Portal Uwodzicieli
Witryna poświęcona relacjom damsko męskim oraz budowaniu międzyludzkich więzi emocjonalnych.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

JAK SPRAWIĆ ŻEBY TWÓJ GŁOS BYŁ BARDZIEJ MĘSKI I SEKSOWNY - MEGA SKUTECZNE METODY- RONLOUIS

Portret użytkownika Ronlouis

Barwa twojego głosu jest jedną z ważniejszych rzeczy podczas rozmowy z kobietą. Powód jest prosty - odpowiednia wymowa nadaje charakteru waszej komunikacji. Czy zauważyłeś, że osoby pewne siebie, mówią spokojnie, intonacja ich głosu jest opadająca, głos zaś niski, ale wyraźny? Samą intonacją możesz w kobiecie wywoływać różne stany emocjonalne, mówiąc o tak zwykłych sprawach jak pogoda. Jeśli połączysz uwodzicielski ton głosu z twoim językiem ciała, reakcje kobiet na ciebie mogą cię zaskoczyć. Podobnie przerwy w wypowiadanych zdaniach, tworzą uczucie zaintrygowania i zaciekawienia. Wywołuje to też stan napięcia, co dana osoba chce przekazać dalej.

Jeśli słuchasz radia, to wiesz, że dziennikarzy radiowych charakteryzuje specyficzna barwa głosu, niezbyt często spotykana na co dzień. Oni z takim głosem się nie urodzili. To, co słyszysz jest wynikiem codziennych ćwiczeń. Tak samo jak jesteś w stanie wyćwiczyć swoje mięśnie, tak też jesteś w stanie wyćwiczyć swój głos, żeby brzmiał bardziej męsko i seksownie.

Na początku chciałbym, abyś poznał trzy proste reguły rządzące w komunikacji:
- kiedy mówisz z intonacją równą, wygłaszasz stwierdzenie;
- kiedy mówisz intonacją wznoszącą, zadajesz pytanie;
- kiedy mówisz z intonacją opadającą, wydajesz polecenie.

Pamiętaj o tym podczas komunikacji, bo np. kiedy pojedziesz do Poznania i pójdziesz do knajpy na piwo, to czasem barman zapyta się o to, czego się napijesz z intonacją wygłaszającą stwierdzenie i to będzie kłóciło się z tym, co będzie chciał przekazać.

Przedstawię ci kilka ćwiczeń, które możesz wykonywa
w warunkach domowych po to, by poprawić swoją barwę głosu:

Rozłóż się wygodnie na kanapie albo na swoim łóżku i powiedz osobom, które z tobą mieszkają, żeby przez 15 minut nie wchodziły do twojego pokoju. Chodzi o to, żebyś wykonywał to ćwiczenie w ciszy.

Następnie zamknij oczy i regularnie wdychaj powietrze nosem bardzo głęboko i wypuszczaj ustami. Powtarzaj ten cykl - bierz mocne wdechy. Uważaj tylko, żebyś w początkowych fazach wykonywania tego ćwiczenia nie zasnął. Skup się na liczeniu wdechów i wydechów w pamięci. Ważne jest przy tym, żebyś starał się skupić tylko na tym. Jeśli poczujesz, że jakaś myśl przychodzi ci do głowy, nie skupiaj się na niej, niech odpłynie. Ważne jest, żebyś podczas wykonywania tego ćwiczenia nie myślał o niczym. To ćwiczenie dotlenia umysł, rozszerza i dotlenia przeponę. Zwróć uwagę na to, że kiedy nabierzesz powietrza, a zaraz wypuścisz i zaczniesz mówić, wtedy twój głos jest bardziej gruby i wyrazisty.

Drugie ćwiczenie jest dość zabawne. Polega ono na tym, że bierzesz długopis albo ołówek, wkładasz go do buzi, tak byś mógł go zagryźć zębami. Następnie otwierasz jakąkolwiek książkę na dowolnej stronie i czytasz wyraźnie i na głos (jedną stronę), jednocześnie trzymając ołówek w buzi. W ten sposób gimnastykujesz swój język, bo w takim układzie to on wtedy najwięcej pracuje. I kiedy zaczniesz już mówić normalnie, to twój głos poprzez wygimnastykowany język będzie brzmiał wyraźniej i akcentował każde słowo.

Trzecie ćwiczenie służy wypowiadaniu twoich zdań bardziej doniośle, tak by każdy mógł cię usłyszeć i zrozumieć. To ćwiczenie stosują często aktorzy sceniczni i osoby, które śpiewają.

Układasz swoje usta tak, jakbyś miał powiedzieć głoskę „a”. Robisz to bez przerwy, wypuszczając powietrze, tak jakbyś coś śpiewał. Ćwiczenie to wykonujesz przez minutę, oczywiście w międzyczasie biorąc powietrze. To samo powtarzasz wypowiadając głoskę „u”. Na końcu zaś głoskę „o”.

Poświęć tym wszystkim ćwiczeniom dwadzieścia minut dziennie, a zobaczysz jak po pewnym czasie zmienią się reakcje - nie tylko kobiet - na to, co mówisz. A o to nam chodzi.

Blog jest jednym z rozdziałów mojej książki UWODZENIE W KLUBIE - TAKTYKA RONLOUISA. Jeśli chcesz dostawać więcej tego typu informacji, zgłoś blog na główną a przy okazji więcej osób będzie mogło go przeczytać.

Poruszyłem wątek głosu też w jednym ze swoich nagrań. Enjoy !

Odpowiedzi

Hoon vs Ron vs

Hoon vs Ron vs Sedskszyn.Walka trwa Wink

Portret użytkownika czysteskarpety

Ta, chyba na robienie burdlu

Ta, chyba na robienie burdlu na forum zaciętym capslockiem.

Portret użytkownika Ronlouis

Rywalizacja i capslock w

Rywalizacja i capslock w komentarzach. A blog jest o wykorzystaniu Twojego głosu w uwodzeniu Smile

Portret użytkownika Ronlouis

Posłuchajcie głosu tego

Posłuchajcie głosu tego gościa, był bezdomnym, obecnie jego sytuacja się poprawiła i zatrudniono go w jakiejś stacji. Od 0 do bohatera taki amerykański sen Smile

Głos mega

Głos mega Smile

Portret użytkownika Ulrich II

Nie chce nikogo ranić, bo

Nie chce nikogo ranić, bo pewne osoby mają delikatną psyche, więc staram się pisać finezyjnie i wchodzić w temat z odpowiednią delikatnością i lubrykantami, lecz sporo osób niedawno grzmiało, że niby wystarczy być sobą aby zdobywać najlepsze foki Wink

a tu:

-głos musisz zmieniać na bardziej wyrazisty
-ciuchy, styl musisz zmienić
-sposób poruszania, mowę ciała, mimikę twarzy jak Jim Carrey, fale klatką musisz robić
-czarować okami, łypiąc czule gałami, błyszcząc ślipiami
-ołpenery odpowiednie stosować musisz
-zachowanie w klubie musi być odpowiednie
-nie możesz dziewczyny zanudzać, musisz być asertywny, ekscytujący, tajemniczy

ile z ciebie zostaje w tobie?

a na końcu już taki janusz podrywu zdobędzie tę swoją upragnioną 4\10 i zacznie odpuszczać, bo organizm się broni łaknąc normalności ...
i sprawa się jebie po całości

jak ją odzyskać
ona sie zmieniła
nie wie co czuje

więc tematy ślę, bo jest mi źle ...

ehh karuzela obłędu trwa nadal ...

Bo oni robią na tym hajs. Nie

Bo oni robią na tym hajs. Nie moga powiedzieć "nie idz na moje szkolenie, bo tak naprawdę to ty tego nie potrzebujesz - samiec alfa już dawno jest w tobie tylko naucz się kilku zasad" itp. Smile

Portret użytkownika panxyz

Bo "bądź sobą" to największe

Bo "bądź sobą" to największe pierdolenie jakie istnieje

Portret użytkownika Ronlouis

Ulrich II oglądałem kiedyś

Ulrich II oglądałem kiedyś taki program dokumentalny o porzuconych dzieciach na Ukrainie, które od małego były wychowywane przez stado wilków lub dzikich psów.

Te dzieci mając wzorce w postaci tych wilków czy dzikich psów, wyły do księżyca czy szczekały jak one nie chodziły jak ludzie w pozycji wyprostowanej tylko biegały na czterech łapach używając rąk. Kiedy te dzieci ktoś odnalazł i chciał je zasymilować z ludźmi. To jedyne co mu się udało to nauczenie tych dzieci chodzenia w miarę wyprostowanej sylwetce, a i tak to nie dawało dobrych rezultatów, bo często te dzieci wracały do swoich dawnych przyzwyczajeń poruszania się jak psy czy wilki na czterech łapach. Niestety umiejętności wymowy nie można było ich już nauczyć. Dzieci do 6 roku życia można nauczyć umiejętności wymowy, a przez to, że struny głosowe tych dzieci były używane w nie właściwy sposób ta umiejętność bezpowrotnie u nich zanikła.

Te dzieci na swój sposób były sobą ...

Napisałeś : "a na końcu już taki janusz podrywu zdobędzie tę swoją upragnioną 4\10 i zacznie odpuszczać, bo organizm się broni łaknąc normalności ..."

Te dzikie dzieci z Ukrainy też łaknęły normalności ta chęć była u nich silniejsza niż cokolwiek. Dlatego wybrały chodzenie na czterech łapach i szczekanie jak psy. Nie, dlatego że były sobą tylko dlatego, że od małego miały wpajane takie wzorce zachowania.

Te liczniki typu hb 6000 są już tak przestarzałe, że nie warto nawet sobie nimi zwracać głowy. To, co ładne dla jednego jest brzydkie dla drugiego i odwrotnie. Uroda rzecz gustu.

Portret użytkownika Ronlouis

(Brak tytułu)

Rozłóż się wygodnie na

Rozłóż się wygodnie na kanapie i powiedz znajomym, żeby nie wchodzili przez 15 minut po czym głęboko oddychaj... Zrozumiałbym to dwuznacznie Smile

taka ironia..

Blog oczywiście na +
Pozdrawiam

Portret użytkownika Ronlouis

No tak Cieszę się, że blog

No tak Wink Cieszę się, że blog się podoba i trafia w gusta.!Dziękuję Smile Jeśli chcecie się odwdzięczyć zgloscie blog na główny a ja będę miał większą motywację do wrzucania użytecznego kontentu.

Portret użytkownika TOA

Ron chyba zeszczuplałeś

Ron chyba zeszczuplałeś Laughing out loud

Portret użytkownika Ronlouis

TOA odcinek jest z Mikołajek,

TOA odcinek jest z Mikołajek, teraz mi trochę mięśnia przybyło; -)

Portret użytkownika Kołboj

Tytuł bloga mnie rozwalił

Tytuł bloga mnie rozwalił przyznam, dajcie żyć na kacu ... ludzie!