Portal Uwodzicieli
Witryna poświęcona relacjom damsko męskim oraz budowaniu międzyludzkich więzi emocjonalnych.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Potęga sześcianu+ instrukcja obsługi.

Portret użytkownika LAKY

Witam!

  Tytułem wstępu: Właśnie siedzę w domu pochłaniając kolejne "lektury" i w przerwie wpadłem zobaczyć co się dzieje na blogu i przy okazji coś zjeść. Idąc do kuchni potknąłem się o kostkę rybika i wtedy przypomniałem sobie pewną sytuacje związaną z SZEŚCIANEM.

  Jako że jestem tu nowy, nie wiem czy już ktoś o tym pisał wiec krótko wyjaśnię co to jest sześcian. To swego rodzaju gra psychologiczna mająca na celu poznanie drugiej osoby przez zadanie pięciu konkretnych pytań, a potem zinterpretowaniu ich. Często stosował to Styl.

  Niedawno poznałem pewną dziewczynę (jedna z pierwszych dziewczyn które podrywałem tak żeby nabrać doświadczenia, zwykła 7 ale bardzo fajna dziewczyna i od razu ją polubiłem, mam nadzieje że długo będziemy się przyjaźnić), która interesuje się psychologią i nawet studiuje na jakimś podobnym kierunku. Wiedziałem o tym ale właśnie przed którymś spotkaniem z nią przeczytałem o sześcianie i mimo wszystko postanowiłem spróbować. Jako że robiłem to pierwszy raz(i ona studiuje takie rzeczy) postanowiłem rozegrać to trochę po mojemu. Powiedziałem wprost że przeczytałem taki artykuł o sześcianie i chciałbym go zrobić razem z nią, Zgodziła się chętnie i na każde pytanie dawała przemyślaną odpowiedź. Gdy nadeszła pora na interpretacje jej osobowości zamiast samemu to zrobić, zaproponowałem żeby mi pomogła z racji na jej obszerną wiedzę psychologiczną zdobytą na studiach. I poszło jak po maśle, ona interpretowała samą siebie, a ja słuchałem i od czasu do czasu wtrącałem coś od siebie korzystając z wiedzy zdobytej z poprzednich rozmów, a na dodatkowo później cieszyła się z rozmowy na swój mocny temat czyli psychologia.

  Zrobiłem sześcian jeszcze paru różnym osobą interpretując go różnie: samemu, wspólnie a nawet na wesoło. Pamiętając o zasadzie żeby mówić dużo pozytywnych rzeczy i wychwytywać tylko maleńkie wady. Bo pozytywy się dobrze słucha i każdy chce być dobrym człowiekiem, a te delikatne wady to wszystkie mówiłem prawdziwe tak żeby każda dziewczyna nie czuła się bajerowana i uświadomiła sobie że rozmawia z fajnym szczerym facetem. Cały widz polega na tym że zaciekawisz dziewczynę i do tego pokażesz że jesteś szczery, a to jedna z cech pożądanych u faceta.


 To teraz dodam mały poradnik jak się robi sześcian, gdyż zostałem zrypany że tego nie opisałem. Sześcian to swego rodzaju gra oparta na 5 pytaniach i przeprowadza się ją mniej więcej tak:
Mówisz krótki wstęp typu: "wiesz co, znam fajna grę w sześcian po której dowiem się paru rzeczy o Tobie i bliżej Cię poznam, wystarczy że odpowiesz mi na 5 pytań." albo "masz dobrą wyobraźnie?? zagrajmy w sześcian to powiem Ci coś ciekawego o Tobie" dziewczyny lubią takie gry i testy wiec na 99% się zgodzą a zdecydowana większość będzie bardzo zaciekawiona i skupiona. Następnie zadajesz 5 pytań:
1. Wyobraź sobie jakiś dużą przestrzeń/równinę(można do tego zrobić gest ręką) i  wyobraź sobie że widzisz sześcian, a teraz go opisz, jaki ma kolor, jakiej jest wielkości?(gdy odpowie przejdź dalej).
2. Teraz wyobraź sobie drabinę, jaka ona jest i gdzie się znajduje w stosunku do sześcianu?
3. Następne są kwiaty, powiedz ile ich jest, gdzie są, jak wyglądają?
4. Przyszedł czas  na konia, wyobraź sobie jaki on jest, co robi i jak wygląda oraz gdzie się znajduje?
5. Ostatnie pytanie jest o burze, opisz jaka ona jest i gdzie się znajduje w stosunku do tego co już sobie wyobraziłaś.
Teraz czas na interpretacje. Podstaw do interpretacji to: sześcian to jest ona,drabina przedstawia jej ambicje i cele, kwiaty to znajomi lub rodzina, przyjaciele, koń przedstawia chłopaka byłego teraźniejszego lub wymarzonego, no a burza to są problemy. Teraz jak wiesz co jest co i jak to dla niej wygląda to masz wielkie pole do popisu. Jest wiele podręczników do interpretacji ale najlepiej wymyślać swoją lub poprosić żebyście razem to zinterpretowali. Swoją możesz rozegrać na różne sposoby np mówiąc że "Sześcian to Ty, widzisz że jest 'taki i taki' bo jesteś miłą i sympatyczną osobą o wrażliwym charakterze i przyjaznym nastawieniu do ludzi..." a konia interpretuj tak żeby wyszło na Twoje, jak widzi go zwykłego szarego nieciekawego, to daj mu pinezkę jej byłego albo teraźniejszego i nacechuj negatywnie, a jeżeli widzi białego rumaka i cieszy się gdy go opisuje to powiedz że to jej przyszły facet, opisz trochę siebie ale nie nachalnie i często wskazuj dłońmi w swoją stronę(rób to delikatnie i niby odruchowo, nie nachalnie). Wykorzystuj jak najwięcej informacji zdobytych podczas rozmowy z nią! Jak dziewczyna ma poczucie humoru to możesz interpretować zabawnie, np: "Twój sześcian jest brązowy bo lubisz czekoladę, a drabina bardzo wysoka bo w końcu chcesz spalić to co zjadłaś i jak widać świetnie Ci to idzie(uśmiech)" Pamiętaj żeby wszystkie jej odpowiedzi staraj się interpretować tak by opisywał ją w pozytywnym świetle ale dodając jakieś jeden albo dwa delikatne negi, ona wtedy zacznie się bardziej starać bo pomyśli że ją klasyfikujesz i sprawdzasz, a delikatne(naprawdę bardzo delikatne i związane z tematem oraz przede wszystkim prawdziwe!) udowodnią jej że jesteś szczerym facetem.

 Sześcian zajmuje często sporo czasu zwłaszcza jak ciekawie będziesz opowiadał jaką jest osoba, na pewno będzie zainteresowana i nawet jak wam ktoś przerwie to się nie przejmuj z pewnością będzie chciała do tego wrócić i dokończyć, pamiętaj że kobiety lubią takie gierki/testy. Po skończeniu będzie miała wrażenie że się bliżej znacie i dłużej, a do tego będziesz dla niej ciekawy i szczery.

 Zachęcam do wypróbowania sześcianu, na początku zróbcie go bratu siostrze mamie, koleżanką, znajomym, potem róbcie na podrywie zamiast "waty cukrowej".

Odpowiedzi

ale jak go zrobic ? bo

ale jak go zrobic ? bo pierwszy raz o czyms takim slysze

Portret użytkownika skippy

gówno napisałeś tak na

gówno napisałeś tak na prawdę. nic co by mogło komuś pomóc i też nic ciekawego.

Portret użytkownika Barney

Zachęciłeś i to się

Zachęciłeś i to się liczy...nie można wszystkiego na tacy dostać.

Portret użytkownika LAKY

moge dopisać jak się robi

moge dopisać jak się robi sześcian albo dać jakieś linki, ale praktycznie jak ktoś sie interesuje podrywem i o tym czyta to napewno się z tym spotkał i wie na czym to polega. jak chcecie moge dopisać jak sie robi taki szescian...

Portret użytkownika Osama

Skippy chyba nie wiesz co

Skippy
chyba nie wiesz co piszesz i sam w to nie wierzysz !!!
Widać  że nie korzystasz ze "Sześcianu" i nie wiesz o co chodzi w nim, wiec dlaczego oceniasz cos o czym nie masz zielonego pojęcia!!
Poczytaj o nim i wypróbuj a później sie wypowiadaj.

Grzesio
Wystarczy że poszukasz.
A jak już masz takiego lenia to odezwij się na pw, to podeśle tobie.

Według mnie ciekawa technika i sam ją czasem używam.

Portret użytkownika LAKY

dobra dodałem wyjaśnienie dla

dobra dodałem wyjaśnienie dla młodszych leniwych, jak ktoś chce profesjonalne psychologiczne interpretacje to sory ale niech szuka, ja sie na nich nie znam, w podrywaniu chodzi o zainteresowanie i dobrą zabawe wiec spraw żeby Twój sześcian był interesujący i żebyście sie przy tym dobrze bawili, Powodzenia!


Aha sześcian trzeba ćwiczyć żeby go dobrze zastosować, na początku proponuje na rodzinie i kumplach, znajomych.

na początku proponuje na

na początku proponuje na rodzinie i kumplach, znajomych. - bo tak było napisane w ksiązkach o!

Portret użytkownika LAKY

bo sam tak robiłem... ale

bo sam tak robiłem... ale faktycznie w książkach też tak pisało.

Ta gra jest zajebista, sam

Ta gra jest zajebista, sam wypróbowałem i laska była pod wrażeniem i nie mówię tu o jakimś 16-letnim gimbusie, tylko dziewczyna dojrzała - 26lat
Co prawda aż tak dużo czasu nam ta zabawa nie zajęła, bo ja nie potrafię lać wody, ani nie potrafię ubarwiać niczego kwiecistymi opisami, tylko same konkrety ale i tak wyszło bardzo dobrze:)
Stwierdziła że to niesamowite co ja mówię o niej i że wszystko się sprawdza. Po tym sześcianie miałem z już z górki z nią...

Portret użytkownika lego

Sześcian to najbardziej znana

Sześcian to najbardziej znana gierka psychologiczna dla podrywaczy, była też wielokrotnie opisywana na stronie. Nie ma sensu się powtarzać.

Portret użytkownika LAKY

eh w pierwszej wersji nie

eh w pierwszej wersji nie było opisu gry(bo tak myslełem że była juz publikowana choć sam się na tej stronce na nią nie natchnołem)a pozatym chodziło mi o sytuacje w jakiej ją zastosowałem, czyli na dziewczynie znającej sie na psychologi i mimo tego że nie znałem książkowych psychologicznych znaczen sześcian zrobił robote, ale jako że zostałem zrypany za nie opisanie samej zasady(co widać w pierwszych komentach) to dodałem ten opis... Nie chciałem nikogo dublować, a wszelkie podobieństwa są przypadkowe, ja po prostu działam na takiej zasadzie.

Dobra rzecz napewno

Dobra rzecz napewno wykorzystam przy chwili czasu z panna.
troche samemu pomyslec co i jak i rozmowa na kilka godzin gotowa