Portal Uwodzicieli
Witryna poświęcona relacjom damsko męskim oraz budowaniu międzyludzkich więzi emocjonalnych.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Zauroczenie i subiektywna 10/10 z Tindera

21 posts / 0 new
Ostatni
regards
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 25
Miejscowość: Gdzie indziej

Dołączył: 2020-06-07
Punkty pomocy: 0
Zauroczenie i subiektywna 10/10 z Tindera

Cześć. Czytałem, generalnie swego czasu i myślę, ze jest w tym pewien sens, się nie napalać przesadnie, ale też zastanawiam się co sądzicie o sytuacjach w których osoba a właściwie jej profil robi "wyjątkowe" pierwsze wrażenie.

Zobaczyłem profil ostatnio dziewczyny na Tinderze który zrobił na mnie wyjątkowe wrażenie, zdjęcia w moim stylu, uroda, muzyka etc. Dałem super like-a, bo tak po prostu robię jak ktoś mnie jakoś wyjątkowo zainteresuje, czyli bardziej niż tylko na "podoba mi się". Drugi dzień i nie ma matcha z jej strony.

Może nie wchodzi, może też nie mam aż tak fajnego profilu (albo w tym stylu który ją akurat interesuje), nie wiem no mogą być różne ewentualności. Pytanie - co robicie w takich sytuacjach? Może to głupie, ale z ciekawości sprawdziłem jej profil na Facebooku, zastanawiam się czy być może kiedyś przypadkiem jakoś tej informacji nie wykorzystać wysyłając wiadomość czy coś. (W sumie mi osobiscie trochę to stalkerstwem, pachnie, ale chyba czytałem tu gdzieś o tym w artykułach/podstawach nawet)

Jestem ciekaw, co sądzicie.
Pozdro

Obysiewiodlo
Portret użytkownika Obysiewiodlo
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 24
Miejscowość: Wrocław

Dołączył: 2020-02-21
Punkty pomocy: 68

Przedstawie Ci sytuacje trochę w inny sposób.
Laska daje ci super lajka zebys widział ze sie jej spodobałeś. Wchodzisz na jej profil ale laska jest paskudna , nic Ci się w niej nie podoba, to co robisz? No wiadome ze nie odwzajemniasz. Nie obrażając Cie ale to działa w dwie strony, a napewno juz Cie lukała i po prostu się jej nie spodobałeś. Nie ta to inna, szukaj dalej.

__________________________________
Jedną sie kocha , drugą sie rżnie
~ Pablo Obysiewiodlo

regards
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 25
Miejscowość: Gdzie indziej

Dołączył: 2020-06-07
Punkty pomocy: 0

Ja osobiście nie mam tak, że tylko jak ktoś jest totalnie paskudny to nie odwzajemniam matcha, powodów może być milion:
- profil podoba mi się w miarę, ale akurat mam z kim pisać
- jedna rzecz w profilu/zdanie w opisie akurat mi nie pasuje
- przypomina mi osobę z którą z którą akurat nie chcę pisać

mówię, bo miałem matche z myślę równie ładnymi dziewczynami, nawet ostatnio (ta akurat subiektywnie po prostu najbardziej mi się podoba)

snumik
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: '98
Miejscowość: Kraków

Dołączył: 2015-07-06
Punkty pomocy: 539

Ja bym kupił jakiś bukiecik i stał pod jej domem już, po co sie ograniczać do pisania?

n0body
Nieobecny
Wiek: 26
Miejscowość: yyy

Dołączył: 2018-01-11
Punkty pomocy: 114

Zdecydowanie za dużo rozkminiasz .. co z tego ze nawet bys z nią miał matcha , a i tak mogłaby nie odpisać , powodów może być milion , nie wnikaj działaj dalej

Hochsztapler
Portret użytkownika Hochsztapler
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 24
Miejscowość: .....

Dołączył: 2014-04-18
Punkty pomocy: 735

Weź zajrzyj gdzieś pod łóżko lub posprzątaj w chacie, bo musisz znaleźć jaja!

Co to kurwa za temat jest, poważny Ty jesteś? Jakas chuj wie jaka laska nie polajkowala Ci zdjęcia, a Ty co robisz?

regards
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 25
Miejscowość: Gdzie indziej

Dołączył: 2020-06-07
Punkty pomocy: 0

no właśnie co robię? bo jak na moje oko to... NIC? nie chodziło mi o ten konkretny przykład nawet tylko o ogół, ale nie będę się dalej tłumaczył. "Co to kurwa za temat" jest jakoś nie zachęca do dalszej dyskusji. sorry. powodzenia

regards
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 25
Miejscowość: Gdzie indziej

Dołączył: 2020-06-07
Punkty pomocy: 0

nie wiem, czy ja niewyraźnie piszę? Napisałem, "subiektywna", a w drugim poście wyżej jeszcze dokładniej wytłumaczyłem o co chodzi i, że to moja subiektywna ocena.

regards
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 25
Miejscowość: Gdzie indziej

Dołączył: 2020-06-07
Punkty pomocy: 0

no opcja odpuścić zawsze jest, teraz pytam już w sumie bardziej z ciekawości niż pod ten konkretny przypadek. Z tym, że oczywiście chce zaznaczyć, że nie planowałem napisać "hej znam Cię z Tindera" xD Tego tematu raczej w ogóle bym nie poruszał. Gdzieś tu czytałem swego czasu o zagadywaniu na FB tekst admina (nie żebym jakoś wyjątkowo często śledził tematy tutaj, ale to akurat zapadło mi w pamięć. no offence). Stąd też temat.

Napisałem trochę też, bo ciekawił mnie temat samych takich "strzałów" i "przeczuć", "zauroczeń" i jak to tam zwał i czy ktoś za tym podąża jakkolwiek, czy jest w tym jakiś sens w ogóle wg. forumowiczów;). Ale odpowiedzi dostaję jak na razie takie, że z tego co widzę, skupiają się zamiast tego na tym jaki to temat jest chujowy (nie mówię konkretnie do Ciebie, ale ogólnie, poza tymi kilkoma które coś konstruktywnego zawierały) i nie adresują tego. Szkoda

regards
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 25
Miejscowość: Gdzie indziej

Dołączył: 2020-06-07
Punkty pomocy: 0

przy okazji - czemu "temat nie powinien powstać"?

dakmen
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 99
Miejscowość: Szczecin

Dołączył: 2019-06-28
Punkty pomocy: 565

ponieważ piszac takie komentarze i zakładając taki z dupy temat to o podrywie nie wiesz nic. Poczytaj sobie podstawy i inne blogi. Jest pełno jak podrywac przez internet.
Do lasek dziennie pisze kilka- kilkadziesiąt osob, a Ty sie zastanawiasz, bo laska ma fajny profil i Ci nic nie odwzajemniła, a TAK NAPRAWDE NIE ZNASZ NAWET OSOBY, NIE SPOTKAŁES JEJ NIGDY NA ZYWO, A JUŻ PRAWIE JESTEŚ ZAKOCHANY !! Nic o niej nie wiesz, nawet nie wiadomo czy to prawdziwy profil. Co to może o Tobie świadczyć ?

10 lat temu to by ludzie z tego portalu zmieszali Ciebie z błotem.
Jak podejdziesz na ulicy do 10 lasek dostaniesz 10 zlewek a jedna Ci powie spierdalaj to z takim podejściem jakie masz teraz to chyba popełnisz samobójstwo.
Skończ ten temat i zacznij czytac blogi.

Niektóre kobiety są po to, by je wielbić, inne – żeby je bzykać. Problem mężczyzn polega na tym, że ciągle mylą pierwsze z drugimi.

regards
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 25
Miejscowość: Gdzie indziej

Dołączył: 2020-06-07
Punkty pomocy: 0

Nie zrozumiem ludzi którzy tracą emocje nad randomowym tematem i randomową osobą w necie, ale dobra, Twój wybór

po 3cie, widzę, że wszystko o mnie wiesz. Gratulację. Nie będę podchodził do 10 lasek na ulicy bo nie widzę póki co takiej potrzeby, ale nie będę teraz tłumaczył całego mojego poglądu jaki (do teraz) miałem na to forum, podrywanie i treści tu zamieszczane, po co skoro i tak masz już narracje w głowie i ocenę mojej osoby:).
Też mnie wkurwia jak ktoś nie przeczyta jakiś ewidentnych podstaw (gdziekolwiek) i ciągle czymś spamuje będąc upominanym, ale nie spuszczam się nad tym jak coś takiego pierwszy raz u kogoś widzę.

po 4. A jeśli Twoim argumentem jest że ktoś 10 lat temu by mnie "zmieszał z błotem" to już chyba podziękuję za dalsze dyskusje. Z całym szacunkiem dla nich kimkolwiek są, ale co mnie obchodzą ludzie z 10 lat temu na forum w tym momencie?

po 5. Dzięki tym którzy zachowali chłodną głowę i odpowiedzieli w temacie chociaż trochę rzetelnie.

regards
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 25
Miejscowość: Gdzie indziej

Dołączył: 2020-06-07
Punkty pomocy: 0

dzięki za odpowiedź sensowną.

sklaruję, że ten "artykuł" o którym mówię, to nie był jakiś "Onet" tylko coś z materiałów Admina o podrywie na facebooku. Też mnie to trochę dziwiło, ale z tego co pamiętam było trochę materiału w tej kwestii.

lubiezapier239
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 23
Miejscowość: Warszawa

Dołączył: 2019-12-06
Punkty pomocy: 97

Z takim napaleniem i tak byś pewnie zjebał Tongue
Podryw na tinderze jest trudniejszy niż na żywo. W realu masz większe szanse

Rot
Portret użytkownika Rot
Nieobecny
Zasłużony
Wtajemniczony
Płeć: mężczyzna
Wiek: 30
Miejscowość: Kraków

Dołączył: 2013-09-16
Punkty pomocy: 1077

Pierwsze primo nie daje się superlików na tinderze. Drugie primo laskom możesz się pojawić w kolejce dwa tygodnie po tym jak przesunąłeś. Trzecie primo laski nawet średnie dostają lików pierdyliard dziennie.
Dlatego zresztą skasowałem to badziewie.

Sorbona
Portret użytkownika Sorbona
Nieobecny
Płeć: kobieta
Wiek: 69
Miejscowość: Chałupy

Dołączył: 2018-12-15
Punkty pomocy: 52

Jezeli nie ma matcha to znak że dziewczyna nie jest Toba zainteresowana.
Szukaj innej.

Kensei
Portret użytkownika Kensei
Nieobecny
Moderator
ModeratorWtajemniczony
Płeć: mężczyzna
Wiek: 37
Miejscowość: Pyrlandia

Dołączył: 2019-11-19
Punkty pomocy: 3951

Drogi dwie

- nie poddawaj się, pisz na fb, owszem, pachnie stalkerstwem, ale to jedyna droga póki co dla Ciebie jeśli cokolwiek chcesz ugrać jeszcze,

- akceptacja jej braku reakcji i zainteresowania Tobą, tyle, że to jest rezygnacja w pewnym stopniu, nie podpasowałeś jej i tyle... Ale, no takie uroki internetu i selekcji przez ekranik.