Portal Uwodzicieli
Witryna poświęcona relacjom damsko męskim oraz budowaniu międzyludzkich więzi emocjonalnych.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

W co ona gra tym razem

4 posts / 0 new
Ostatni
aksjo
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 24
Miejscowość: Poznań

Dołączył: 2022-05-01
Punkty pomocy: 0
W co ona gra tym razem

- [ ] Siema panowie jakiś czas temu napisałem post o sytuacji z moja kobitą, w zeszłym tygodniu sytuacja nabrała tempa nie odzywałem się tak jak pisaliście. Wiec do rzeczy Tydzień temu napisałem jej wiadomość co tam słuchać i wgl odpisała mi, ze później odpisze , po pracy muszę szybko wrócić i pójść z psem i spać bo po południu ma lekarza. Zaproponowałem jej ze zawiozę ja do tego lekarza aby porozmawiać, po jej wizycie u lekarza zaproponowałem jej aby coś zjeść zgodziła się pojechaliśmy do centum i potem na małe zakupy jakby nigdy nic się nie wydarzyło. Potem miała wyjście z koleżankami na koncert a ze to jest niedaleko mojego domu to zaproponowałem jej ze ja podrzucę i teraz uwaga laska nie chciała abym ja podrzucił pod samo wejście aby nie musiała się tłumaczyć koleżankom, pomyślałem sobie nie to nie spierdalaj zostawiła rzeczy które kupiła u mnie w aucie bo podczas obiadu ustaliliśmy ze wyskoczymy wieczorem na spacer z psem. Przyszedł wieczór wbijam do panny do domu, i jej pierwszym pytaniem było czy mam rzeczy z auta które zostawiła powiedziałem jej ze zapomniałem zabrać na górę odpowiedziała spoko zejdę potem z tobą na dół potem po te rzeczy, no i na spacerze to samo jakby nigdy nic normalna rozmowa luźna bez spiny. Odprowadziłem ja pod drzwi chciała abym zabrał te rzeczy z auta i pomógł jej wnieść na górę, to tak zrobiłem w mieszkaniu znów pogadaliśmy chwilkę i pytanie z jej strony wyglądasz jakbyś chcial zostać na noc odpowiedziałem jej nie skąd to mówi jak chcesz możesz zostać jest już późno ale w salonie jest pełno rzeczy na łóżku wiec spał byś zemną ale nie mam na co liczyć . Ale i tak powiedziałem ze nie da rady bo mam robotę od rana w domu i powiedziałem ze będę już leciał bo nie wstanę rano to na odchodne powiedziała abym dał znać jak dojadę do domu. Następnego dnia postanowiłem do niej napisać czy się spotkamy dziś wieczorem, to odpisała mi ze nie tak się umawialiśmy ze mieliśmy mieć miesiąc przerwy napisałem oki. Ale w środę coś potrzebowałem zabrać z mieszkania od niej co zostawiłem i znów sytuacja z jej strony kolacja film spanie razem w łóżku, to po tym się nie odzywałem 3 dni napisałem to ta kurwa znów wypala z tym miesiącem przerwy ze ten miesiąc jest dla mnie abym ja sobie to wszystko w głowie poukładał i ze mi nie wierzy ze się człowiek ogarnie gada jedno robi drugie. Sorry panowie za chaotyczne streszczenie co polecacie zrobić z ta łaska aby się ogarnęła czy next ? Jednak mnie czeka

aksjo
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 24
Miejscowość: Poznań

Dołączył: 2022-05-01
Punkty pomocy: 0

Niby pokazuje ze chce coś a potem pokazuje ze jednak nie

Rivenord
Portret użytkownika Rivenord
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 26
Miejscowość: Trójmiasto

Dołączył: 2014-11-19
Punkty pomocy: 67

Gościu już z samego szacunku do siebie daj sobie z nią spokój. Naprawdę Twoja wartość jest taka jaka ona Ci nada czy sam tą wartość znasz? Wodzi Cię za nos, dlaczego kij go wie. Im mniej wiesz tym lepiej śpisz. Ale po wpisie widać że zależy Ci żeby wróciły stare dobre czasy. Moge Ci powiedzieć że nie wrócą. Nawet jak się dostatecznie zbłaznisz dla Panny i postanowi że może da Cię jedna ostatnią szansę (buahahahah) to wasza relacja nie będzie taka sama. Zresztą po co się męczyć z taką osobą skoro jeśli tylko będziesz szukał, znajdziesz kogoś kto po prostu będzie szanował Ciebie i Twój czas. Jak dla mnie sprawa jest prosta.

The only easy day was yesterday!

Pinochet
Portret użytkownika Pinochet
Nieobecny
Zasłużony
Wtajemniczony
Płeć: mężczyzna
Wiek: .
Miejscowość: Nigdzie na stałe

Dołączył: 2017-09-30
Punkty pomocy: 3092

Napisałem ci w poprzednim poście co i jak. Widocznie nie dociera do ciebie co sie dzieje.

Jaki miesiąc przerwy? Naprawdę taki łoś jesteś, ze dajesz lasce wolną reke na sprawdzanie innych opcji i skakanie po kutasach?

Ona bawi się toba zajebiscie. Ubaw ma po pachy. Idzie z koleżankami do klubu poocierać sie o obce kutachy, wraca to ma gościa na orbicie do którego może się odezwać jak coś potrzebuje. Wiesz jaka jest prawda? Jak nakryjesz ją w jakims polonezie jak bolcuje ją obcy typ to ta powie, ze przecież macie przerwę i nie możesz jej niczego zakazywać.

Zrozum, ze z tego nic nie będzie. Napisałem ci w poprzednim poscie, ze jesteś w jej oczach nędzna kreatura. Za jakis czas jak cie zobaczy to zacznie wymiotować, rozumiesz to czy nie? Jakich słów trzeba użyć byś to zrozumiał? Co ona musi zrobić byś sie od niej odczepił? Ona cie nie chce.