Portal Uwodzicieli
Witryna poświęcona relacjom damsko męskim oraz budowaniu międzyludzkich więzi emocjonalnych.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Wyjścia w dobie strajku i pandemii.

7 posts / 0 new
Ostatni
Nowy w te klocki
Portret użytkownika Nowy w te klocki
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 17
Miejscowość: Opolskie

Dołączył: 2019-06-13
Punkty pomocy: 47
Wyjścia w dobie strajku i pandemii.

Cześć i czołem (kluski z rosołem jak mawia moja babcia) do rzeczy.
Czy dalej wychodzić ie na field mimo protestów pytam się bo się w domu zasiedziałem trochę (tak z pół roku) i niewiem czy warto podrywac kobiet które protestują czy raczej po prostu poczekać az skończy się ta sytuacja.
Dzięki za wszelakie odpowiedzi.

Nie odkładaj niczego na jutro nawet jak nie widzisz sensu zagadania do laski i tak zagadaj utwierdzisz sie w tym przekonaniu lub wygrasz Smile) Działaj a kiedyś ci się to obróci w profity.

Malkontent
Nieobecny
Wiek: 23
Miejscowość: Incognito

Dołączył: 2017-01-15
Punkty pomocy: 7

Nie odkładaj niczego na jutro nawet jak nie widzisz sensu zagadania do laski i tak zagadaj utwierdzisz sie w tym przekonaniu lub wygrasz Smile Działaj a kiedyś ci się to obróci w profity.

sequel87
Portret użytkownika sequel87
Nieobecny
Wtajemniczony
Płeć: mężczyzna
Wiek: 33
Miejscowość: Jaworzno

Dołączył: 2018-07-27
Punkty pomocy: 2627

Na co czekać.. największe powodzenie będziesz miał jak kupisz sobie taka papierową maskę jarka

Be_Free
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 29
Miejscowość: Olsztyn

Dołączył: 2019-12-08
Punkty pomocy: 41

Oczywiście że warto. Gdybym nie miał teraz kobiet do spotkań, to swoje kroki skierowałbym właśnie na protest, ponieważ panuje tam społeczne przyzwolenie na poznawanie nowych ludzi. Panują tam intensywne emocje, kobiety chodzą bez maseczek więc można zobaczyć całą buzię. Wszyscy starają się jednoczyć na takim proteście więc w mojej ocenie kobiety powinny być otwarte na nawiązanie rozmowy typu Indirect, bo przecież zjawiliście się tam oboje we wspólnym celu, gracie w jednej drużynie.

A teraz przechodząc do podrywu, ja bym to zrobił w taki sposób:
Zainteresuj się tematem protestu, poczytaj, to będzie o czym rozmawiać. Od razu możesz walić jak do kaczek jaki to jesteś przeciwny i wkurwiony na decyzje rządu, kobiety to podłapia i podzielą się swoją opinią. W trakcie protestu po wejściu w interakcje z kobietą stwierdzasz, że w ogóle to miło się rozmawia, jest zimno i głośno i zapraszasz na kawę/herbatę albo jakieś alko żeby się lepiej poznać ewentualnie bierzesz kontakt i umawiasz się od razu na konkretny dzień.

Cippolini
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 33
Miejscowość: wielkopolska

Dołączył: 2010-08-23
Punkty pomocy: 90

Działać trzeba, oczywiście, maski mi jakoś szczególnie nie przeszkadzają, coś tam widać poza tym figura tez sie liczy. A jak jednak z twarzy potwór (jak ją zdejmie) to nie trzeba sie umawiac. Można to nawet obrócić na swoją korzyść jak podejdziesz do 45 letniego milfa z figurą 18stki, że nie widziałeś twarzy a i tak młodo wygląda (jak zdejmie maseczkę). Zresztą jak ktoś chodzi bez maski i spotka druga taką (cięzko co prawda o to, ale mi sie udało) to można spoko podbić bo oboje myślimy podobnie. A jak nosisz maskę to możesz zagadać gdzie kupiła maseczkę z konkretnym wzorem bo....nie wiem Twoja siostra taką chciała. Opcje sie zwiększyły do zagadania jak miałeś z tym problem.

Co do protestów, nie będę mówił swojego zdania bo to nie jest tematem posta, ale nie chciałbym się dłużej zadawać z takimi kobietami, choć na luźną relację byłyby OK i pewnie nimi nie gardzą (nie wszystkie ale niektóre na pewno czesciej tam spotkasz chętne na ONS niż w bibliotece). No i jak kolega wyżej pokazał dobry model zagadania.

Minusem tego syfu całego jest generalnie mimo wszystko mniejsza liczba osób w galeriach, na ulicy (nie licze protestów) i to nie przez gorszą pogodę, po prostu część osób faktycznie sie boi i przestrzega, zeby niepotrzebnie sie nie szwendać po miescie. Do tego dochodzi dość duży problem jeśli chodzi o spotkania. Na chodzenie po parku za zimno sie robi i często pada, poza tym ja akurat na 1 spotkaniu wolę iść usiąść, wypić kawę, popatrzec dłużej w oczy, tak mi sie lepiej wyczuwa kobiete. A teraz knajpki, restauracje itp pozamykane, to spory problem. Jeszcze jak ktoś nie ma swojego kwadratu to problem no i myśle, że mało kobiet od razu wyląduje u Ciebie w mieszkaniu.

No ale jak to mówią, trzeba działać, bo tylko szukamy wymówek, zawsze można kogoś spotkać w końcu w 1942 roku tez sie ludzie poznawali, brali śluby, dzieci sie rodziły mimo wojny...

krzychu
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 20
Miejscowość: Katowice

Dołączył: 2018-12-11
Punkty pomocy: 8

Podbije temat i zapytam, o jakieś ciekawe pomysły na spotkania
Spacer wiadomo - ok, co potem? Tongue
Macie jakieś fajne patenty?

Kensei
Portret użytkownika Kensei
Nieobecny
ModeratorWtajemniczony
Płeć: mężczyzna
Wiek: 34
Miejscowość: Poznań

Dołączył: 2019-11-19
Punkty pomocy: 2602

Potem jak się zimno zrobi to do chaty i na hop na kukle