Portal Uwodzicieli
Witryna poświęcona relacjom damsko męskim oraz budowaniu międzyludzkich więzi emocjonalnych.

Zasady portalu www.podrywaj.org

Portret użytkownika Admin

1. Rejestrując się na www.podrywaj.org zgadzasz się na to by Admin Gracjan wysyłał do Ciebie korespondencje e-mailową związaną z tematyką strony. Korespondencja ta może zawierać treści reklamowe. Możesz wypisać się wysyłając  w dowolnej chwili e-maila do Administracji z prośbą o wykreślenie z listy.

2. Będąc zarejestrowanym użytkownikiem:

Możesz dodawać odpowiedzi do wpisów na blogach i forum. Za odpowiedzi użytkownik może otrzymać punkty pomocy.

Posiadając 5 punktów pomocy zyskujesz możliwość dodawania wpisów na blogu.
Blog jest czymś w rodzaju Twojego dziennika podrywacza.
Co na blogu:
- Możesz opisywać tu swoje przygody z kobietami.
- Możesz pisać swoje przemyślenia i poglądy dotyczące uwodzenia kobiet.
* Na podstawie zgłoszeń i decyzji Admina wpis może trafić na stronę główną.
* Zapamiętaj różnicę między blogiem a forum. Na blogu nie zadajemy pytań.
Posty z pytaniami będą kasowane.

Posiadając 2 punkty pomocy możesz założyć nowy temat na forum.
- Tytuł ma mówić coś o tym o czym piszesz. Wymyśl coś oryginalnego.
- Wybierz z listy odpowiedni dział forum.
- Nie zamieszczamy pytań związanych z próbami powrotu do dziewczyn. - Staraj się zwracać uwagę na ortografię i na to żeby wypowiedz była czytelna.
*Będę kasował posty niespełniające kryteriów.


Możesz zamieszczać krótkie informacje w mini czacie.



3. Kasowane będą wszelkie posty zawierające prośby pomocy przy powrocie do byłej. Strona jest o podrywaniu kobiet  a nie o ich odzyskiwaniu. Użytkownicy nie stosujący się do tego punktu będę po jednym ostrzeżeniu banowani.

4. Podkreślam, że zakładając nowy temat na forum lub na blogu jest bardzo ważne by odpowiednio go zatytułować. Tytuł powinien mówić coś o tym o czym użytkownik pisze. Tytuły " pomocy", " problem", " problem inny niż wszystkie ", są nie dopuszczalne! I będą kasowane. Użytkownik przed napisaniem wpisu na forum powinien sprawdzić czy jego problem nie był wcześniej opisany używając wyszukiwarki

5. Obowiązuje zakaz dodawania linków innych niż youtube.com Chyba że Admin Gracjan wyrazi na to zgodę. Wyjątek stanowi Miniczat gdzie dopuszcza się wstawianie linków o ile nie są one linkami reklamowymi.

6. Obowiązuje zakaz dodawania tekstów będących czyjąś własnością. Admin Gracjan nie ponosi odpowiedzialności karnej za publikacje czyjejś własności na stronie, lecz zobowiązuje się na jej usunięcie gdy zostanie wykryta.

7. Kopiowanie tekstów ze strony www.podrywaj.org bez podania dokładnego linku (dofollow) do artykułu surowo wzbronione. 

8. Portal jest przeznaczony dla ludzi w wieku większym lub równym 17 lat. Niektóre treści mogą mieć charakter erotyczny  i opisywać zachowania seksualne. Wchodzisz na własną odpowiedzialność. 

9. Portal omawia kwestię realnego uwodzenia kobiet w realnym świecie. Proszę nie zakładać kolejnych tematów związanych z " uwodzeniem w internecie ". 

10. Na www.podrywaj.org dbamy o jak najwyższy poziom merytoryczny wypowiedzi, miłą atmosferę, tolerancję, szacunek wobec siebie i wzajemną pomoc. Każdy użytkownik, który swoim zachowaniem przyczyni się do zakłócenia porządku na portalu zostanie ostrzeżony, zablokowany lub usunięty przez administratora bądź moderatora.

11. Przez zakłócanie porządku rozumie się m.in. spamowanie, dyskutowanie w nierozwojowy sposób, próby udowadniania na siłę swoich racji innym, nie dbanie o przejrzystość wypowiedzi, obrażanie innych, wzniecanie kłótni, prowadzenie prywatnych wojen, nie konstruktywny krytycyzm, naruszanie godności osobistej czy prowokowanie do agresywnych reakcji.

12.Jakakolwiek forma reklamy i promocji produktów, usług, stron internetowych lub działalności osób trzecich bez uprzedniej zgody administracji jest zabroniona.

13. Tematem przewodnim portalu jest uwodzenie kobiet, oraz samorozwój na tle relacji damsko męskich. Użytkownicy proszeni są o znaczne nie odbieganie od tematyki strony oraz skupienie się na tym by wpisy były konkretne i zawierały wartość merytoryczną.

14.Administrator ma prawo usunąć użytkownika z www.podrywaj.org bez podania przyczyny.

15. Możliwość usunięcia konta istnieje po wysłaniu prośby na adres gracjan@podrywaj.org
(W treści należy podać link do swojego konta.)


 Admin Gracjan

Lista Moderatorów :

Salub
Guest
Kokoskop
SunLight
Sneakers.


Tutaj zapiszesz się na listę osób do których Admin Gracjan wysyła porady, wiadomości i unikalne artykuły. Z tych porad korzysta już ponad 25 000 osób.