Portal Uwodzicieli
Witryna poświęcona relacjom damsko męskim oraz budowaniu międzyludzkich więzi emocjonalnych.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Czy to IOI?

7 posts / 0 new
Ostatni
Adammm00
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 24
Miejscowość: Poznań

Dołączył: 2021-11-26
Punkty pomocy: 2
Czy to IOI?

Czesc!
Z racji, że ostatnio dobrze mi radziliście tylko ja błędnie myślałem chciałbym usłyszeć ponownie Wasza opinie o innym przypadku, bo nie wiem co o tym myslec i potrzebuje obiektywnego spojrzenia na sprawę.

Mianowicie z ponad miesiąc temu napisalem do dziewczyny z pracy o pomoc... nie odpisała. Zagadałem znowu to można powiedzieć że wybuchła, żebym zrozumiał ze nie chce mi pomóc (sugerując ze pewnie zagaduje tak o pomóc więcej dziewczyn). Dalem sobie spokój nie tłumacząc sie.
Minął ponad miesiąc i otatnio zauwazylem ze zmieniła dział,z którym czasami mój współpracuje i gapiła się na mnie, jak złapaliśmy spojrzenie ogarnęła włosy. Innym razem jak stalem w miejscu przeszła obok ja ją zauważyłem dopiero po tym jak mnie minela, ale wiedziałem że będzie wracac. Odbyła jakas "emocjonalna" rozmowe i jak przechodziła z powrotem zerknela celowo w bok na mnie poprawiając intensywnie przed tym włosy i jak zauważyła się na nią gapie od razu obrocila glowe ponownie w moja stronę - wymieniliśmy długie spojrzenie przy tym poszerzyła oczy i otworzyła usta.
Normalnie traktowałbym to jako sygnał zainteresowania ale przez wczesniejszy incydent nie wiem co o myśleć. Czy chciała mi powiedzieć co się gapie czy przez to że wtedy "wybuchła" (co nie było normalne) głupio jej i chce pokazać ze i tak jest pewna siebie czy rzeczywiście wysyła sygnał zainteresowania? Z góry dzieki
PS komentarz typu ze jak dala mi do zrozumienia ze nie jest zainteresowana do mnie nie przemawia, bo z moją była było podobnie. Tez dawała do zrozumienia zebym dał jej spokoj a po paru miesiącach ponownie podbiłem i pozniej byliśmy dlugo razem.

Barbapapa (niezweryfikowany)

A skąd my to kurwa mamy wiedzieć?

Może włosów nie umyła i dlatego je tak miętoli bo się wstydzi? A usta otworzyła bo akurat brała oddech?

A może to faktycznie IOI, a wcześniej wybuchła bo miała okres/zdechł jej chomik/miała zatwardzenie?

Ty będąc fizycznie w tej sytuacji nie jesteś w stanie jej ocenić, czy ona Ci daje sygnały, a jakieś randomy z internetu mają to zrobić jedynie po opisie sytuacji?

A musisz pisać jak pusiak do niej zamiast zagadać na żywo jak pewny siebie gość? Miałbyś czarno na białym o co chodzi. A tak to laska dotknęła włosy, a Tobie się już dupa pali.

Jak jesteś kozak (a nie jesteś) to zawsze możesz zagadać w pracy indirectem i spróbować to pociągnąć z zastrzeżeniem, że mozesz mieć kwas w robocie.

Adammm00
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 24
Miejscowość: Poznań

Dołączył: 2021-11-26
Punkty pomocy: 2

Dzięki!

WildGuy
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 29
Miejscowość: pomorskie

Dołączył: 2018-03-22
Punkty pomocy: 436

Nie ma żadnego znaczenia, czy to oznaka zainteresowania, czy nie. A czy lecisz tylko na laski, które wysyłają ci wskaźniki zainteresowania? Po cholerę ci ta wiedza w ogóle. Usatysfakcjonuje cię to, że powiem ci, że była tobą zainteresowana? Dopiero wtedy podejmiesz działanie? Jak powiem, że nie była zainteresowana, to dasz sobie spokój? W ogóle nie powinieneś się zastanawiać nad tym. Podejrzewam, że ta laska nie jest nawet twoim celem, tylko szukasz jej uznania, żeby podbić swoje ego. Zauroczenie to kwestia emocji, zainteresowanie można wywołać w parę chwil. Tak samo można je zniszczyć. Poza tym zainteresowanie to coś co ma pewną skalę. A skala ma wymiar, więc należy mierzyć zainteresowanie. A to się czyni przez testowanie uległości. Wtedy wiesz na ile kobieta jest zainteresowana i co z tym zrobić. Nie ma sensu brać na poważnie takich wskaźników jak machnięcie włosami, skoro nie masz zamiaru działać. Kobieta może wykazywać skrajny brak zainteresowania i też da się to przekuć w drugą stronę. Więc odpowiedź, czy to wskaźniki zainteresowania: BYĆ MOŻE. Ale co z tego? Co zrobisz z tą wiedzą, bo podejrzewam, że nic.

~

Adammm00
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 24
Miejscowość: Poznań

Dołączył: 2021-11-26
Punkty pomocy: 2

Dzieki! Nie potrzebuje podbijać ego, a dziewczyna mi się podoba na tyle że chciałbym ją poznac, ale nie chcialem się wiecej niepotrzebnie narzucać.

Idontgiveafuck
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 007
Miejscowość: WMG

Dołączył: 2018-08-04
Punkty pomocy: 68

Nie myśl za dużo tylko zadziałaj. Jak się nie uda to k%@%wa idziesz dalej po inne! Bądź jak myśliwy, czasem trzeba pochodzić za zwierzyną - ale jak trafisz to!!

Szukam siebie na nowo - ruszam w podróż.

Vogue
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 19
Miejscowość: Daleko

Dołączył: 2020-06-30
Punkty pomocy: 10

Już to pisałem przed chwilą w innym temacie ale moim zdaniem w pracy nie warto- po prostu odpuść szkoda ci zachodu jak lubisz swoją pracę

"Bo w życiu chodzi przecież o dobrą zabawę"