Ostatnio zmienilem swoj styl ubierania. Zrzuciłem z siebie dresy i bluzy z kapturem i staram sie wygladac "elegancko".
Kupilem porzadne czarne jeansy, i kurtke. Odkad zaczalem w tym chodzic, dwie osoby zwrocily mi uwage ze wygladam jak gej.
Normalnie to mi to wisi co oni mysla ale moze naprawde cos im sie z tymi "gejami" w moim ubiorze kojarzy ?
Jak myslicie czy to tylko ktos specjalnie chce obnizyc moja pewnosc siebie ?
Czy wiesz jak poderwać piękną dziewczynę?
Tej, mam identyczny problem, też "szersze" rzeczy zacząłem zastępować eleganckimi, w końcu 2 z przodu zobowiązuje i co prawda nikt mi jeszcze nie powiedział, że wyglądam jak gej, ale sam się głupio czuje, bo lubię luz ;/
Jesli ubierasz sie jak na zdjeciu z twojego avataru...to mozliwe ze tak...
Mówcie do mnie: "Ten,który szanuje Kobiety."
siema, ja też właśnie postarałem sie i kupiłem lepsze wdzianko:) Też czarne jeansy Wranglera, szeroki pasek z Ćwiekami, i skurzaną kurtke(taką wiatrówke) Wogóle to wzorem dla mnie był Taio Cruz z teledysku break your heart(sam początek) Mi sie widzi zajebiście a reszta mnie nie obchodzi;)
Kobieta jest najsłabsza gdy kocha,
a najsilniejsza, gdy jest kochana.
[ Erich Osterfield ]
Nie wiesz jak wygladają porzadne meskie ubrania. Ważne żebys wyglądałe czysto i schludnie. Popatrz jsak ubierają sie inni: szaro, nie mają pomysłow. wymyśl coś n ajlepiej jak masz siostrę to jek ci doradzi
zawsze może.
no właśnie wyróżniasz się inni chodzą sobie w jakichs sweterkach(jak ten gościu Aleksander z tego filmiku)a inni niech se mówią co chcą ważne żebyś ty się czuł dobrze.Właśnie najgorszym co może być to słuchanie takich rzeczy na swój temat i branie tego do głowy:)))
Zależnie jak się w tym czujesz, a masz się czuć dobrze. Ja nieraz jak na mieście pracuję, to sobie wyobraź robocze ciuchy i dawaj przez ulicę (branża budowlana), myślisz że mnie obchodzi co ktoś pomyśli? Wiadomo na podryw bym nie szedł w takim stroju, ale muszę Ci powiedzieć że kilka razy flirtowałem z ekspedientkami, ubiór jest ważny, ale postawa istotniejsza. Głupia metka na ciuchach nawet nie wiesz ile pewności może Ci dodać, aż zrozumiesz że metka jest ch*ja warta, ważne żeby było gustownie, laski mogą się odstawić za 50 zł w jakieś tuniki, getry itp a my faceci niestety mamy przejebane, bo żeby się odstawić to czasem 200zł to mało.
Poza tym 2 osoby opinii nie czynią, zatem olej to. Chyba że masz do tego różowe baletki to zastanowiłbym się nad tym.
Mówcie mi wiejski Cassanova
prawdopodobnie nie wyglądasz na geja, tylko ludzie chcą cię zniżyć do swojego poziomu...
miej wyjebane!
jutro dzisiaj, będzie wczoraj...
Kogo w ogóle obchodzi co mówią inni ? Ta strona ma uczyć nie tylko jak postępować z kobietami ale przede wszystkim jak my faceci mamy czuć się dobrze sami ze sobą...
W każdej grze są zwycięstwa i porażki - to naturalna cecha rywalizacji. Jeśli chcesz grać i wygrywać musisz się liczyć z tym, że czasami poniesiesz porażkę. Jedyny sposób na uniknięcie porażek to przestać grać, ale wtedy też nigdy nie odniesiesz zwycięstw
Ludzie zauważyli zmianę i tyle, dla nich to szok po prostu i dlatego powiedzieli że wyglądasz jak gej. Prawdopodobnie nie odróżniasz się od innych, eleganckich facetów. Ja ostatnio zacząłem ubierać się jak John Travolta z From Paris with Love
http://www.celebrity-gossip.net/images/photos/john-travolta-bald-set.jpg
tylko się muszę znowu na łyso opitolić
co za pedały xd

założmy temat: "Nie wiem co na siebie włozyć - pomóżcie" !
nie wiem czy kojarzą Wam się z jakąs płcią te słowa...
dokładnie...żenada
Kawałek mięsa a jaką ma moc!
osobiście czego bym nie założył:
-różowej koszulki polo
-lakierków
-sweterków obcisłych
-wytartych spodni
-szaliczków ale słowacki
-arafatki(strasznie wkurwia mnie ta moda)
Kobiety dojrzewają do 10 roku życia, potem rosną już im tylko cycki
Sensyox, nie ważne, co tamci mówią, ważne jak Ty się w tym czujesz. Domyślam się, że powiedzieli Ci to koledzy. W dupie miej ich opinię, bo wyrywając laski nie wyglądasz na geja.
ejej ale sie przejmujesz to tylko twoje otoczenie tak Ci mówi ,bo pomyśl logicznie .. chodziłeś w dresach luźnych ,wiszących a teraz eleganckie ubrania inny styl nie dresiarza tylko eleganckiego faceta , stąd też ten pomysł innych że stałeś sie gejem ... bo nagle zmieniłeś na zupełnie inny styl nie pasujący do twojego poprzedniego "wizerunku "... to normalne ,więc miej wyjebane koniec i kropka
Hehe no spoko pewnie rzeczywiscie to tylko taka reakcja na nagla zmiane. Przy okazji w tym temacie dowiedzialem sie jaki styl maja niektorzy z forumowiczow
ja też zmieniłem styl ubierania... buty białe takie na lato, biała koszulka na guziki, jeasny jasne, itp. i tez powiedzieli że wygladam jak pedał ale ich olalem przecież jestem hetero
i kropka.

poniekąd niektórzy będą Ci zazdroscic tego że się zmieniłes i dlatego tak Cię nazywają...
mój kolega kiedy mnie nie było zapytał się koleżanki czy chciała mieć chłopaka takiego jak ja i odp: że jestem za pedalski haha to był jej ST bo dużo ludzi było i nie chciała przecież powiedzieć TAK a na 2 dzień podpowiadała mi jak ulepszyć fryzurę ;D
także nie przejmujcie się tym i róbcie swoje
Zawsze bądź sobą, wyrażaj siebie, miej wiarę w siebie, nie poszukuj ludzi sukcesu po to aby stać się kopią ich osobowości.
Na kolegach to ja już sie przejechałem! Tak więc koledzy kolegami ale każdy ma swoj rozum. A taka typowa zazdrość czy huj wie jak to nazwać jest wszechobecna, to swego rodzaju iluzje. Wiem że dobrze wyglądam i temat zamknięty!!. Tak wogóle to wiele z tej stronki można wnieść w w relacjach z płcią męską, faceci też rzucają iluzje. Ja tak mam np w pracy że czasem próbują sie ze mnie napierdalać. Do tego jak masz mało pewności siebie i niską samoocenę to marny los ale powoli wychodze z tego gówna. Każda zmiana osobowości jest powoli zauważana co powoduje że otoczenie bardziej Cie testuje chcąc sprawdzić czy serio jestes inny(lepszy) czy tylko udajesz. Ale zmienić się trzeba!
Kobieta jest najsłabsza gdy kocha,
a najsilniejsza, gdy jest kochana.
[ Erich Osterfield ]
Dżinsy + jakaś tam bluzka + buty czarne Lacoste i żadna na mnie nie spojrzy:)
"Want to know how I feel?
I feel hurt
I know, sorry
It's not your fault"
to przez bluzkę.
.
Bluzki noszą kobiety. Faceci nosza bluzy
ja tam sie ubieram banalnie, na ogół czarne spodnie, koszula lekko rozpięta, marynarka i nieoogolony ryj. jest git
kmail , no ja tam nie wiem...Ale takie coś z długimi rękawami , kolorowe w paski - bo teraz mam to na sobie , a to ani sweter ani bluzka ani bluza.
"Want to know how I feel?
I feel hurt
I know, sorry
It's not your fault"
kolorowe, w paski? Emo-shirt ^^
może to kaftan? wiążę się z tyłu ?
:D
hehe Udało Ci się to
Idzie lato... Ja bym sobie kupił kilka koszulek z "jajem"
A jak wygląda emo-shirt?
"Want to know how I feel?
I feel hurt
I know, sorry
It's not your fault"
..miej wyjebane
miej wyjebane bo wtedy ludzie zobaczą że masz zdanie kogoś gdzieś i żyjesz wg swojego uznania
Zawsze bądź sobą, wyrażaj siebie, miej wiarę w siebie, nie poszukuj ludzi sukcesu po to aby stać się kopią ich osobowości.