Portal Uwodzicieli
Witryna poświęcona relacjom damsko męskim oraz budowaniu międzyludzkich więzi emocjonalnych.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Forreur - blog

Portret użytkownika Forreur

Corpo fucking - Czyli życie, walka i Aleksandra.

Tego dnia czekało mnie zebranie w stylu corpo co do marketingowego projektu. Sala powoli zapełniała się. W końcu pojawiła się tytułowa bohaterka. Młoda, wysoka, atletycznej budowy brunetka, o ładnych rysach twarzy i odważnym spojrzeniu. Zwinnie jak kotka przemykając wokół krzeseł, usiadła znajdując miejsce przy podobnej wiekiem kobiecie. Na miejsce zaś każdy facet musiał odprowadzić ją wzrokiem.

Portret użytkownika Forreur

Zapomniana sztuka - Jak kochać kobietę. *Utrzymanie

Kolejna i ostatnia część, może najtrudniejsza. I tutaj gratka dla stałych związkowców, panów po przejściach sercowych i szukających miłości i dla tych co chcą ją utrzymać. Jedziemy ! :>

Portret użytkownika Forreur

Zapomniana sztuka - Jak kochać kobietę. *Zrozumienie

Trzeba iść za ciosem, lecimy dalej. Z najważniejszym przesłaniem które dobre będzie póki będzie trwało.

Czyli magiczne ZROZUMIENIE kobiety. Panuje stereotypowy pogląd że kobiety nie zrozumiesz..... I tak i nie.... Smile

Portret użytkownika Forreur

Zapomniana sztuka - Jak kochać kobietę. *Spojrzenie

Witam moi drodzy Panowie, odkopałem konto z pomroków dziejów by zabrać głos w jakże ważnej sprawie ! Która będzie podzielona na części.

Portret użytkownika Forreur

Od zaplecza strony.

Wracając do domu często zachodziłem do sklepu całodobowego.Przewijały się w nim różne dziewczyny za kasą i różny sort panów od meneli po zajezdnych S klasą. Od wyszukanych bajer po tanie teksty męczyli głowy biednym dziewczynom.Tym bardziej że na sklepie pojawiła się żyletka w leginsach która talią osy i zaokrągloną pupą wywoływała ślinotok połowy kolejki gdy schylała się po jakiś fant.

Portret użytkownika Forreur

Do tańca i do różańca.

Szkolenie w Korpo to zawsze była okazja,różnej maści kobiety i różne możliwości.Szedłem do pracy zamyślony czy zdarzy się jakaś okazja,szkolenie było lekkie więc bardziej od spraw zawodowych które okażą się nudne i oklepane dla zabicia nudy obrałem sobie za cel ustrzelenie jakiejś panny.

Portret użytkownika Forreur

Nie wszystko złoto co się świeci

Piątek wieczór ustawione spotkanie z ponętną studentką prawa. Wiecie tak pomyślałem sobie może to dobry strzał,żyleta z ciała,ładna z buzi,świetlana przyszłość,może by się ustatkować,spróbować czegoś stałego.Potem babcia by mówiła-znalazł sobie porządną kobietę mój wnunio a matka stwierdziła by że ona mnie ogarnie a tata widząc ją puścił by oczko i pokiwał głową na wznak aprobaty.

Subskrybuje zawartość