Portal Uwodzicieli
Witryna poświęcona relacjom damsko męskim oraz budowaniu międzyludzkich więzi emocjonalnych.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Czytanie osobowości ,,z ręki"

6 posts / 0 new
Ostatni
Cycu
Portret użytkownika Cycu
Nieobecny
Dołączył: 2013-01-03
Punkty pomocy: 0
Czytanie osobowości ,,z ręki"

Hej! Nie wiedziałem gdzie wstawić ten temat, wrzucam więc tutaj, ponieważ to, o czym piszę może zostać wykorzystane w podrywaniu.

Wielokrotnie spotykamy się z wszelakimi wróżbitami, iluzjonistami itd. Sam miałem do czynienia z jednym. Mimo sceptycyzmu pozwoliłem mu, aby odczytał moją przyszłość właśnie z dłoni. Poza mną zrobił to kilku osobom. Panowie! Ale się uśmiałem! Wink

Czy zwróciliście kiedyś uwagę na to CO tacy ludzie mówią? Kiedy słuchałem jego przepowiedni i analiz osobowości, bez względu na to, kogo dotyczyły były one:
- prawdziwe
LUB
- ciężkie do potwierdzenia

Ci wielcy wróżbici mówią o nas rzeczy oczywiste. Kompletne truizmy, ale odpowiednio sformułowane kończyły się okrzykami ,,Boże! Jak on to zrobił! Skąd on to wie!". Mówią wtedy coś, co pasuje do każdego człowieka, na zmianę ze wcześniejszymi, banalnymi obserwacjami. Bo każdy z nas może szybko załapać, że jego rozmówca jest otwarty, albo zamknięty w sobie, czy jest liderem paczki, czy szarą myszką, czy dobrze czuje się w danym miejscu, czy pragnie jak najszybciej z niego wyjść.
Do tego dodajemy rzeczy pasujące do wszystkich, np.:
- masz swoje wartości, których chcesz bronić wszelkim kosztem
- masz czasem ochotę pierdolnąć wszystkim, bo masz już dosyć
- czasem masz wrażenie, że za dużo rozmyślasz na temat wszystkiego co się dzieje wokół ciebie
- czujesz się inny niż wszyscy ludzie dookoła
Nie wszystko musi być 100% prawdziwe, ale przecież każdy CHCE myśleć, że jest taki, jak go opisuje wróżbita, więc przyznaje mu rację. Teraz delikwent myśli ,,kurde, on mnie odczytał, on się na tym zna". Teraz wystarczy przepowiedzieć sukces/niepowodzenie, a jeśli mamy charyzmę, ta osoba nam uwierzy i podświadomie doprowadzi do sukcesu/niepowodzenia, albo zinterpretuje co się dzieje na około jak ten sukces/niepowodzenie.

Zastanawiam się, czy nie na tym polega wszelkie ,,wróżenie".

No a przy ,,czytaniu z ręki" mamy możliwość na kino, o czym widziałem, że już był blog Wink Do tego trochę NLP, ale na tym się nie znam.

Co sądzicie? Sam zamierzam to sprawdzić, ale póki co nie miałem okazji.

TeTris
Portret użytkownika TeTris
Nieobecny
Dołączył: 2012-08-29
Punkty pomocy: 895

Czytanie z dłoni i inne tego typu sztuczki polegają na truizmach i wyciąganiu wniosków z mowy ciała Wink

Życie to fala podjętych działań w oceanie możliwości.

BarneyStinson89
Portret użytkownika BarneyStinson89
Nieobecny
Dołączył: 2011-08-12
Punkty pomocy: 300

Dużo razy robiłem to z dziewczynami i udawałem wróżbite Smile Ich mina bezcenna, jak i również robiły się czerwone pod wpływem emocji Laughing out loud Czasem takie coś działa magicznie na kobiety.

Bądź zmianą, którą pragniesz ujrzeć w świecie.

baudelaire
Portret użytkownika baudelaire
Nieobecny
Stary Moderator
WtajemniczonyTa osoba pomogła w składce na serwer
Dołączył: 2010-10-03
Punkty pomocy: 4711

Ja najbardziej lubie jak mi panna czyta z "malego" o mojej osobowosci i na tym radze tez Tobie sie skupic Wink

Żeby zdobyć Kobietę, musisz być gotowy Ją stracić.

PUA:
http://m.youtube.com/watch?v=BRw...

BarneyStinson89
Portret użytkownika BarneyStinson89
Nieobecny
Dołączył: 2011-08-12
Punkty pomocy: 300

Powinienes sobie zmienic nick na erotyczny baudelaire, Sarkastyczny baudelaire albo Ironizujacy baudelaire Smile Zawsze, choc nie zawsze w tej samej kolejnosci piszesz Sarkazmy,ironie czy podteksty erotyczne Smile Nie czepiam sie, ale niektore z tych rzeczy rozsmieszaja Laughing out loud

Bądź zmianą, którą pragniesz ujrzeć w świecie.

Damian P.
Portret użytkownika Damian P.
Nieobecny
Dołączył: 2013-01-17
Punkty pomocy: 12

Nie miałeś okazji spróbować? No to czym prędzej wyjdź do jakiegoś miejsca gdzie sa kobiety i sprawdź. Za mało sami robimy, ciągle pytamy, az ktoś odpowie i nasza ciekawość będzie usatysfakcjonowana.
Dla mnie czary mary z ręki było kiedyś i kojarzy mi się z średniowiecznym puaowaniem - panem w kapelusiku, pierdułkami na nadgarstku i ...owym wróżeniem lub kultowym...sześcianem?
Dobrze, że wspominamy to w kategorii śmiechowej akcji. Bo robić to na poważnie - ok, każdy z nas ma w końcu inny styl, ale jeśli już maiłbym to robić, to zrobiłbym z tego żart, bawiłbym się dłonią dziewczyny, oswajała by się ze mną, a moimi truizmami byłyby np. wiesz o tym, że Twoja prawa dłoń po układzie palców wskazuje, że powinnaś być lewo ręczna? Widzisz, tyle lat kupowałaś złe długopisy dla prawo ręcznych.

Bądź inny, wyróżnij się, ale swoją osobowością, a nie gotowymi receptami innych, bo to nie Ty. I próbuj, próbuj, próbuj na własną rękę - jakbyś zajrzał do niej to linia współżycia wskazywałaby w kierunku drzwi i wyjścia do kobiet - najwazniejsze jest NASZE doświadczenie

pozdrawiam

Damian z MenPower