Portal Uwodzicieli
Witryna poświęcona relacjom damsko męskim oraz budowaniu międzyludzkich więzi emocjonalnych.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Jak namówić dziewczyne do spotkania

8 posts / 0 new
Ostatni
jadochopokioboki
Nieobecny
Dołączył: 2010-02-07
Punkty pomocy: 0
Jak namówić dziewczyne do spotkania

Witam. Od niedawna gadam z miłą blondyneczką z mojej szkoły. W sumie przypadkowa znajomosc, zdobyłem jej gadu i napisałem. Od czasu gdy do niej napisałem gadałem z nią na żywo może 2 razy. Zawsze gdy proponuje spotkanie, czyli od 3 dni ma wymówke. Nie pytam się jej czy może sie ze mną spotka, tylko jej to po prostu oznajmiam że sie widzimy. proponowałem jej spacer po zakończeniu roku, miała wymowke ze idzie z koleżanka na lody.W sobote sie z niąwidziałem i rozmawiałem, ale spotkanie wynikło z powodu że jej koleżanka przyszla do chłopaka a ona z nią, a ja podszedłem i zaczęłem gadać. Wieczorem odezwała sie do mnie na gadu i mowi ze bedzie jutro u mnie na dzielnicy że sie widzimy. ustaliłem że o 17 na boisku i już sie zaczęłem szykować gdy dostałem sms... Mój tata jedzie gdzieś na rowerze i nie moge wyjsć z domu. Wkruzylem sie ale mówie pieprze to ide grać w piłke, co sie bede nia martwił i jej wymówkami. Gdy wróciłem napisałem jej że mi sie to bardzo nie podoba gdy ktos sie umawia i w ostatniej chwili odwołuje.Rozpisała się jak na jakimś wypracowaniu, że tata, że koleżanka... zaczeła przepraszać. zastanowiłem sie i powiedziałem że ok. ale ma tak wiecej nie robić.
No to z nia popisałem, i chce sie umówić. Gadam jej że jutro zabieram Cie na lody, a ona znowu ze ciotka przyjeżdza. Nie wiem czy poprostu sie wstydzi, czy poprostu nie chce. W to drugie wątpie bo mówiła że chce sie spotkać, ale nie wierze w to co mówi. W zwiazku z tym, mam pytanie jak namówić ją jednak na spotkanie. Dodam że odbiłem póki co jej wszystkie st i nie miała powodu żeby uznać mnie za frajera lub pipke.

las
Nieobecny
Dołączył: 2010-02-28
Punkty pomocy: 16

Zadzwoń do niej, informujesz ją że jutro o tej i o tej w takim miejscu, że Ty przychodzisz i czekasz na nią.
jeżeli by nie przyszła wtedy stosujesz chłodnik.
Dobrze koledze mówię ? xDD

jadochopokioboki
Nieobecny
Dołączył: 2010-02-07
Punkty pomocy: 0

dobrze mówisz, jutro zadzwonie . Dobrym pomysłem było by gdybym sie spytał jak tam ciocia, tak żeby ją wkręcić ?

Hoon
Portret użytkownika Hoon
Nieobecny
Wtajemniczony
Dołączył: 2010-04-27
Punkty pomocy: 866

Nie nie dobrym ..
zadzwon przedstaw sie spytaj czy to ona pełne imie. pogadaj chwile rozmowa ma trwać max 5 min okolo 3 min zagadaj o spotkanie powiedz ze spotykacie sie tu i tu o tej i o tej. okolo 4 min konczysz rozmowe a i najlepiej jak bedzie odkładała słuchawkę niech ma banana na twarzy..

mlody7up (niezweryfikowany)

i druga reke na biurku.

Moim zdaniem dziewczyna jeszcze nie ma Twojej atrakcyjnosci wbitej do lba, dlatego tak powierzchownie traktuje teraz te spotkania, byc moze nie do konca ja zainteresowales, za malo zdecydowania, kino bylo?

To tylko teorie, bo tam dokladnie nie wiem, ale zrob jak Hoon mowi, telefon+rozmowa, jesli dziewczyna znow wykreci numer, to daj sobie spokoj na jakis czas

Hoon
Portret użytkownika Hoon
Nieobecny
Wtajemniczony
Dołączył: 2010-04-27
Punkty pomocy: 866

możesz dać spokój jak nie przyjdzie na umówione spotkanie wtedy zlewaj totalnie!

jadochopokioboki
Nieobecny
Dołączył: 2010-02-07
Punkty pomocy: 0

Kina nie było, dlatego chce sie spotkać i stopniowo do celu, hehe .

czarny-ksiaze
Nieobecny
Dołączył: 2010-04-01
Punkty pomocy: 2

tylko nie proś jej też miliard lat, odmówi któryś raz to odpuść...

może zbuduj raport przez to gadu (może się zgodzi na spotkanie, jeśli dobrze gadane masz), jednak tego nie pochwalam Wink jak już ona się zainteresuje to będzie sama chciała się spotkać

może umów się z jej przyjaciółką jakąś? ;>

no i nie gadaj tyle przez gadu, chyba, że innej opcji nie masz (patrz wyżej)

zrób tak, żebyś to Ty stał się nagrodą