Portal Uwodzicieli
Witryna poświęcona relacjom damsko męskim oraz budowaniu międzyludzkich więzi emocjonalnych.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Target I jej EX

10 posts / 0 new
Ostatni
Vili
Nieobecny
Wiek: 25
Miejscowość: Kraków

Dołączył: 2017-07-12
Punkty pomocy: 16
Target I jej EX

Witam,

W skrócie sprawa wygląda następująco..

2 tygodnie temu poznałem laske, kilka spotkań, dużo kina, kc,sama proponuje spotkania, odzywa się pierwsza, przedstawia mnie swoim znajomym, ogólnie sporo zainteresowania z jej strony. Jednak od samego początku przyznała się , że wciąż myśli o byłem , próbowała nawet nawiązać z nim kontakt jednak on tego nie chce i zablokował ją na wszystkie możliwe sposoby. Mówiła , że nie jest gotowa na związek, że współczuje mi bo trafiłem na dziwny moment w jej życiu , ponieważ sama nie wie czego chce i jeśli to przetrwam to będę kozak - to są jej słowa.
Z drugiej strony wczoraj rzuciła podtekst w moją stronę:
- oddam serce facetowi , który podaruje mi niebieską róże ( kilka chwil wcześniej taką właśnie dostała)

Przez to wszystko mam spory mętlik w głowie. Już sam nie wiem czy umawiać się dalej i mieć wyjebane na to? Bo tak naprawdę do końca nie wiem, czym ten ex jest dla niej , czy to są tylko gierki aby mnie sprawdzić ? Nie mam zamiaru być plastrem ani nic w tym rodzaju.

Lepiej próbować i potem żałować- niż żałować, że się nie próbowało.

tddaygame
Portret użytkownika tddaygame
Nieobecny
Wiek: 30
Miejscowość: Warszawa

Dołączył: 2015-07-12
Punkty pomocy: 1706

Po pierwsze - "słuchaj jej zachowań, a nie słów". Po drugie - "najpierw seks, a potem (ewentualnie) związek". Seks już był czy strzeliłeś sobie w stopę poznając jej znajomych i chadzając z nią na te randki bez dążenia do łóżka?

"Mówiła , że nie jest gotowa na związek, że współczuje mi bo trafiłem na dziwny moment w jej życiu , ponieważ sama nie wie czego chce i jeśli to przetrwam to będę kozak - to są jej słowa."

Czyli "orbituj wokół mnie frajerze, a jak się okaże, że mój były mnie na 100% nie chce, to rozważę twoją kandydaturę; no chyba, że w międzyczasie znajdzie się ktoś lepszy, to wtedy żegnaj, frajerze; oczywiście jak mój ex mrugnie do mnie okiem, to nie minie 5 sekund i będę mu robiła loda".

Powodzenia...

@tddaygame & pl.blog - Daygame w Warszawie (i nie tylko)

Vili
Nieobecny
Wiek: 25
Miejscowość: Kraków

Dołączył: 2017-07-12
Punkty pomocy: 16

Nie mam zamiaru robić za plaster czy za frajera, którego kopnie w dupę jak tylko ex się nagle odezwie. Dlatego to ona bardziej się angażuję w tą relację , sama inicjuje kontakt. Rozumiem , że mam robić swoje i nie zaprzątać sobie głowy ex partnerem ? Dążyć do seksu i zobaczyć jak wtedy sytuacja się rozwinie ?

Lepiej próbować i potem żałować- niż żałować, że się nie próbowało.

tddaygame
Portret użytkownika tddaygame
Nieobecny
Wiek: 30
Miejscowość: Warszawa

Dołączył: 2015-07-12
Punkty pomocy: 1706

"ona bardziej się angażuję w tą relację, sama inicjuje kontakt"

O zaangażowaniu ze strony dziewczyny możesz mówić, jak wylądujecie w łóżku. Na razie to przejawia zainteresowanie. A może po prostu zabija Tobą nudę. Dla kobiety pocałunek czy randki znaczą tyle, co dla faceta uścisk ręki.

@tddaygame & pl.blog - Daygame w Warszawie (i nie tylko)

Kampro
Portret użytkownika Kampro
Nieobecny
Wiek: 28
Miejscowość: CK

Dołączył: 2010-05-14
Punkty pomocy: 87

Jak zaczyna mówić o byłym, to mów że powinna się z nim spotkać. Jeśli go krytykuje, stań w jego obronie. W ten sposób pokazujesz, że nie jesteś desperatem. Jeśli mówisz kobiecie co ma zrobić, nie podając żadnego uzasadnienia, to prawie zawsze zrobi odwrotnie. W sumie to nie tylko kobiety tak mają.

Expro
Nieobecny
Wiek: 27
Miejscowość: Warszawa

Dołączył: 2013-10-22
Punkty pomocy: 132

Jak mi dziewczyny mówią o swoich byłych, to zastanawiam się nad sensem tych rozmów. O ile nie mają jakiś spraw do załatwienia, to uważam, że były, albo była nazywa się tak, bo to już było Laughing out loud To jest przeszłość i takie stanowisko przedstawiam w swoich postawach. Sam o swoich byłych też zbytnio nie wspominam, zwłaszcza na początku znajomości Smile Bo po co? W sumie nawet co miałbym mówić? Jak mnie pytają, to odpowiadam, że nie mam w zwyczaju obrabiania komuś dupy, za jej plecami i wszystko co miałem im do powiedzenia powiedziałem. A ponadto uważam, że nie powinno się obrażać/krytykować kogoś za to, że do siebie nie pasowaliśmy.

Jeżeli dziewczyna chce się z nim spotkać, to niech się spotka. Tylko tak zadaj sobie pytanie, w jakim celu jest to spotkanie? I co najważniejsze, nie wyolbrzymiaj tego do rozmiarów, że na pewno to oznacza powrót do byłego Smile

Co do obrony byłych przed dziewczynami, ja ich nie bronie, ani nie atakuje.

Zlooty
Nieobecny
Wiek: 25
Miejscowość: Małkinia

Dołączył: 2012-10-14
Punkty pomocy: 625

Kobiety nie znoszą być odrzucone. To on zerwał a ona za nim lata jeszcze bardziej. Możesz dawać jej dużą dawkę pozytywnych emocji, miło spędzać czas, nie dać jej myśleć o nim i liczyć, że zamiast wpaść w friendzone zajmiesz jego miejsce.
tddaygame jedyna osoba, która wie co mówi to małolaty go minusują, tragedia...

Na mojej twarzy pojawił się uśmiech, łajdacki i triumfalny zarazem, na którego widok jej piersi napięły się jeszcze bardziej.

kamo
Portret użytkownika kamo
Nieobecny
Wiek: 17
Miejscowość: Maków Mazowiecki

Dołączył: 2010-06-07
Punkty pomocy: 83

Polecam ci zrobienie czegoś na zasadzie odwróconej psychologii. Powiedz coś w stylu ,,Może jest coś jeszcze między wami, być może powinnaś się jeszcze z nim spotkać" " To zdanie bez jakiejkolwiek złości wypowiedziane zupełnie naturalnie, w 80 % przypadków działa odwrotnie Wink

Vili
Nieobecny
Wiek: 25
Miejscowość: Kraków

Dołączył: 2017-07-12
Punkty pomocy: 16

Tylko z tego co wiem to koleś leje na nią ciepłym moczem i nie jest skory do jakichkolwiek kontaktów z nią.

Lepiej próbować i potem żałować- niż żałować, że się nie próbowało.

MCRobson
Nieobecny
Wiek: 22
Miejscowość: syberia

Dołączył: 2013-09-18
Punkty pomocy: 171

No i tu jest problem bo laska jest olana, szybko nie zapomni w takim przypadku. Nawiązuje kontakt z Tobą bo chce zagłuszyć to co ją męczy, robisz za plastra. Słowa tddaygame święta prawda.
Dodatkowo przedstawia Cię znajomym, według mnie chce żeby były szybciej się dowiedział i poczuł się zazdrosny..
Jesteś wykorzystywany w paskudny sposób.

“Życie to to, co się wydarza, gdy jesteś zajęty robieniem innych planów.”