Portal Uwodzicieli
Witryna poświęcona relacjom damsko męskim oraz budowaniu międzyludzkich więzi emocjonalnych.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

15 Przyśpieszaczy Podrywu

Portret użytkownika Admin

Emocje, zawsze chodzi o emocje. O emocjonalne tętno znajomości z dziewczyną. Chodzi o to, że poza atrakcyjnością, zadziwiającą osobowością, pewnością siebie alfa, sigma itp. przydatne są te małe skoki napięcia między Tobą a dziewczyną, które sprawiają, że nie ma nudy. Gdy napięcie (chemia) między wami opada na randce (na pierwszych randkach) to warto jest je trochę podkręcić i ożywić.

Katalizator to substancja chemiczna, która dodana do reakcji chemicznej zwiększa jej szybkość. Katalizator sam w sobie nie tworzy czegoś z niczego, tylko przyspiesza samą reakcję. A ja wyselekcjonowałem kilkanaście takich katalizatorów, które przyśpieszają “chemię z dziewczyną”

Powiem Ci teraz, jak wygląda moich 15 ulubionych akceleratorów (katalizatorów) przyciągania. Zbierałem tę listę przez wiele lat randek i przeróżnych relacji z kobietami. Zobacz sam:

https://www.uwodzenie.org/15-katalizatorow-znajomosci/
Adept

Odpowiedzi

Portret użytkownika Ted

Które zadziałają u dominy

Które zadziałają u dominy (pozwala na ff, ale normalnego sexu nie)?

Portret użytkownika sequel87

"Dupcysz sie, czy trzeba z

"Dupcysz sie, czy trzeba z toba chodzic?"

Portret użytkownika Ted

Aha. Jutro do niej idę, mam

Aha. Jutro do niej idę, mam parę pomysłów

Portret użytkownika Mick

"Chodzi o to, że poza

"Chodzi o to, że poza atrakcyjnością, zadziwiającą osobowością, pewnością siebie alfa, sigma itp. " - No to właśnie Odwaliłeś 80% forum Laughing out loud.

Zgadza się. Katalizator jest to substancja która po dodaniu do układu obniża energię aktywacji (bądź zwiększa ale to jest wtedy inhibitor - czyli ujemny katalizator) i wyróżniono zasadniczo dwa mechanizmy działania katalizatorów, ale o tym innym razem. Facet podczas zalotów potrafi popieprzyć i użyć inhibitora zamiast katalizatora. W ten sposób szkodzi na dwójnasób bo sprawa z babką to zawsze gra czasu. Po prostu nic nie trwa wiecznie. Timing ma zawsze kluczowe znaczenie.