Portal Uwodzicieli
Witryna poświęcona relacjom damsko męskim oraz budowaniu międzyludzkich więzi emocjonalnych.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Dziewczyna mówi "zależy Ci TYLKO na JEDNYM!"

Portret użytkownika Admin

Czy usłyszałeś kiedykolwiek od dziewczyny, że zależy Ci TYLKO na JEDNYM? Albo że "chcesz TYLKO jednego"?

Jeżeli dziewczyna mówi, że zależy mi tylko na seksie, a zdarza się to co jakiś czas Wink wówczas mówię jej raczej o wszystkich tych rzeczach, które w niej cenię i które nie mają PODTEKSTÓW seksualnych. Zobacz cały wpis na blogu:

https://www.uwodzenie.org/dziewczyna-mowi-ze-ty-chcesz-tylko-jednego/

Odpowiedzi

Ale to co tu napisałeś leci

Ale to co tu napisałeś leci mi pieskiem który zrobił krok w tył, bo boi się, że straci tę dziewczynę, więc dopóki nie dostanie przyzwolenia nie będzie dążył do seksu.

Portret użytkownika Hochsztapler

Zazwyczaj taki tekst

Zazwyczaj taki tekst usłyszysz w związku lub na jakimś wyższym etepie znajomości

Laske, która bzykles raz czy dwa nie rzuci Ci takim tekstem. No chyba, że faktycznie jesteś z nią tylko dla seksu, to na pewno to wyczuje.

Wtedy nie cofasz się, gdy wstrzymujesz się z bliskością, tylko robisz tak, żeby tak nie myślała.

Tak trochę odbiegając od tematu.
Z książek i tej strony można wiele wynieść ciekawych informacji. Jednak, wszystko co musisz zrobić to odpowiednio ukierunkować siebie.
Gdy chłoniesz techniki jak gąbka wodę, to jest to dobre ale do czasu. Bo dziewczyna wypali Ci tekstem lub zmieni zachowanie, na takie które nie znasz i co wtedy? Czasem trzeba szybko reagować nie mając pod ręką otwartego podrywaj.org w telefonie

Dlatego gdy usłyszysz tekst, że liczy się dla Ciebie tylko seks, faktycznie trzeba się zastanowić czy właśnie tak nie jest.

A gdy z laską masz dobry seks, to sama będzie chciala go dostać, jak przestaniesz do niego dążyć. Zobaczy, że coś straciła. A to działa cuda

Portret użytkownika Admin

moze przeczytaj jeszcze raz?

moze przeczytaj jeszcze raz?

Portret użytkownika Hochsztapler

Słyszałem taki teskt od

Słyszałem taki teskt od swojej dziewczyny.
Za późno ten artykuł, ale na szczęście powiedziałem mniej więcej to samo co Adept, po czym dodałem, że dla mnie seks jest ważny. Umacnia związek. Do wypowiedzi wplotłem dużo emocji, które odczuwam podczas seksu. Wiadomo ludzie mają swoje potrzeby.

Ale najlepsze jest to, że nie kłamałem. Serio uważam, że w kobiety mają do zaoferowania znacznie więcej niż cipki. Szkoda, że część facetów o tym zapomina i traktują kobiety jak przysłowiowy worek na sperme, a przecież kobiety są wspaniałe.

Portret użytkownika Mick

- Bo tobie zależy tylko na

- Bo tobie zależy tylko na jednym.
- A na czym innym ma mi zależeć ?
- Na mojej osobowości, inteligencji ...
- Przecież jeśli się mistrzynią seksu to po co to ukrywać.

A tak na serio, problemem facetów jest to że nadmierne zaprzeczają aż do tłumaczenia się Wink. Odpowiedz na to stwierdzenie jest prosta.

Skoro tak uważasz .... Wink.