Portal Uwodzicieli
Witryna poświęcona relacjom damsko męskim oraz budowaniu międzyludzkich więzi emocjonalnych.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Blogi

Lustro

Ostatnio siedziałem sobie w półmroku, który przecinała jedynie wąska struga światła z mojego papierosa (zły Nawyk, Nałóg – Nieistotne, ale to nie jedyny przypadek, kiedy my, mężczyźni, robimy coś, co się nam kurewsko odradza, rajt?). Więc wracając, siedzę sobie w półmroku mojego pokoju, dość przestronnego, i obserwuję uważnie jego składnię.

Wszystko małe, bądź nieduże.

Jak usuwać problem z Przedwczesnym Wytryskiem i zwiększać swoje Libido

Witaj, dziś temat ważny dla każdego mężczyzny.

Portret użytkownika Ronlouis

#30 VIDEO As (S) W Rękawie | Związek Z Zajętą Kobietą

Witaj,

Portret użytkownika Admin

[Video] Seksualny Raj dla Facetów, ale jeszcze za życia.

Dziś mam wywiad z Michałem Forsakenem z azjapozmroku.pl, który opowie Ci jak wygląda szybki podryw w Tajlandii. Nagranie jest dość długie, ale warte każdej minuty, bo usłyszysz o miejscach, gdzie jesteś "Danielem" nie zależnie od Twojego wyglądu. I jesli chcesz to możesz mieć co roku 50-100 kobiet w łóżku, spragnionych Ciebie. Taki mały raj dla facetów, ale jeszcze za życia.

Portret użytkownika Ronlouis

[ART] Inteligencja, Środowisko, Dzieciństwo, Nawyki

Dlaczego jesteś, tu gdzie jesteś z kobietami ? Dlaczego jedni faceci są zawsze, otoczeni kobietami a innym ciężko jest sobie znaleźć choćby jedną ? U tych drugich często po kilku nieudanych próbach zdobycia kobiety pojawia się rezygnacja, złość, frustracja i zniechęcenie. A koniec końców następujące wnioski.

Portret użytkownika Admin

[VIDEO] Dlaczego Twoja Dziewczyna Powinna Być Azjatką?

W tym wakacyjnym wywiadzie dowiesz się jak mieć związek z Tajką. Jakie są różnice w psychologii Tajek i Polek. Randki z Tajkami a randki z Polkami. Dlaczego warto mieć dziewczynę Tajkę. Szczęśliwe związki w Azji. Gdzie poznawać dziewczyny w Tajlandii.

Portret użytkownika tddaygame

Logistyka - miej jak i miej gdzie!

Sporo osób daygame'uje dla samych numerów i frajdy z podchodzenia i podrywania dziewczyn. Fajne to, ale nie o to chodzi.

Po pierwsze trzeba mieć dobrą logistykę do daygame'u - duże, anonimowe miasto zapewnia wystarczający "przerób".

Subskrybuje zawartość