Portal Uwodzicieli
Witryna poświęcona relacjom damsko męskim oraz budowaniu międzyludzkich więzi emocjonalnych.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Chęć uwodzenia doprowadziła mnie do podwójnego związku.

22 posts / 0 new
Ostatni
Marcinosss
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 29
Miejscowość: Sosnowiec

Dołączył: 2015-09-02
Punkty pomocy: 0
Chęć uwodzenia doprowadziła mnie do podwójnego związku.

Witam,
Po kilku latach od nieobecności pojawił się we mnie problem... Chęć uwodzenia, zagadywania wprowadziły mnie w podwójny związek. Mimo iż miałem narzeczoną, podrywałem dalej i zaprowadziło mnie to na złe tory.
Trzeba mocno uważać i wiedzieć co jest priorytetem w życiu... gdzie kończy się granica. Złamałem zasadę co do ranienia kobiet. Większości myślałem tylko o sobie. Byłem zbyt pewny swoich działań.
Miałem narzeczona już jakiś czas a mimo wszystko wpakowałem się w inny związek, prowadziłem to wszystko równocześnie.
Jak już to myślałem, że w miarę opanowałem, zostawiłem tą "kochankę" poszedłem na terapię... ona po roku czasu wszystko ujawniła... zrobiła mi psikus przed weselem...Oczywiście na kolorowała trochę i nie wszystko co opowiedziała jest prawdą. Ale narzeczona nie chce ze mną rozmawiać. Jedynie co mi mówi to że nie chce widzieć mojej zakłamanej mordy.
Wcale się jej temu nie dziwie. Pojechałem do niej nie wpuściła mnie... wysłałem 2 x kwiaty. Chciałbym to jakoś odkręcić...
Niech to będzie przestroga dla innych. Granica uwodzenia i uzależnienia od tego jest bardzo cienka... przynajmniej dla mojej osobowości była bardzo cienka...
Jak mogę próbować się jakoś do niej zbliżyć porozmawiać? Jakieś pomysły na przeprosiny? ogarnięcie tej sytuacji ?

hart
Portret użytkownika hart
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 21
Miejscowość: XYZ

Dołączył: 2020-01-11
Punkty pomocy: 125

Poleciałeś grubo kumpel. Dla mnie temat skończony, a jeżeli jakimś cudem wrócicie do siebie, to może być tak, że tym razem psikus będzie ze strony narzeczonej i zrobi to samo w ramach zemsty. A jak do tego dojdzie, to szybko sobie to sama usprawiedliwi. Za gruba akcja poszła.

Nawet jak wrócicie i będziecie razem, droga do wesela będzie ponownie, to będziesz miał dużo wrogów w rodzinie narzeczonej i wcale się nie dziwie, bo sam sobie zasłużyłeś. Radze Ci zapomnieć, bo potem spotka Cię to samo i spuści Cię jak muche w kiblu. Może tak być, może i nie. Wyciągnij wnioski sam i przeanalizuj jak Twojej kobiecie by się żyło z tym fantem, że poleciałeś bokiem przed weselem.

21

Dobrodziej z Północy
Portret użytkownika Dobrodziej z Północy
Nieobecny
Wtajemniczony
Płeć: mężczyzna
Wiek: 30 lat
Miejscowość: Gdańsk

Dołączył: 2019-11-19
Punkty pomocy: 1101

Zdradzasz swoją kobietę. Ona się dowiaduje i zrywa z Tobą, a Ty winisz za to nie siebie i tylko złe uwodzenie, które Cię opętało? Normalnie biedny chlopczyk... Nawet mi Cię kurwa nie żal. Podejmowałeś takie a nie inne decyzje, które doprowadziły Cię do tego punktu. Jesteś marną karykaturą mężczyzny, który nie umie połączyć przyczyny ze skutkiem. Ponieś teraz konsekwencje swojej własnej głupoty, zamiast skamleć o pomoc w powrocie do byłej, co zresztą jest zakazane regulaminem tego forum.

________________________________
"To, że coś jest oczywiste nie oznacza jeszcze, że jest prawdą."

Mick
Portret użytkownika Mick
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 42
Miejscowość: Łódź

Dołączył: 2020-12-12
Punkty pomocy: 152

Jak zwykle kubeł orzeźwiającej, zimnej wody na łeb Mości Dobrodzieju. Wink

Od tysięcy lat, nam wszystkim zależy tylko na jednym. A Wam dziewczyny, to się ciągle podoba Wink.

dakmen
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 99
Miejscowość: Szczecin

Dołączył: 2019-06-28
Punkty pomocy: 530

to ja napisze tak jak ostatnio napisały kobiety do użytkownika i odwracały kota ogonem, tak jak zawsze ze wszystkim, tylko poprzestawiam rodzaj żeński na męski Laughing out loud Laughing out loud

"" On nie poszedł w bok z dnia na dzień. Robicie z chłopa kata bo ma inną laske i zdradza a z laski ofiarę która musi się podnieść. A sprawa jest taka że oboje sa temu winni. I może dobrze się stało. Robienie z siebie teraz pokrzywdzonego który chce ratować związek to strzał w kolano. Trzeba się zbudować na nowo! Nie dla niej. Dla siebie. Wyciągnąć lekcje i zdradzać dalej!! ""
Chyba dobrze wyszło Laughing out loud

A teraz już na powaznie, chłopie zjebałeś, próbujesz teraz usprawiedliwiac swoje czyny uwodzeniem, bo przeciez ty taki zły nie jesteś, tylko majtki Ci strzeliły i wacek sam wyleciał. Daj dziewczynie spokój. Jak jestes w uwo dobry to zaraz sobie nowa znajdziesz.
Przyjmij jak facet na klatę to co zrobiłeś.

Druga sprawa, że ta Twoja kochanka to tez niezła agentka. Zemściła się na tobie, że ja olałes, a wybrałes inna. Takie są właśnie kobiety

Niektóre kobiety są po to, by je wielbić, inne – żeby je bzykać. Problem mężczyzn polega na tym, że ciągle mylą pierwsze z drugimi.

Ananas1
Nieobecny
Płeć: kobieta
Wiek: 34
Miejscowość: Kraków

Dołączył: 2021-01-31
Punkty pomocy: 182

Jak mnie cytujesz to mnie oznacz i nie wyciągaj zdań z kontekstu a zarzucanie kobietom ze odwracają kota ogonem jest krzywdzącym stwierdzeniem pokazującym ograniczenie Twojego umysłu.

żebyś miał to czego chcesz wcale nie musisz być najlepszy – musisz być po prostu nieco lepszy niż ci, którzy Cię otaczają.

dakmen
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 99
Miejscowość: Szczecin

Dołączył: 2019-06-28
Punkty pomocy: 530

haha to nie jest kontekst tylko poł wypowiedzi, nie dość, że znam to z doświadczenia to jeszcze polecam przeczytać 1 lekcje zawaertą na tym portalu. Na pewno się z tym nie zapoznałaś, jak już tutaj tak komentujesz. A obrażanie kogoś jest oznaką słabości i świadczy o tej osobie.
http://podrywaj.org/lekcja_1_two...

jeszcze najlepszy mem w sieci jak laski obracja kota ogonem. Idealny do Twoich wypowiedzi. Jola i Jacek Laughing out loud
https://pl.pinterest.com/pin/613...

Niektóre kobiety są po to, by je wielbić, inne – żeby je bzykać. Problem mężczyzn polega na tym, że ciągle mylą pierwsze z drugimi.

Ananas1
Nieobecny
Płeć: kobieta
Wiek: 34
Miejscowość: Kraków

Dołączył: 2021-01-31
Punkty pomocy: 182

Uwodzic można jedną kobiete całe życie a to po prostu zdrada była nazwijmy rzeczy po imieniu. Na pewno jest Ci z tym źle bo widać skruche i wstyd ale za wszystko ponosi się jakieś konsekwencje.. natomiast odzyskanie ex.. No to długoterminowo się nie uda a dlaczego to rozpisał już inny użytkownik.

żebyś miał to czego chcesz wcale nie musisz być najlepszy – musisz być po prostu nieco lepszy niż ci, którzy Cię otaczają.

Pinochet
Portret użytkownika Pinochet
Nieobecny
Wtajemniczony
Płeć: mężczyzna
Wiek: .
Miejscowość: Człowiek z zachodu

Dołączył: 2017-09-30
Punkty pomocy: 2523

"Jak mogę próbować się jakoś do niej zbliżyć porozmawiać? Jakieś pomysły na przeprosiny? ogarnięcie tej sytuacji ?"

Po prostu daj jej spokój i weź na klatę fakt, ze to juz koniec. Następnym razem myśl tą górną głową.

kupis89
Portret użytkownika kupis89
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 30
Miejscowość: Polska

Dołączył: 2010-11-19
Punkty pomocy: 468

Jak już to kiedyś uda Ci się ogarnąc, to mam nadzieję że wywinie Ci takiego samego psikusa abyś poczuł się podobnie.

POZDRO Wink

Hochsztapler
Portret użytkownika Hochsztapler
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 24
Miejscowość: .....

Dołączył: 2014-04-18
Punkty pomocy: 645

Widzisz, Ty dopiero zacząłeś tego żałować jak mleko się rozlało, jak prawda wyszla na jaw.
Gdyby Twoja kochanka siedziała cicho, zylbys w kłamstwie cały czas.
Tu jest problem. Nie masz zasad, kręgosłupa moralnego. Gdybyś miał nigdy by do tego nie doszło.
Nie żałujesz tego co zrobiłeś, tylko że się to wydało!!
Podziękuj swojej kochance, że zrobiła to przed ślubem.
Nie mogę pojąć w swoim małym światopoglądzie jak można odjebac takie coś.

"Jak mogę próbować się jakoś do niej zbliżyć porozmawiać? Jakieś pomysły na przeprosiny? ogarnięcie tej sytuacji ?"

Nijak proszę pana, daj jej spokój.

Gwizdo Fulton
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 26
Miejscowość: Tajne przez poufne

Dołączył: 2020-08-05
Punkty pomocy: 26

Tak właśnie kończy się chęć "trzymania wielu srok za ogon" dla własnego komfortu. W tym przypadku popieram decyzję "Niedoszłej Panny Młodej".

Szukanie okazji, aby porozmawiać lub pojednać się z "byłą" (to pewne) partnerką nie wchodzi w rachubę, a dlaczego? Proszę pamiętać, że to Pan ofiarował Jej pierścionek zaręczynowy, deklarując wobec Niej poważne zamiary. Ponadto to lekkomyślne używanie siusiaka, tłumaczone chęcią podrywu? Zdrada to zdrada, a ta zraniła uczucia dwóch kobiet. Teraz nawet posypywanie głowy popiołem i skrucha nie pomogą. Proszę pogodzić się z tym, że obie zdradzone kobiety skutecznie odpłaciły pięknym za nadobne.

Proszę się jednak nie martwić, jestem przekonany, że w niedalekiej przyszłości na dłoni Pana byłej już partnerki zagości jeszcze "złoty krążek", lecz nałożony przez odpowiedzialniejszego mężczyznę.

Pozdrawiam.

"Rozstanie to próba charakteru - dla wielu najtrudniejsza"

sequel87
Portret użytkownika sequel87
Nieobecny
Wtajemniczony
Płeć: mężczyzna
Wiek: 33
Miejscowość: Jaworzno

Dołączył: 2018-07-27
Punkty pomocy: 2627

Ja tam zagaduje rekreacyjnie, cwicze sobie zwykly small talk, troche naciagniety ale caly czas niewinny. Trzymajac sie odpowiedniego dystansu I majac na uwadze odpowiednie granice wszystko moze wyjsc zdrowo, bezproblemowo I z satysfakcja. Da sie byc wporzadku wobec drugiej osoby nie rezygnujac z wszystkiego.

To tak poza tematem w ramach rady dla autora jak juz bedzie w NOWYM zwiazku

WildGuy
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 28
Miejscowość: pomorskie

Dołączył: 2018-03-22
Punkty pomocy: 192

To nie chęć uwodzenia, tylko chęć wypełnienia pustki życiowej. Kiedyś ludzie mieli Boga, czy inne wartości nadrzędne, którymi sobie wypełniali pustkę swojego istnienia, teraz często szukają tego w alkoholu, kobietach, zakupach, narkotykach, grach komputerowych. Ta granica jest różna w zależności od tego jakie ktoś ma wartości w życiu i umiejętności samokontroli, ogólną moralność. Ja się też czasem łapię, że np. wyrywam waćpannę, ale jej koleżanka też mi się podoba i wtedy pojawia się dylemat i chęć zdobycia więcej. Ale jak miałbym pakować się do jakiegoś poważnego związku jak małżeństwo, to do głowy by mi nie przyszło takie podejście. Trzeba mieć coś z głową po prostu, albo brak podstawowych wartości w życiu. A tym się różnimy od zwierząt, że popędy umiemy hamować interpretacją świata, którymi są wartości.

~

Mick
Portret użytkownika Mick
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 42
Miejscowość: Łódź

Dołączył: 2020-12-12
Punkty pomocy: 152

To prawda ale Wiedz że takie "alternatywy" są stymulowane przez otoczenie i obecne czasy (rewolucję neomarksistowską). Dlatego nie trzeba mieć pretensji tylko do siebie.

Od tysięcy lat, nam wszystkim zależy tylko na jednym. A Wam dziewczyny, to się ciągle podoba Wink.

WildGuy
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 28
Miejscowość: pomorskie

Dołączył: 2018-03-22
Punkty pomocy: 192

Pretensje można mieć nawet do Boga, ale najważniejsze jest wzięcie odpowiedzialności za siebie. To najważniejszy krok. Bo każdy alkoholik znajdzie bilion powodów dlaczego pije, ale na pewno nie znajdzie go u siebie. A to, że kobiety mogą uzależniać jak alkohol... o tym napisano setki książek. Samo zjawisko "PU" także może ma pewien system nagród, który uzależnia i nie ma tego końca, o czym np. słynny Neil Strauss napisał w "THE TRUTH". Jak ktoś ma takie problemy jak autor tematu, to może sobie przeczytać. Nie czytałej całej, bo nudna, ale można wyciągnąć dużo wniosków.
Rewolucja marksistowska lub nemoarksistowska, to właśnie anty-kultura i anty-wartości. Dlatego ważne jest właśnie dbanie o wartości. Nie jesteśmy liśćmi na wietrze, mamy mózgi i jeśli ktoś nie osiągnął takiego dna, żeby się ogarnąć, to może zawsze skorzystać z doświadczenia innych, poczytać, posłuchać, wyciągnąć wnioski i na samym poziomie racjonalizacji dojść do przewartościowania pewnych rzeczy. Dlatego różnimy się od zwierząt, bo mamy wewnętrzny system represji, który hamuje pewne zwierzęce zachowania. Rolą 'nowego' marksizmu jest bez wątpienia zezwierzęcenie ludzi, aby mogli być poddawani tresurze. To się stanie tylko, kiedy tacy ludzie będą wypaczeni moralnie. W tym jest właśnie nadzieja, że nadal można się rozwijać moralnie i decydować o sobie samemu. Nikt nie chłonie jak gąbka anty-wartości, musi je przyjąć na jakimś poziomie świadomości lub nieświadomości, ale musi istnieć jego zgoda, w tym wyparcie innych wartości. Stąd próby podważania autorytetu rodziny, kościoła itp i pokazywanie alternatyw jako coś wybawiającego. Autor zapisał się na terapię, co uważam za stratę czasu, ale to już jest pewien element działania jego wewnętrznego systemu represji, który hamuje te prymitywne zachowania w poszukiwaniu zastrzyku dopaminy/adrenaliny itp.

~

Mick
Portret użytkownika Mick
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 42
Miejscowość: Łódź

Dołączył: 2020-12-12
Punkty pomocy: 152

Tutaj, poglądy mamy identyczne. Smile

Od tysięcy lat, nam wszystkim zależy tylko na jednym. A Wam dziewczyny, to się ciągle podoba Wink.

Admin
Portret użytkownika Admin
Nieobecny
Administrator
ModeratorWtajemniczonyTa osoba pomogła w składce na serwer
Płeć: mężczyzna
Wiek: 45
Miejscowość: Polska

Dołączył: 2008-08-15
Punkty pomocy: 1291

"Jak już to myślałem, że w miarę opanowałem, zostawiłem tą "kochankę" poszedłem na terapię... ona po roku czasu wszystko ujawniła... zrobiła mi psikus przed weselem.."

Za rózne czyny w zyciu ponosi się konsekwencje. Natomiast mnie ciekawi co takiego zaszlo w relacji z kochanką, że po roku od rozstania z nią, ona zdecydowała się zniszczyć Ci związek? Jak to było dokladniej?

Marcinosss
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 29
Miejscowość: Sosnowiec

Dołączył: 2015-09-02
Punkty pomocy: 0

Tamta dziewczyna wiedziała dużo wcześniej ze jest druga. Dowiedziała się kiedyś, ale zaczęła się cieszyć że wygrała z tamta dziewczyna jest lepsza i ona będzie moją dziewczyna...

Kiedyś mi napomknęła, że tego nie ujawni bo nie chce niszczyć komuś życia.

Wiadomość do mojej narzyczonej po roku od ostatniego widzenia cytuje:
"Cześć, Bardzo chciałabym z tobą porozmawiac. Nie znasz mnie ale wiele nas łączy. Obie zostałyśmy oszukane i skrzywdzone przez jednego człowieka. Nie miała pojęcia co się dzieje, niemnij chciałbabym Ci to wyjaśnic na spokojnie poniewaz mam wyrzuty sumieni. Mam nadzieje ze mnie wysłuchasz i pozwolisz wyjaśnic. Daj znać czy chcesz pogadać. Pozdrawiam Serdecznie Xyz"

Admin
Portret użytkownika Admin
Nieobecny
Administrator
ModeratorWtajemniczonyTa osoba pomogła w składce na serwer
Płeć: mężczyzna
Wiek: 45
Miejscowość: Polska

Dołączył: 2008-08-15
Punkty pomocy: 1291

i jak to się dalej potoczylo? co probowales zrobic? Przez rok sie z nia nie kontaktowales i ona nagle po roku sama z siebie odezwala sie do Twojej narzeczonej?

Marcinosss
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 29
Miejscowość: Sosnowiec

Dołączył: 2015-09-02
Punkty pomocy: 0

Tak dokładnie po roku uderzyła do narzeczonej. Jak to zaczęło wychodzić to pojechałem do "kochanki" zeby po roku nie niszczyła życia. Pojechałem do narzeczonej nie wpuściła mnie. Ojciec jej zadzwonił do mnie i mnie zjeb**, co się nie dziwę wcale. Wysłałem dwa razy kwiaty z przeprosinami i że powiem jej całą prawdę.

Tamta "kochanka" robi z siebie ofiarę i dobra dziewczynę która chciała przestrzec. A narzeczona nie chce rozmawiać. Mam wtyke w domu "kochanki" i podobno przedstawiła to zupełnie inaczej, że to moja narzeczona napisała do niej a ona jej powiedziała prawdę.

Kochanka grozi ze oskarży mnie o nękanie jak będę do niej pisać.
Kochanka również dużo na koloryzowała...ale w 50% powiedziała prawde i to nie zmienia faktu że jej nie zdradziłem ;(

Jak coś zacząłem pisać do narzeczonej o tej sytuacji to zaczeła to potwierdząc u "kochanki" i od razu kochanka do mnie zadzwoniła z mordą że jestem nienormalny - powiedziałem prosze się nie kontaktować i nie dzownić.

Admin
Portret użytkownika Admin
Nieobecny
Administrator
ModeratorWtajemniczonyTa osoba pomogła w składce na serwer
Płeć: mężczyzna
Wiek: 45
Miejscowość: Polska

Dołączył: 2008-08-15
Punkty pomocy: 1291

Odezwij sie do mnie na maila lub na PW, zobaczymy co da sie zrobic.