Portal Uwodzicieli
Witryna poświęcona relacjom damsko męskim oraz budowaniu międzyludzkich więzi emocjonalnych.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Związki i Wierność – Inspiracje #23

Portret użytkownika Admin

Dziś kilka przemyśleń i wniosków na temat związków (Inspiracje #23):

(...)

4. Klient pyta: „sławny facet (celebryta) jest na imprezie, a dziewczyny są nim zainteresowane. Powiedz mi o zaawansowanych technikach radzenia sobie z takimi sytuacjami.”

A: Czy on podchodzi do twojej dziewczyny?

K: Tak.

A: Rozmawiasz z nim chwilę (on nie rozmawia z nią, jesteś pomiędzy nim, a twoją dziewczyną) i mówisz „Hej, idziemy do baru, fajnie było z tobą pogadać” i odchodzisz z nią trzymając za rękę.

K: A co robić jeśli moja dziewczyna okazuje zainteresowanie nim?

A: Oczywiście, że ona to będzie robić, nic na to nie poradzi. Przecież nie będziesz mówił „O, twoja mowa ciała wyraża zainteresowanie nim, przecież widzę że wysyłasz nieświadome sygnały zainteresowania mężczyzną wysokiej wartości…” nie wkurzaj się na nią. Ale również nie umieszczaj jej w sytuacji, w której on będzie miał sposobność do podrywania jej. Kiedy zabierzesz ją od niego, będzie trochę rozczarowana, ale nie przejmuj się tym. Kiedy ona powie „Chciałam pogadać z tym kolesiem”, ty „Możesz z nim pogadać, ale kiedy jesteś ze mną, to nie jest czas na rozmawianie z innymi kolesiami”. Tutaj wychodzisz na trochę zazdrosnego, ale trudno. Lepsze to niż zostawienie jej z nim. Natomiast zazwyczaj dziewczyna nie będzie o tym długo mówiła. Jeśli wspomni, pokazujesz trochę zazdrości mówiąc „Nie” i tyle.

Więcej znajdziesz na blogu:

https://www.uwodzenie.org/zwiazki-i-wiernosc-porady-przemyslenia-23/
Adept

Odpowiedzi

Portret użytkownika ann39

Kiedys jak cie czytalem to

Kiedys jak cie czytalem to myslalem ze masz podejscie "wyrwe kazda" i z kazda mozna wejsc w zwiazek.
Nooo przyznam ze podoba mi sie to co czytam.