Portal Uwodzicieli
Witryna poświęcona relacjom damsko męskim oraz budowaniu międzyludzkich więzi emocjonalnych.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Wszystko ma znaczenie

Czym bliżej pewnego wieku łapie się na tym, że naturalnie łatwo przychodzi mi nawiązywanie, rozwijanie oraz utrzymanie kontaktu z kobietami oraz ludźmi.

Do pewnego czasu myślałem, że płynie to po prostu tak z siebie, ale jednak w bardzo bierny sposób sam ze sobą pracowałem co doprowadziło mnie do miejsca w którym jestem.
Przykładów może by mnożyć i mnożyć od rozmowy z przypadkową osobą w parku, która akurat wyprowadzała psa rasy, dość nie typowej, to do rozmowy z klientem na temat TV, którego pudełko widziałem przy wejściu, czy do rozmów z kobietami na tematy jej, otaczającej jej rzeczywistości i kalibrowanie się do tego.

Jak byłem młodszy to wielu kolegów pytało o czym rozmawiać z kobietami, przecież my mamy swój świat - gry, komputer i sport a one bravo girl i wzdychanie do kelly family.
Z wiekiem zauważyłem, że to czy klei nam się rozmowa i relacja z daną osobą zależeć będzie dosłownie od wszystkiego.

Masz netflixa, amazon prime i obejrzałeś tam wszystkie nowości?Jest duża szansa, że ona również to zrobiła i możecie złapać punkt zaczepienia w czasie rozmowy a reszta już potoczy się naturalnie od tematu do tematu.

Widzisz, że ona ma dziś ubraną biała koszulę, co stoi na przeszkodzie, żeby spytać o jej dress code w pracy czy na co dzień. A może w domu lubi biegać w dresach albo nago?

Ona interesuje się graniem w gry, a ty akurat masz w domu ps4 i orientujesz się mniej więcej w nowościach - bomba możecie się umówić na wspólne przechodzenie ostatniej cześci Assasin Creed.

Ona jeździ na nartach, ty na desce, ona w wolnym czasie wspina się, chodzi na zajęcia fitness, ty może bardziej siłownia i sporty walki?

Mam nadzieje, że rozumiecie co mam na myśli i gdzieś w głowie tli Wam się już to słynne zdanie dobrych graczy "miej ciekawe życie"

Moim zdaniem, ciekawe życie powinniśmy mieć dla siebie, ale co za tym idzie daje nam to szerokie horyzonty na walkę na różnych frontach. Nie chodzi mi w tym o to, żeby być wszechwiedzący/przemadrzały, ale raczej ciekawy gość, który potrafi odnaleźć się w każdej sytuacji i nawet drobny small talk pociągnąć w ciekawą rozmowę.
Oczywiście mogą pojawić się bariery. Na przykład spotykasz się z kobietą, która jest do szpiku kości nudna. Nie robi w życiu nic poza wegetacją i jakimś cudem jeszcze ładnie wygląda. Czy my chcemy się za nią brać, czy może warto zostawić ją dla równie nudnych gości?

I jeszcze parę słów jak to rozwijać, skoro nadal mamy z tym pewne problemy. Mi pomogły rady, które zacząłem biernie stosować każdego dnia. Jadę windą to zagadam sąsiada o pogodę i nastrój. Widzę się z kimś z pracy, kto dziś ma fajną marynarkę - skomplementuje i pociągnę temat, gdzie jak i za ile kupił, może dowiem się coś ciekawego o sposobie szycia takich rzeczy.
Jestem u klienta, który kupił sobie nowy telefon, no spytam co stało za wyborem i niech pochwali się funkcjami. Można to mnożyć mnożyć i small talkować z ludźmi bez przerwy, aż nam się styki spalą.

Jednak warto, bo bogatsi o takie doświadczenia, które buduje się latami, później na randkach będziemy genialnymi rozmówcami, którzy inspirują do rozmowy, narzucają tempo i kobiety chcą się z nami spotykać, bo są ciekawe co się kryje głębiej.

Powodzenia!

Odpowiedzi

Portret użytkownika marine_trooper

Trzeba zdefiniować pojęcie

Trzeba zdefiniować pojęcie ciekawego życia, bo może to oznaczać co innego dla konkretnego faceta niż dla kobiet. Przykładowo szachy mogą być dla kogoś ciekawe (no bo zresztą takie właśnie są!), ale czy będą również interesujące dla miażdżącej większości kobiet? A no właśnie xD Natomiast jeśli ktoś ma jakieś hobby, które pomoże kobiecie dodatkowo lansować się na Instagramie to wtedy na pewno ona uzna, że 'masz ciekawe życie' Laughing out loud

Sam cały czas ćwicze small

Sam cały czas ćwicze small talk i o wiele lepiej mi to wychodzi teraz, aniżeli 2 lata temu (co ciekawe od poczatku pandemii czuje, ze najbardziej sie rozwinąłem na każdej płaszczyźnie - zawodowej jak i społecznej). Próbuje łapać jakieś właśnie takie najprostsze interakcje z ludźmi. Niemniej jednak właśnie to co napisałeś czyli: "Moim zdaniem, ciekawe życie powinniśmy mieć dla siebie, ale co za tym idzie daje nam to szerokie horyzonty na walkę na różnych frontach. Nie chodzi mi w tym o to, żeby być wszechwiedzący/przemadrzały, ale raczej ciekawy gość, który potrafi odnaleźć się w każdej sytuacji i nawet drobny small talk pociągnąć w ciekawą rozmowę."jest tutaj kluczem. Jak czytasz różne rzeczy, to masz później różne punkty zaczepienia i w protszy sposób idzie poprawdzić taki small talk.

Bardzo ciekawe porady. Nie

Bardzo ciekawe porady. Nie powinniśmy rozwijać tylko dla kobiet, ale to właśnie one są świetnym motywatorem do stawania się coraz lepszym

Dzięki za pozytywny feedback.

Dzięki za pozytywny feedback. Imo jak potrafisz spojrzeć na cokolwiek i o tym nawiązać dialog czy ciekawą rozmowę tzn, że small talk jest już na wysokim poziomie.
Przydaję się kompletnie wszędzie od żabki po chatę dziewczyny Wink