Portal Uwodzicieli
Witryna poświęcona relacjom damsko męskim oraz budowaniu międzyludzkich więzi emocjonalnych.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Szacunek dla kobiet - i nauczka dla tych którzy go nie mają.

Portret użytkownika Admin

Czym dla Ciebie jest szacunek do kobiety? Jak sie przejawia szanowanie kobiety?

Kupowanie kwiatów, prezenciki, spełnianie jej zachcianek , mówienie jej zawsze miłych rzeczy, nie mówienie jej szczerej prawdy o jej zachowaniu? A może szacunek polega na tym, że za wszystko musisz ładnie dziękować i o wszystko ładnie prosić? 

Według mnie prawdziwy szacunek polega na czymś zupełnie innym. Przeczytajcie tą historię a załapiecie o co chodzi.

Moj znajomy był  z dziewczyną. Ona go kochała. On chyba ją też. Uchodził wśród nas za " jebakę ". Gościa który miał wiele dziewczyn i o sexie dużo wiedział. Wogóle dużo też o tym mówił. 

Pewnego razu przy piwie zaczoł opowiadać o pannie, która robiła mu loda. I którą często posuwa. Opowiadał o tym jak to nie chciała wcześniej .. i o tym, że pierwszy raz w życiu jej się to przytrafiło. Zdradził nam że chodzi o jego aktualną dziewczynę. Było nas w towarzystwie kilku i każdy z nas się o tym dowiedział. To że opowiadał o tym nie było wg. mnie złe. Tylko raziło mnie to, że zdradził nam dokładnie o której osobie opowiadał i do tego to miało ton robienia z tej dziewczyny łatwej. 

Za jakiś czas ta jego dziewczyna dowiedziała się ... że on rozgaduje ich intymne sprawy i chwali się, że to chodzi o nią.  Dziewczyna była wściekła. Postanowiła się zemścić i opowiedzieć wszystkim znajomym całą prawdę Okazało się że go pieściła, ale nie kochali się bo ich próba za pierwszym razem nie wyszła, bo on nie trafił i się zawstydził. ( Był tak naprawdę prawiczkiem) . 

Wszyscy mieli wielki ubaw z kolesia który zawsze tak się przechwalał. Że nie umie nawet trafić Laughing out loud

Szacunek co kobiet - Morał:

Dobrze tak temu kolesiowi - bo jest zwykłym frajerem.

Dla mnie szacunek polega głównie na tym by nie robić komuś złej opini. Owszem tu na stronie na blogu opowiadałem wam co robiłem z niektórymi dziewczynami. Ale nie zdradzałem informacji, o którą dziewczynę chodzi i robiłem to tak, że nikt nie dowie się z jaką dziewczyną miałem takie sytuacje. Gdyby istniało ryzyko, że ktoś dowie się o jaką dziewczynę chodzi nie pisał bym tego. 

Jeśli chcecie się nazywać uwodzicielami, nie róbcie nigdy dziewczynie takiej reklamy. Inni gdy dowiedzą się takich rzeczy mogą zrujnować jej opinię. Jeśli chcecie mieć klasę- pamiętajce o szacunku dla kobiet. 

Odpowiedzi

Portret użytkownika Mad

Wszystko się zgadza :) Ja bym

Wszystko się zgadza Smile Ja bym dodał jeszcze żeby o tym pamiętać szczególnie przy rozstaniach kiedy to emocje sięgają zenitu;) Wtedy zazwyczaj różne głupie rzeczy przychodzą do głowy:) Też mam kolegów którzy albo z głupoty albo nieświadomie sypią nazwiskami w trakcie takich opowieści;)
Chociaż powiem że panie też powinny przeczytać ten tekst i wziąć sobie do serca Kiedyś poznałem dziewczynę (wydawała się normalna) która mi pierdoliła o swoim byłym chłopaku jaki to on był beznadziejny w łóżku no co on jej robił itd. nietrudno się domyślić co ona o mnie następnemu mówiła:) Nie wspomnę już o czym kobiety miedzy sobą rozmawiają i powiem że chyba lepsze maja teksty niż niektórzy kolesie W pracy to co słyszę jak niektóre opowiadają o swoich facetach to współczuje tym gościom. A najlepsze że czasem któryś przyjdzie po taką cipę do pracy wtedy połowa biura zaraz się na niego patrzy i się cieszy Smile)
Wiec to powinien być uniwersalny tekst tyczący się obojga płci Smile

hehe uwielbiam takich

hehe uwielbiam takich cfaniaczków którzy przegrywają bo kłamią

Portret użytkownika Fikumiku

Morał 'la baśnie Andersena

Morał 'la baśnie Andersena Laughing out loud.

Wydaje mi się że ogólnie jeśli nie chce się być frajerem to nikomu nie powinno się obrabiać dupy i robić mu złej opinii bo to wszystko kiedyś się na Tobie odbije.

Portret użytkownika Fantomas

Trzeba pokazac,ze sie ma

Trzeba pokazac,ze sie ma klase i nawet jesli bylo zle to o tym nie mowic,bo przeciez jesli sie  z kims bylo to nie zawsze wszytsko byl zle bo musialy byc tez i dobre chwile tylko w zlosci to wypomina sie te niedobre...Uwaza,że za kazdym razem po rozstaniu czy w trakcie zwiazku trzeb apokazac swoja klase i nie mowic o kims zle,a co do chwalenia o erotycznych podbojac to tak naaprawde prawdziwy gentelman sie nie chwali:)Usmiech na twarzy powinien wystarczyc bez zbednych wyjasnien osobom trzecim Tongue

Następny zachwycający

Następny zachwycający artykuł. Dałem 10, bo admin wie co mówi. I nawet popełnia błędy, ale który geniusz tak nie robi? Praktyka jest cool. Teoria nie pachnie przepisana z książki. Relacje prawdziwe. Uczucia w porządku. Ideał! Napisz jak pisać artykuły, to inni zobaczą co to znaczy kłamstwo w wykonaniu innych. A Ty rządzisz nie tylko na stronie!

w tekstach gracjana jest ta

w tekstach gracjana jest ta pewna nutka pasji, czyli krótko zwieźle i na temat... tekst jak już było powiedziane powyżej powinien być uniwersalny, bo kobiety przecież nie są święte!!!

Jesteś takim samym frajerem

Jesteś takim samym frajerem jak ten o którym pisałeś.Nie masz zielonego pojęcia co oznacza szacunek do kobiet.Twoja inteligencja pozostawia wiele do życzenia a i żadna porządna laska na Ciebie by nie spojrzała.Napewno prawdziwym facetem nazwać sie nie możesz a już nie takim co wie co to szacunek do kobiet.Jesteś żałosny Pozdrawiam