Portal Uwodzicieli
Witryna poświęcona relacjom damsko męskim oraz budowaniu międzyludzkich więzi emocjonalnych.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Żelazne zasady zachowania wobec kobiet- czy dotyczy to tylko najładniejszych?

6 posts / 0 new
Ostatni
Gość

Żelazne zasady zachowania wobec kobiet- czy dotyczy to tylko najładniejszych?

Gracjan w swoich artykułach pokazuje jak rozpracować najładniejsze kobiety. A ja mam pytanie, co z tymi przeciętnymi? Czy obowiązują te same zasady czy można sobie pozwolić na więcej intuicyjnych zachowań??
Chodzi mi o to czy laska która od zeszłych wakacji nie miała faceta zachowuje się tak samo jak ta max zajebista? Tzn testy, gierki itp?
Zauważyliście jakąś różnicę?

Mi88-21
Nieobecny
Wiek: 29
Miejscowość: Warszawa

Dołączył: 2009-09-30
Punkty pomocy: 33

To nie chodzi o wygląd ale o to na ile ona się czuje atrakcyjna...
Ja miałem przypadki gdzie średniaki mało co na głowę nasrać mi nie chciały no ale ja na aż takie przyjemności to gotowy nie jestem, za to niektóre 8-10 miały wiele kompleksów które wychodziły z czasem. Z resztą i tak wszystko zależy od tego jaką jej ramę nałożysz na początku.

W każdej grze są zwycięstwa i porażki - to naturalna cecha rywalizacji. Jeśli chcesz grać i wygrywać musisz się liczyć z tym, że czasami poniesiesz porażkę. Jedyny sposób na uniknięcie porażek to przestać grać, ale wtedy też nigdy nie odniesiesz zwycięstw

Mumin (niezweryfikowany)

No ale ona np widzi że nie ma powodzenia to chyba dociera do jej świadomości?

Alf Cannabi
Nieobecny
Wiek: 24

Dołączył: 2009-12-12
Punkty pomocy: 13

To nie chodzi o wygląd ale o to na ile ona się czuje atrakcyjna...

Dokładnie. Przekłada się to również na powodzenie, są bardzo atrakcyjne kobiety, ale z jakiegoś powodu mają niską samoocenę, lub aparycję zimnej suki, co na starcie odstrasza potencjalnych podrywaczy, a one czują się samotne. Są też z wyglądu średniawki, ale tak wesołe i pewne siebie, ze zawsze ktoś będzie sę przy nich kręcił.

Tak więc to że któraś nie ma powodzenia nie przesądza sprawy. Musisz wyczuć jej styl bycia i samopoczucie. Jeśli ma niską samoocene to stosując na ślepo np.negi, możesz strzelić konkret gafę.

A testy i gierki stosuje każda. Nawet jeśli któraś nie ma doświadczenia i na początku robi to niezdarnie, to instynkt jej pomoże i nabierze wprawy Wink

Mumin (niezweryfikowany)

Po części się zgadzam, jednak odwołując się do konkretnych przykładów- jeśli laska średniej urody przez dobre pół roku nie miała faceta to potencjalnych podrywaczy brak.

Mayk
Nieobecny
Wiek: 19
Miejscowość: Radom

Dołączył: 2010-01-19
Punkty pomocy: 10

Temat myslę zosta już wyczerpany, trafne uwagi osób powyżej, jednak tak dla esencji jedno zdanie doe mnie - niezależnie od tego czy kobieta to sbh czy 5-6 to jeżeli się zfrajerzysz, nie będziesz dla niej atrakcyjny, bo o tym decydują jej emocje i co by nie powiedzieć instynkt.

Co do niskiej samooceny tych najładniejszych - zgadzam się, mają czasami tak światopogląd zjebany, że szok. No i oczywiście, wazy 52 kb, ale trzeba się odchudzić..