Portal Uwodzicieli
Witryna poświęcona relacjom damsko męskim oraz budowaniu międzyludzkich więzi emocjonalnych.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

PUA PARTY KATOWICE 25 X 2014

12 posts / 0 new
Ostatni
Wywtajemniczony
Portret użytkownika Wywtajemniczony
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 17
Miejscowość: Lublin

Dołączył: 2014-02-22
Punkty pomocy: 84
PUA PARTY KATOWICE 25 X 2014

Witam
Odnosząc się do nazwy tematu,przypominam wam o nadchodzącej perspektywie naszego wieczorku artystycznego.

Spotykamy się o 17:00 pod Pomnikiem Powstańców Śląskich, koło Spodka
Gdy już się spotkamy, pójdziemy do pubu, gdzie się zapoznamy,pogadamy i porobimy podejścia do baru
Kiedy uznamy że nasz czas w pubie dobiega końca (co jak sądzę wydarzy się po skonczeniu el classico), pójdziemy odkrywać uroki katowickich klubów Laughing out loud

Sądziłem że sytuacja z ilością chętnych sie wykrystalizuje z jednak w tym momencie mogę jedynie powiedzieć że nasza ekipa będzie oscylować w ilości 5-15osób, średnia 10 Laughing out loud

Myślę że oprócz tego co pijemy, do ustalenia jest jeszcze tylko godzina. Wybrałem siedemnastą, ale dużo zależy od krakusów i tego o której przyjadą do stolicy śląska

Zapraszam, pokazmy że ta strona jeszcze nie zginęła Laughing out loud

Fresh_Man
Portret użytkownika Fresh_Man
Nieobecny
Wiek: 1995
Miejscowość: Warszawa

Dołączył: 2013-11-07
Punkty pomocy: 586

Mimo deklaracji nie dam rady ;/ wybaczcie chłopaki

"pierdol to i rob swoje, a jak jestes nieszczesliwy to cos zmien.
ten ktory jest ciagle szczesliwy musi się często zmieniać." - skaut

hubal
Nieobecny
Wiek: 1991
Miejscowość: pl

Dołączył: 2011-06-02
Punkty pomocy: 212

Panowie, minusiki polecą. Duże chłopcy, a jak dzieci Laughing out loud Mimo, iż strona ponoć o samorozwoju. Chciałem uwierzyć, że takie coś się naprawde może udać, ale pw od wywtajemniczonego rozjaśniło sytuację xD

Ja tu jako instruktor odwołałem sobotnie wieczorne zajęcia, z uczelni planowałem się urwać o 17, do tego w niedziele też mam uczelnia + lekcje + interesik za 1200 zł, więc całonocne balowanie dałoby się we znaki, no ale.... słowo się rzekło Laughing out loud

No nic, nie chce mi się wszystkiego odkręcać, więc będę rwał panienki sam, i żeby wasze przyszłe żony (u)poległy na tym ng xD

Lepiej jest mieć szczęście. Ale ja wolę być dokładny. Bo wtedy, jak szczęście przychodzi, jesteś gotów.

Przemo
Nieobecny
Ta osoba pomogła w składce na serwer
Wiek: 33
Miejscowość: Płock/Bydgoszcz/Warszawa

Dołączył: 2009-07-15
Punkty pomocy: 656

Pomarańcza i Energy będą chyba miały jeszcze większe pua-oblężenie niż podczas mojej plażerskiej wizyty w Kato Smile Ciekawe czy zaprosiliście kogoś ze starych wyjadaczy,

pułkownik Tical będzie ? Laughing out loud

TYAB
Portret użytkownika TYAB
Nieobecny
Ta osoba pomogła w składce na serwer
Płeć: mężczyzna
Wiek: 30+
Miejscowość: Cała Polska

Dołączył: 2013-10-17
Punkty pomocy: 1942

I co tam brunet za free mówił?Smile

Dam Ci do myślenia

Anarky
Portret użytkownika Anarky
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 29
Miejscowość: Kraków/Rzeszów

Dołączył: 2013-09-19
Punkty pomocy: 3303

JAK BYLO ?

Jeżeli masz pytania - pisz PW