odruch.
I tak dalej. Gdzie takich pytań będzie 50 razy więcej. Dla mnie sytuacja jest dziwna, mam nadzieje, że jeżeli to faktycznie gwałt, to uda się tej dziewczynie dojść do siebie, jeżeli nie i go oskarży to sama może pójść siedzieć. Dlatego osobiście uważam, że ta sytuacja trochę mnie przerasta i boje się tego napisać... ale coś mi w niej nie pasuje.

davone23
Nieobecny
Dołączył: 2017-05-22
Punkty pomocy: 2

Zanim uwierzysz w tą historię która ociera się o absurd to pamiętaj, że parę lat temu Katarzynie W. Też jakiś gnój, cham i prostak porwał dziecko a wcześniej ja uderzył i biedaczka straciła przytomność. Przypomnij sobie jak załamana psychicznie resztkami sił błagała ludzi o pomoc w odnalezieniu ukochanej córeczki. I pamiętaj, że cała polska w tym i ja nabrała się na tą historyjkę. A jaka była prawda to już chyba nie muszę mówić.

Nie chce się bawić w detektywa ale nie mogę się powstrzymać i powiem tak. Każde zdanie w tej historii to jakiś absurd.

"Idą na piwo po czym koleżanka poznaje faceta, który zaprasza ją do domu, ale oczywiście koleżanka nie chce iść sama, więc zabiera waszą kobietę ze sobą"
Jaka normalna dziewczyna i to będąc w związku idzie w nocy do obcego kolesia do jego domu? Każdy normalny człowiek wie jak to się może skończyć.

"Wasza dziewczyna nie pije, jest zmęczona chce się położyć i idzie spać u kolesia w chacie"
W pierwszym zdaniu podobno poszła z koleżanką pić piwo. Ale u gościa na kwadracie już zrobiła się cnotliwa i nie piła. Ale zamiast pilnować koleżanki to nagle zrobiła się zmęczona i idzie do obcego kolesia do jego sypialni do łóżka żeby się przespać. Ilu z was będąc na jej miejscu zrobiło by coś równie idiotycznego? Wtedy już nie zależało jej na pilnowaniu koleżanki? To po co tam poszła?

"...ściąga spodnie i kładzie się na nią wkłada jej chuja po 2 sekundach Dziewczyna się budzi kopie go w brzuch i z płaczem wychodzi wybiega z domu. Koleżanka za nią"
Każdy kto miał do czynienia ze ściąganiem spodni lasce wie jakie to trudne. Zacytuje kolegę MCRobson "Na 100% miała jakieś ciasne spodnie (taka moda) a tego nie ściąga się w dwie sekundy, a na dodatek na leżąco, musiała by podnieść dupsko do góry.. to trwa i nie da się tego zrobić na śpiocha" To jest stuprocentowa prawda. Koleś musiałby robić to na siłę targając spodnie na chama ale koleżanka nadal spała. Gość wchodzi na nią kładzie się na niej i dalej sobie smacznie śpi. Dopiero kiedy kolo wkłada jej serdla w dziurke to wtedy nagle to ją budzi i zaczyna się karate-kit. Pytanie: skoro obudziła się dopiero wtedy gdy gość już ją zapinał to skąd wie, że to trwało 2 sekundy? No skąd to wie?

"Na drugi dzień Idzie na prokuraturę, która mówi że może przyjąć zgłoszenie gwałtu, ale to będzie kilku miesięczne dochodzenie i tak nie ma dowodów i na 99% śledztwo zostanie umorzone, więc nie chce być ciągana po policji odpuszcza nie chce by się ktokolwiek o tym dowiedział.
Idzie do psychologa ponieważ nie śpi po nocach,ciagle o tym myśli, obwinia się, idzie też do ginekologa na badania."
Nie będe tego komentował ale mam w rodzinie prokuratora i nie ma szans, nie ma takiej opcji żeby coś takiego usłyszeć od prokuratora. Nie ma świadków? A koleżanka to kto jak nie świadek? Na miejscu kolegi kazałbym pokazać papiery z prokuratury, od psychologa i wyniki badań od ginekologa. Nie ma takiej opcji żeby od któregoś z nich wyszła z pustymi rękami.

Historia jest tak śmierdząca i tak nie wiarygodna, że kto wie czy miesiąc temu na przykład nie rozłożyła nóg jakiemuś nieznajomemu, nieznajomy się zlał teraz panna zrobiła test i akuku tatusia nie zna więc chce wrobić w "tatusiowanie" kolegę albo chce mieć jakąś wymówkę przed wszystkimi.

Dobrze by było gdyby autor napisał jak się sprawy potoczyły dalej bo może to będzie przestroga dla wszystkich. A nawet jak okaże się prawdziwa to też wyciągnijcie wnioski na przyszłość kiedy wasz dziewczyna będzie się chciała wbić do obcego kolesia na chatę a Wy spokojnie nic nie zrobicie bo przecież zaufanie... Nawet nie wiecie jak łatwo pomylić zaufanie z naiwnością.

shaker
Portret użytkownika shaker
Nieobecny
Dołączył: 2012-01-17
Punkty pomocy: 108

Czy wy ludzie całkowicie łby postradaliście? Przecież krzywda ludzka się dzieje, a Ci twierdzą kurwa, że poszła bokiem. Przecież wiernych bab już nie ma, neext, brawo.

Czy wy na prawdę myślicie, że laska która ma okres chce się walić z obcym kolesiem?
"Zanim uwierzysz w tą historię która ociera się o absurd to pamiętaj," - Absurd to Ty na drugie powinieneś mieć

Przecież człowieczeństwo już tracicie

davone23
Nieobecny
Dołączył: 2017-05-22
Punkty pomocy: 2

"Czy wy na prawdę myślicie, że laska która ma okres chce się walić z obcym kolesiem?"

A czy Ty na prawdę myślisz, że laska która ma okres idzie w nocy do sypialni całkowicie obcego gościa i wchodzi mu do łóżka? To jest dla Ciebie normalne? tudzież powszechne?
Rzadko kiedy laska która ma okres idzie pić z koleżanką alkohol.

Ale jak już taka mąąąądra/y jesteś to wyjaśnij mi to:

"Na drugi dzień Idzie na prokuraturę, która mówi że może przyjąć zgłoszenie gwałtu, ale to będzie kilku miesięczne dochodzenie i tak nie ma dowodów i na 99% śledztwo zostanie umorzone, więc nie chce być ciągana po policji odpuszcza nie chce by się ktokolwiek o tym dowiedział."

Mając na uwadze to:

"...Dotychczas tego typu przestępstwa ścigane były na wniosek pokrzywdzonego. Od poniedziałku nastąpiła zmiana, przestępstwa przeciwko wolności seksualnej i obyczajności ścigane są z urzędu. Często ofiary obawiały się sprawcy, nie chciały zawiadamiać organów ścigania, sprawcy mogli czuć się bezkarni. Teraz ta bezkarność się skończy, bo powzięcie przez organy ścigania skądkolwiek informacji o zgwałceniu będzie powodowało konieczność wszczęcia postępowania karnego..."

I teraz tak:
-Prokurator odsyła ją z kwitkiem a w świetle prawa ma obowiązek wszcząć śledztwo.
-Idzie do ginekologa któremu chcąc nie chcąc powinna powiedzieć o co chodzi. A on jest zobligowany do powiadomienia odpowiednich służb. Do tego dokumentacja medyczna jest już dowodem w sprawie.
-Idzie do psychologa któremu musiała powiedzieć co i jak bo przecież po to tam poszła. On też powinien zawiadomić prokuraturę i sporządzić odpowiednie papiery (opinię psychologa)która znowu staje się dowodem w sprawie.
Ale w tym przypadku ona opowiada mu o gwałcie a psycholog mówi - Oooo jeeejku biedaczka. To wszystko? - Tak. - To 100 zł poproszę i do widzenia.
-Koleżanka która była ma miejscu zdarzenia jest chyba największym niepodważalnym i nie do obalenia dowodem w sprawie. Ale prokurator twierdzi, że to nie dowód. Taaaaa...
Ty w to wierzysz? Jeżeli to co mówi pokrzywdzona to prawda to widocznie na miejscu nie było żadnej koleżanki..
Ona, prokurator, lekarz, psycholog, koleżanka, jej chłopak,brat, żaden z nich nie zrobił nic w tej sprawie??? Nikt nic nie zrobił?!!!

I jeszcze zacytuje wypowiedź innego kolegi:

"Jak zgłosiła przestępstwo na tle seksualnym, to nie ma, że odpuszcza. Bo i tak śledztwo będzie prowadzone. Jeżeli dokładnie tak powiedziała, to w mojej opinii zmniejsza to wiarygodność tej historii."

P.S.
Niezły zawodnik z tego gościa, że będąc PIJANYM wchodzi do pokoju ściąga spodnie a pała na zawołanie już mu stoi. Takie rzeczy to raczej w pornolach a nie w realu.