Portal Uwodzicieli
Witryna poświęcona relacjom damsko męskim oraz budowaniu międzyludzkich więzi emocjonalnych.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Mam chyba problem z nawiązywaniem przyjaźni...

4 posts / 0 new
Ostatni
martini5671
Portret użytkownika martini5671
Nieobecny
Wiek: 19
Miejscowość: Kraków

Dołączył: 2018-04-15
Punkty pomocy: 6
Mam chyba problem z nawiązywaniem przyjaźni...

Siema
Czuję, że być może mam jakiś problem z nawiązywaniem przyjacielskich relacji z ludźmi. Nie mam problemu z fajną, śmieszną, rozluźnioną rozmową, potrafię znajdować tematy do rozmowy nawet z nieznajomą, nowo poznaną osobą. Ludzie chcą się ze mną spotykać (przynajmniej tak myślę może to tylko pozory?) ale tylko wtedy kiedy ja do nich piszę i ich zapraszam. Moja starsza koleżanka powiedziała ostatnio, że fajny ze mnie rozmówca i lubi ze mną gadać. Zawsze kiedy jej piszę, że chcę z nią się napić piwa i pogadać to się zgadza. Ale ona nigdy mnie nie zapyta co u mnie i nie zaprosi. To samo jest z resztą ludzi, których znam. Mam takie wrażenie, że inni mnie nie doceniają.

Jak mam ustalić co robię źle? Czy spotykam się z niewłaściwymi ludźmi? A może to tylko ja wyolbrzymiam ten problem?

Kurwa mać...nie wiem czy coś z tego zrozumiecie. Chciałbym po prostu mieć więcej znajomych, którzy chcą przebywać ze mną. Takich, którzy napiszą z dupy w środku dnia: Hej co tam u ciebie?

Może znacie jakąś dobrą lekturę na ten temat?

Łokero
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 24
Miejscowość: Podlasie

Dołączył: 2015-03-07
Punkty pomocy: 478

Dale Carnegie - Jak zdobyć przyjaciół i zjednać sobie ludzi. Chyba najlepsza książka.

"Może mój świat marzeń być jak głupia historia
Po to mam wyobraźnie by bujać w obłokach"
~ Vixen - Myśl co chcesz

Hasano
Portret użytkownika Hasano
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 23
Miejscowość: miasto wojewódzkie

Dołączył: 2015-09-16
Punkty pomocy: 860

Kolego już śpieszę z pomocą.
Żeby ludzie chcieli Cię zapraszać na jakieś eventy, na piwko, chcieli wyjść z Tobą do klubu, musisz wnosić jakąś wartość w jego życie. Już Ci tłumaczę. Jesteś bogaty, każdy Twój kolega będzie brał trochę aury od Ciebie. Jesteś dobrze zbudowany? Każdy z Twoich kolegów nie będzie się bał, czy po prostu będzie się pewniej czuł przy Tobie. Jednoczysz sobie ludzi, jesteś przewodnikiem stada, lecz nie samozwańczym, tylko osoby zawsze pytają się Ciebie co dziś robimy oraz jaki dziś klub będzie odwiedzany przez naszą paczkę, naturalnie ludzie będą chcieli się z Tobą zadawać. Nawet jak idziesz z Wingiem na DG daje CI pewność siebie oraz motywację.
Dużo osób się nie zgadza, argumentując, że można mieć relacje bez wkładania wartości...
Chuja prawda, nawet jak wysłuchujesz swojego kumpla, bo ma problemy, to jesteś dla mnie wartościowy, może Ci się wypłakać w rękaw oraz wyżalić.
Pamiętaj, ludzie będą chcieli się z Tobą zadawać i mieć Cię za autorytet, jeżeli na kilku płaszczyznach będziesz wkładał wartość w ich życie. Im bardziej będziesz się starał, żeby być lubianym, tym bardziej będziesz narzekał na ilość czy jakoś swoich znajomych.
W ostatnich zdaniach, dodam, że warto kwalifikować znajomości ucinać, jeżeli ciągną Cię w dół.
Jeżeli jesteś dobry z kobietami, to uważaj, na zazdrosnych kolegów Twoich. Mam takie przeświadczenie, że znajomych, dopiero poznaje się po alkoholu, oraz gdy w waszym środowisku jest kilka ładnych, wolnych gąsek. Wtedy dopiero widzisz, czy ktoś CI podbija social, czy chce CIę zmieszać z błotem
Pozdrawiam,
Hasa'NO

|Życie jest krótkie i jeśli masz na coś ochotę to to zrób, ale licz się z konsekwencjami| & |Kobieta jest jak motylek w Twojej dłoni, jeśli zaciśniesz ręce, motylek udusi się, jeśli otworzysz je za mocno, motylek odleci|

martini5671
Portret użytkownika martini5671
Nieobecny
Wiek: 19
Miejscowość: Kraków

Dołączył: 2018-04-15
Punkty pomocy: 6

Wow dzięki za taką długą odpowiedź. W 100% się z tobą zgadzam. Mój dobry kolega mnie ostatnio tak zjebał bo opowiadałem mu o moich podejściach i tego czego się uczę w moich relacjach z dziewczynami. Już uciąłem tą znajomość.