Portal Uwodzicieli
Witryna poświęcona relacjom damsko męskim oraz budowaniu międzyludzkich więzi emocjonalnych.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Uwodzenie kobiet- Zachowania niewerbalne.

Portret użytkownika Admin

Szukasz informacji o uwodzeniu kobiet?
Dobrze trafiłeś. Strona ta jest skarbnicą wiedzy z tej dziedziny a Ty zaczynasz właśnie czytać artykuł o czymś co jest jedną z najważniejszych rzeczy w uwodzeniu.

Zapewne wiele razy widząc zwykłego faceta z ponadprzeciętną wpatrzoną w niego dziewczyną zadałeś sobie pytanie. Jak ten gość to robi!? Czego mi brakuje, że nie potrafię uwieść pięknej dziewczyny.

Zapewne też, wiele razy byłeś w sytuacji gdy twoi kumple mieli lepsze powodzenie u kobiet niż Ty...

Co odpowiada za sukces z kobietami.

Jeśli chcesz wiedzieć co odpowiada za sukces przy uwodzeniu kobiet przeczytaj lekcje i artykuły na tej stronie. Uwodzenie kobiet nie jest takie trudne jak myślisz, twoim problemem mogą być złe poglądy i brak wiedzy z elementarnych zasad psychologi.

Faceci często pytają mnie o najważniejszą rzecz w uwodzeniu. Podkreślam zawsze siłę Twoich przekonań ale na równi z tym stoi coś co przekazujemy kobietom nieświadomie.

Uwodzimy kobiety nieświadomie za pomocą komunikacji niewerbalnej.

Pewność siebie, pewność swojej skuteczności, dobra komunikacja niewerbalna, oraz ciekawa osobowość to mieszanka wybuchowa. To wszystko w połączeniu z częstą praktyką daje naprawdę świetne umiejętności podrywu.

Dlatego najdziesz tu serię artykułów o komunikacji niewerbalnej. Jest to bardzo ważne by mieć świadomość istnienia takich zachowań. Powinieneś zapoznać się z artykułami, które podlinkowałem pod spodem. Pozwolą Ci one na lepsze zrozumienie tajników komunikacji niewerbalnej i wykorzystania jej w uwodzeniu.

Ważne jak mówisz a nie co mówisz .

Twoja mowa ciała w podrywaniu.

Dotyk- Bardzo ważna rzecz w podrywaniu

Jak wiadomo komunikację z ludźmi dzielimy na werbalną i niewerbalną.
Komunikacja werbalna to to wszystko co przekazujemy słowami.
Komunikacja niewerbalna zaś to przekaz jaki niesie się w tym jak
mówimy, jakim tonem, jaką barwą, jak gestykulujemy, jak się poruszamy
itp.
 
Dzięki znajomości komunikacji  niewerbalnej możesz uwodzić  zacznie skuteczniej! Uwodzenie kobiet możne być dla Ciebie dużo przyjemniejsze i łatwiejsze jeśli zapoznasz się z tą serią artykułów. 

Odpowiedzi

Ta seria artykułów jest

Ta seria artykułów jest bardzo dobra. Pokazuje jakie powinno być uwodzenie kobiet. Uwodziciel powinnien nie tylko bazować na tym co mówi ale jak mówi. Mowa ciała jest w Uwodzeniu bardzo ważna. Często decydującą. Dlatego należy bardzo serio odbierać artykuły z tej serii.

Pozdrowienia dla wszystkich Uwodzicieli kobiecych serc.

Naprawdę ważne w uwodzeniu

Naprawdę ważne w uwodzeniu kobiet jest właśnie ta część. uwodzenie kobiet opiera się nie tak jak większość ludzi myśli na słowach a właśnie na komunikacji niewerbalnej. Werbalnie przekazujesz treść logiczną. Niewerbalnie przekazujesz emocje. jak wiadomo w uwodzeniu kobiet dużo ważniejsze są emocje ajkie uda Ci się w niej wyzwolić.

PS. Strona jest bardzo fajna. Zachęcam do przeczytania nie tylko seri artykułów o komunikacji niewerbalnej ale i też tych wszystkich artykułów o uwodzeniu!

Uwodzenie kobiet jest the best! To sens mojego życia!

Bardzo ineteresuje się tym

Bardzo ineteresuje się tym jak można wykorzystać w uwodzeniu kobiet właśnie element mowy ciała. Szczególnie dobrze opisane jest to w książce tajemice największych uwodzicieli.

mi sie wydaje jednak, że

mi sie wydaje jednak, że najważniejszy jest wygląd... pierwszą rzeczą na jaką zwraca się uwagę to to czy ktoś jest atrakcyjny czy nie. jeżeli nie jest to nawet gdy podejmie rozmowę i zacznie podrywać niewerbalnie kogoś to i tak to nie przyniesie żadnego efektu bo dana osoba skreśliła tę drugą na wstępie... (za wygląd)

Portret użytkownika Admin

Emilio taka rada na

Emilio taka rada na przyszłość - gdy wyrażasz swoje zdanie nie zaczynaj go od " mi się wydaje jednak " bo jest to oznaką niepewności i tutaj kobiety na wstępie będą uznawać Cię za uległego i nudnego faceta.

Co do Twojej wypowiedzi. Na wygląd składa się nie tylko nasz ubiór, nasza uroda, nasze umięśnienie czy ładna lub brzydka buzia. To jak postrzegają nasz wygląd zależy w bardzo dużym stopniu od naszej mowy ciała.

Np. Mam kolegę, który nie grzeczny urodą, jest raczej niewysoki i gruby ale gdy wchodzi gdzieś zachowuje się pewnie siebie, idzie wolnym pewnym krokiem , jest uśmiechnięty i promienieje od niego pozytywna aura. Gdy coś opowiada gestykuluje naprawdę dobrze przez co skupia na sobie uwagę kobiet.

Mój kolega ma naprawdę bardzo duże powodzenie i wiem że jest to spowodowane też tym co wysyła w swoim komunikacie niewerbalnym.

Dlatego naprawdę trzeba na to zwracać uwagę podczas uwodzenia kobiet- zgarbiony, mówiący cicho i szybko koleś który trzyma ręce w kieszeniach nie wygląda interesująco.

Pozdrawiam.

Pamietam 3 lata temu kazda w

Pamietam 3 lata temu kazda w miescie sikala za mna po tym poradnik... niestety spoczełem na laurach i straciłem tą dziewczyne... teraz czas na reaktywacje i trzeba znowu przypomec za kim powinny sikac;)
artykuły i stronka rlz polecam szczerze

Witam.Wiem,że jest to zły

Witam.Wiem,że jest to zły dział, ale nie wiedziałem gdzie go mam założyć.Mianowicie problem polega na tym iż od jakieś miesiąca spotykam się z pewną kobietą, wszystko jest ok, poza tym, że to ja zawsze muszę pisać do niej pierwszy (ale tylko smsy na dobranoc), trochę męczy mnie ta sprawa, ale nie wiem czy popełniłem gdzieś bląd... (Teraz dla osób, które się na tym znają)- myślicie,że nie pisanie do niej smsów na dobranoc coś da?, może po paru dniach będzie sie zastanawiać,czemu do niej nie napisałem wieczorem i sama to będzie robic? co o tym myślicie.Z góry dzięki za rady. Pozdrawiam