Portal Uwodzicieli
Witryna poświęcona relacjom damsko męskim oraz budowaniu międzyludzkich więzi emocjonalnych.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Admin - blog

Portret użytkownika Admin

Wygląd vs Podryw - Nowe Porządki

„Adept, ale przyznaj to – laski lecą na wygląd prawda?”, „No przyznaj, wygląd jest ważny, prawda? Przystojni faceci mają łatwiej, prawda?” albo „Bez wyglądu nie mam szans u kobiet, prawda?”

Portret użytkownika Admin

Błędy Jakie Robią Kursanci na Szkoleniach

Na szkoleniu wszystko może się zdarzyć. Zobacz jakie sytuacje potrafiły się wydarzać przez ostatnie lata szkoleń w Sopocie i nie tylko.

Portret użytkownika Admin

15 Typów Facetów na Tinderze, Którzy Nigdy Nie Zamoczą

Taka wstępna lista śmiesznych i tragicznych kolesi podrywających w necie Smile Nie wiem skąd oni biorą te strategie poznawania kobiet? Bo na pewno nie z poradników podrywu. Pisanie do dziewczyn w pierwszej wiadomości „Spotkam się, jeśli uprawiasz seks analny”, albo wysyłanie zdjęcia kutasów na Erodate.

Portret użytkownika Admin

Kobieta Każe Ci za Sobą Ganiać?

Fakt, że kobieta każe ci za sobą ganiać, daje Ci „trudny czas” nie znaczy, że jest wartościowa. To oznacza tylko tyle, że albo nie jesteś dla niej wystarczająco atrakcyjny, może cię nie lubi wystarczająco, albo gra z Tobą kotka i myszkę (co na początku przez chwilę jeszcze nie jest jakieś złe lub niezrozumiałe), albo z Tobą pogrywa dla swoich korzyści np. materialnych itp.

Portret użytkownika Admin

Miejsca, Które Podniecają Dziewczyny - Przemyślenia #26

Inspiracje kwietniowe. Spis treści:

1.  Miejsca, które "podniecają dziewczynę"
2. Ćwiczenie czyni mistrza, ale robiąc cały czas to samo ćwiczysz tylko rutynę
3. Faceci, którzy zajmują się doskonaleniem w uwodzeniu nie są idiotami.
4. "Nie osadzaj mnie / nie osądzaj ludzi!" 
5. Mała rzecz dzieli sukces od porażki
6.  Co gdy ktoś podrywa Ci dziewczynę, a ona ulega

Portret użytkownika Admin

Bzdury, Które Mówią Kobiety (3 historie i Will Smith)

Kobiety mają swoją intuicję, która mówi im co jest FIZYCZNYM zagrożeniem, a co nie. I potrafią być fatalnie naiwne co źle się dla nich kończy. O czym świadczą choćby  statystyki gwałtów dokonanych w większości przez kogoś dla niej znajomego. Facet jak się jej podoba, ona się z nim dobrze bawi, wszystko jest fajnie. Jej osławiona KOBIECA INTUICJA jest wyłączona

ciąg dalszy na blogu:

Portret użytkownika Admin

Pojechał 70 km po Gofry dla Niej, a Ona z nim Zerwała

"„(…) otworzyłem dwa małe interesy, po to żeby nam niczego nie brakowało, wymyślałem przeróżne zajęcia dla nas, zabierałem ją gdzie tylko chciała, gotowałem różne potrawy, zamawiałem kwiaty na zamówienie, nawet kiedyś wspomniała, że lubi gofry w pewnej knajpie (jakieś 70 kilometrów od niej) i też po nie pojechałem, robiłem wszystko żeby czuła się dobrze przy mnie, natomiast ostatnio miałem mniej c

Subskrybuje zawartość