Portal Uwodzicieli
Witryna poświęcona relacjom damsko męskim oraz budowaniu międzyludzkich więzi emocjonalnych.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Gdzie Zabrać Dziewczynę na Randkę (Po Covidzie)

Portret użytkownika Admin

Są dwie szkoły podejścia do tego tematu i oba omówię. Mała uwaga - wpis dotyczy "normalnych czasów", nie czasu obecnej pandemii i lockdownu, gdzie pozamykane są restauracje, kafejki, centra handlowe i wiele innych.

1. Podejście olewczo - redpillowe
Są tacy co mówią "Jestem samcem ALFA i to moje obecność jest wystarczającym darem dla dziewczyny, nie będę się dwoił i troił, aby dziewczynie zapewnić rozrywkę. No bo jak nie kawa, to może czekolada, żeby było oryginalnie? bo ojoj, nie będę wyjątkowy. A jak nie kawa, to może czekolada albo może napoje pitne, napoje miodowe, jakaś super urokliwa knajpeczka? Nie potrzebujesz tego gówna."

2. Staranie się, aby randka była wyjątkowa i niezapomniana. Dla Ciebie i dla niej.

Moim osobistym zdaniem najlepiej jest znaleźć coś pomiędzy tymi założeniami. Nie przesadzać w żadną stronę. I zależy też czego oczekujesz od danej dziewczyny. Jeżeli zakładasz, że szukasz tylko seksu bez zobowiązań (związku) i to jest dziewczyna, którą chcesz tylko przelecieć, to nie będziesz tracić czasu na epickie randki. Skupisz się na pierwszym spotkaniu, na nakręceniu seksualnym i namówieniu jej na spędzeniu wieczora u Ciebie.

Dalszy ciąg na blogu:

https://www.uwodzenie.org/gdzie-zabrac-dziewczyne-na-randke/
Adept

Odpowiedzi

Portret użytkownika sequel87

Wezme moja do kina I bedzie

Wezme moja do kina I bedzie wniebowzieta jak nigdy dotad bez znaczenia na jaki film, albo w sumie predzej ona mnie