Portal Uwodzicieli
Witryna poświęcona relacjom damsko męskim oraz budowaniu międzyludzkich więzi emocjonalnych.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Jak jej zawrócić w głowie

6 posts / 0 new
Ostatni
DJ001
Nieobecny
Dołączył: 2010-11-19
Punkty pomocy: -9
Jak jej zawrócić w głowie

Witam mam następujący problem miesiąc temu na imprezie poznałem dziewczynę ona zaczęła za mną latać, cały tydzień wypisywała ja z leka olewałem ją, ale tylko do pewnego momentu, bo coś do niej poczułem zaczęliśmy się spotykać, ale spotkania były takie trochę dziwne ona była zawsze myślami gdzie indziej, bo przez sms czy gg to mogliśmy pisać godzinami i pisze mi się z nią jak z nikim wcześniej, ale po jakimś 2 tygodniach, co się poznaliśmy powiedziała, że chłopak zerwał z nią 2 miesiące temu a byli rok ze sobą i że cały czas utrzymuje kontakt z nim że on bardzo często do niej pisze i rzadko ale się spotykają. Powiedziała że jest cały czas zablokowana i wie że trochę dziwnie się zachowuje ale nie umie go z głowy wyrzucić i że musi przemyśleć czy to ma sens i żebym ja też się zastanowił czy na pewno chce z nią być, następnego dnia pisze, co się nie odzywasz i w ogóle rozmowa jak by nic nawet za proponowała mi żebym poszedł z nią na urodziny do jej znajomego i poszedłem zastanawiała się prawie dwa tygodnie i powiedziała, że jest zablokowana i to nie ma sensu może kiedyś, ale nie chce tracić ze mną kontaktu i bardzo chętnie możemy się spotykać czasem, trochę zaczęło mi zależeć, wiec co zrobić żeby jej za wrócić w głowie czy mam jakieś szanse ?

ProstoOdSiebie
Nieobecny
Dołączył: 2011-05-19
Punkty pomocy: 0

Myślę, że wyłożyłeś wszystkie karty już wtedy, kiedy chciała zostać "kolegami". Jeśli kobieta nie jest pewna i chce zostać przyjaciółmi, nie daj się w to wciągnąć - odmów, bądź to ty rozdaj w tej znajomości karty, emocjonalne i namiętne.
Być może już zjebałeś, osobiście bym odpuścił i brnął dalej - inne też mają. Jednakże, niech wypowie się ktoś bardziej doświadczony w takich sprawach.

MCJ91
Nieobecny
Dołączył: 2010-06-05
Punkty pomocy: 138

Znowu gg, sms-ki, ludzie zapomnieli jak sie rozmawia z ludźmi.
Wyczerpałeś temat do rozmowy z nią dzieki ww. komunikatorom.
Był jakis kontakt intymny, czy też gadałeś z nia dla samego gadania. Co się wydarzyło na tych urodzinach ?? dobierałeś się do niej ??
1. Gadanie o jej bylym to pieprzenie kurwa, pieprzenie. Olej to i zmieniaj temat zawsze, jej były nie istnieje. Tylko rób to subtelnie :)bron boże nie demonizuj go, facet był elementem zycia tej kobiety i tyle. Skończył sie i basta, księga i rozdział zamkniety, nie wracamy do niego, trzeba życ dalej Smile
2. Skończ z komunikatorami i daj sobie z nia spokój. Laska cie testowała, te pytania czy chcesz znia być itp ?? to wszystko test.
3. Laska bardzo ładnie przekazała ci, że ma cię dość, bo okazałęś się cipą. Ona ci tego w twarz nie powie, bo nie chce wyjść na ta zła i nie dobrą, ale przekaz jest ten sam Smile
4. Znajdz inna, dobrze ci to zrobi, rozluznisz sie itp.
5. Zakładam że nie było kontaktu fizycznego, wiec gadanie o tym, że ci na niej zależy jest na wyrost. Chyba, ze sie myle, a cóz, teoretycznie nieomylny nie jestem Smile
Pozdro stary

kamilxmax
Nieobecny
Dołączył: 2011-06-01
Punkty pomocy: 118

Powiem jedno.
LEWA STRONA!
Człowieku, zanim coś napiszesz przeczytaj nawet przelotem to co już jest gotowe do użytku. Aby nie wyjść tutaj na chamidło, to dam ci pewne tematy, np:
http://www.podrywaj.org/jak_sie_...
http://www.podrywaj.org/artykul_...
W tym poszukaj mojej wypowiedzi:
http://www.podrywaj.org/pisanie_...

Po dokładnej lekturze zapraszam do dalszej dyskusji.

Bees
Portret użytkownika Bees
Nieobecny
Dołączył: 2010-10-14
Punkty pomocy: 43

Dooprowadzisz do sexu to jest Twoja laske dobrze bedziesz dymal to i o bylym w moment zapomni Smile nie poruszaj tematu jej ex kiedy sie spotykac bedziecie, ilczy sie Tobie ona a Ty nie chcesz byc jej jakims psychoterapeuta? Tylko interesuje Cie ona i rozumiecie sie i wogole dobry raport+ kino, spotykaj sie z nia fizycznie, niz pisaniem godzinami na gg.

nabanana
Portret użytkownika nabanana
Nieobecny
Dołączył: 2010-11-11
Punkty pomocy: 75

stary, co Ty wyrabiasz. najpierw pannę zapinasz parę razy, później dopiero wyskakujesz z "love krowe", nie na odwrót. bo jak rozumiem seksu nie było, tylko "spotykaliście się"? jak laska jest dalej zabujana w byłym - to dałeś jej coś, żeby zapomniała o nim? wiesz o czym ona myśli? jak ją przeflancował. a Ty do niej wyskakujesz, że ją kochasz i chcesz z nią "chodzić" i w ogóle amorki... TO NIE TAK! najpierw seks, spontan, namiętność, dopiero później jakieś dywagacje. a rozmowy o byłym należało ucinać, o byłych to sobie za parę lat możecie coś pogadać, nie teraz, bo teraz liczycie się WY i tylko WY. a nie ONI. przy kolejnych gadkach o byłym zacznij jej opowiadać o swoich wspaniałych byłych laskach... i już.

no nie chce mi się nawet pisać, odpowiedzi masz po lewej stronie. i moja rada - przeczytaj i ODPUŚĆ JĄ SOBIE. moim zdaniem, jeśli taka sytuacja ma miejsce, że laska Cię odpuszcza, bo "były jej w głowie siedzi i jest zblokowana" to nie jest Ciebie warta. szanuj się chłopie, to i laski będą Cię szanować.