Portal Uwodzicieli
Witryna poświęcona relacjom damsko męskim oraz budowaniu międzyludzkich więzi emocjonalnych.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Paradox - nieoczekiwana zmiana miejsc.

3 posts / 0 new
Ostatni
dzidektnacerz
Nieobecny
Wiek: 25
Miejscowość: Rzeszów

Dołączył: 2013-02-10
Punkty pomocy: 1
Paradox - nieoczekiwana zmiana miejsc.

Jak często łapiecie się na tym że dopiero po stracie doceniacie. Ze dopiero gdy dziewczyna zastosuje wam terapię wstrząsowa w formie powiedzmy odrzucenia. To zaczynacie myśleć o niej poważnie. Dopiero wtedy tęsknicie a nawet czujecie że ja kochacie.
W moim życiu czasem pojawia się pewien patern. Na początku gdy gonię króliczka to mi bardzo zależy. Gdy uda mi się ja zdobyć i czuję pewny grunt pod nogami, zaczynam patrzeć na nią z innej perspektywy. Wydaje mi się wtedy mniej atrakcyjna. Przez to też się mniej staram. Gdy już dostanę kopa w tyłek nagle BOOM. Mysle sobie Ty głupcze, kochasz ja!. Taka zmiana perspektywy może wystąpić nawet z dnia na dzień.
Doskonale zdaję sobie sprawę że tak działa psychologia ludzka.
Ale zastanawiam się czy w moim przypadku ten paradoks nie jest przesadnie wyolbrzymiony. Jest to dla mnie bardzo problematyczne bo zdaję się że nie potrafię doceniać jak mam, aa jak tracę to zmieniam się o 180 stopni. Czy doświadczacie tak samo ?

KrzysEk15
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 21
Miejscowość: XYZ

Dołączył: 2020-01-11
Punkty pomocy: 10

Zależy co masz na myśli pod tytułem "forma odrzucenia".

Jeżeli chodzi o zerwanie z jej strony, to nie masz po co zadawać sobie niepotrzebnych pytań. Chyba, że rzeczywiście coś konkret narozrabiałeś. Ale to już inna sytuacja, jeżeli tak, to będziesz wiedział, za co przeprosić.

A jak masz na myśli okres, w którym "dominujesz", jest wszystko cacy, ale nagle nadchodzi wielkie Twoje "BOOM" i zaczynasz się gubić i myśleć co się dzieje, to trzeba ocenić skale problemu, czy Panna w coś gra, testuje Cię czy własnie jesteś tym za kogo się masz, chce sprawdzić czy rzeczywiście taki jesteś, czy to tylko pozory i będzie wiedziała, że jak opuścisz na chwile garde, to po prostu zaatakuje. Nie zawsze tak jest, ale jednak prawda.

Myśle, że w takich sytuacjach prawdziwym wyznacznikiem są cechy takie jak pewność siebie, znanie swojej prawdziwej wartości, choćby się waliło i paliło, wiesz że "masz to coś" i żadna sytuacja Cie nie zmieni, nawet jak jest taki słaby okres, lecisz dalej. Czy to gierki bo gdzieś się zawachałeś i Panna to wyczuła, czy po prostu zwykłe testy, które mają na celu Ciebie sprawdzić.

Kiedy będziesz żył co dzień ze świadomością, że jestes pewny gość, pracujesz nad sobą, trzymasz się swojej ramy, nie dajesz sobie wchodzić na głowie, to pomimo gierek, testów masz sobie uświadomić, ŻE NIE BOISZ SIĘ STRACIĆ DZIEWCZYNY, ona ma się tego bać, nie Ty. Bądź jaki jesteś, rób to co lubisz, przytul kiedy potrzeba i tak dalej, ale jak sie coś dzieje, nie zmieniaj sie.

21

dzidektnacerz
Nieobecny
Wiek: 25
Miejscowość: Rzeszów

Dołączył: 2013-02-10
Punkty pomocy: 1

Dzieki stary.