Portal Uwodzicieli
Witryna poświęcona relacjom damsko męskim oraz budowaniu międzyludzkich więzi emocjonalnych.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Net Game wulgarne małolaty

8 posts / 0 new
Ostatni
kuba92bdg
Nieobecny
Wiek: 21
Miejscowość: Bydgoszcz

Dołączył: 2013-05-17
Punkty pomocy: 0
Net Game wulgarne małolaty

Zdarza mi się czasem na fb zagadać do małolat 16-18 lat. To jak czasami przebiega z nimi rozmowa mnie przeraża, pomijając już kwestię szacunku dla starszych. Poziomem słownictwa, swoją agresywnością, wulgaryzmem i wyszukanych obraźliwych zwrotach przebijają o głowę dziewczyny z mojego rocznika, a czasem także i męską cześć. To słowem wstępu.

Co robicie, gdy taka tępa picza zaczyna was wyzywać, karze spierdalać itp? Oczywiście na żywo inna bajka, podteksty, mimika, droczenie więc różnie to można wtedy odebrać. Ale w tym przypadku traktuje to zawsze jako obelgę, niezależnie od sytuacji. Co wtedy robicie?

Pokagontas
Nieobecny
Wiek: 25
Miejscowość: Upadles? Poznan

Dołączył: 2017-10-07
Punkty pomocy: 38

a co to znaczy "karze"? Laughing out loud

dla mnie wszystkie laski z net game sa takie same, zakompleksione

´

Guest
Portret użytkownika Guest
Nieobecny
Starszy moderator
ModeratorWtajemniczonyTa osoba pomogła w składce na serwer

Dołączył: 2009-02-11
Punkty pomocy: 12586

tzn ze co? Wchodzą na Twój profil i nagle zaczynają rzucac wulgaryzmami?

Przypuszczam, ze zagajasz rozmowę i zaczynasz cos ala podryw. No to moze niewłaściwy styl?

________________________________________________________________
"Szczęście to łza, którą się otarło i uśmiech, który się wywołało."
Maxence van der Meersch
"ŻYCIE NALEŻY PRZEŻYĆ TAK, ŻEBY WSTYD BYŁO OPOWIADAĆ, ALE MIŁO WSPOMINAĆ"

nera
Portret użytkownika nera
Włączona
Moderator
ModeratorWtajemniczony
Wiek: 28
Miejscowość: Łódź

Dołączył: 2010-01-29
Punkty pomocy: 620

Nie zdarza mi się pisanie do obcych mi dziewczyn na FB bo FB to nie portal randkowy. Ale... Ale jakby np jakaś kazała mi dla przykładu spierdalać, to bym jej posłuchał i spierdalał i nawet nie rozkminiał nad tematem tej laski. Tu nie ma co sobie z nimi radzić tylko je olewać a nie myśleć jak je jeszcze ugrywać.
Takie moje zdanie

dostojewski
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 22
Miejscowość: Rzeszów

Dołączył: 2017-05-19
Punkty pomocy: 184

Ty to sobie daj spokój z podrywaniem na fb... Żeby Ci wyszło to musisz mieć farta albo mieć tak odjebany profil, że heeeej! A obstawiam, że jesteś przeciętnym gościem.

Przeciętnym gościom lepiej idzie DG. Masz praktycznie zerowe szanse, że babka Cię zbluzga. Jesteś wtedy ponad tymi gośćmi co piszą poematy na fb.

To co ma i tak spaść, na­leży popchnąć.

Dominikkow
Portret użytkownika Dominikkow
Nieobecny
Wtajemniczony
Wiek: 21
Miejscowość: Krk

Dołączył: 2014-11-07
Punkty pomocy: 572

Kiedyś zrobiłem profil na fb gościa 10/10 Laughing out loud Wszystkie pozory niefejkowego konta zachowane. I zagajałem. Tylko jedna napisała mi żebym spi..dalał. Reszta albo 0 odzewu, albo w tonie że to desperacja. Po prostu taki typ podrywu ssie bo laskom to nie imponuje, po prostu.

Zanim mi zarzucicie ch..jową grę to od razu mówię, że textgame mam dobry (nieraz słyszałem, że ze mną to się super rozmawia). Więc baardzo dużo zależy od dziewczyny. Jak ona sama Cię przyjmie, jak na Ciebie zareaguje.

_____________________________________________________________

Osoba, która wiecznie mówi „tak”, nieustannie pomija osobiste potrzeby i powoli buduje w sobie ogromny gniew.

Zlooty
Nieobecny
Wiek: 25
Miejscowość: Małkinia

Dołączył: 2012-10-14
Punkty pomocy: 625

Nazwanie cipy cipą to nie obraza. Za prawdę nikt nie powinien się obrażać.
Jak inaczej można nazwać faceta który jest tak zdesperowany że zagaduję małolaty na FB kiedy na ulicy jest cała masa ślicznych dziewczyn, które same się uśmiechają. Sam mam z Ciebie niezłą pompę nie mówiąc o dziewczynach.

Na mojej twarzy pojawił się uśmiech, łajdacki i triumfalny zarazem, na którego widok jej piersi napięły się jeszcze bardziej.

zabson
Nieobecny
Wiek: 30
Miejscowość: Gda

Dołączył: 2015-05-24
Punkty pomocy: 45

Ale to proste co się robi.
Jak małolata 16 letnie karze Ci spierdalać i wyzywa beszta, to musisz sprowokować ją jakimś banałem że nie wie z kim ma do czynienia i że masz 20cm i bmw. I podajesz jakiegoś linka, żey sama sprawdziła, link gdzieś gdzie będziesz mieć dostęp do loga, albo jakkolwiek, żeby jej adres ip. był widoczny.
Później płacisz jakiemuś 16 latkowi, tylko nie takiemu co słucha hip hopu i ma zdjęcia z fajką w zębach a komentach teksty typu, ale był dziki melanż, zajebani, yebac policję i inne, tylko płacisz takiemu co gra w gry, on będzie sprytny i biegły, wyśledzi za pomocą adresu ip, kto i skąd się logował.
Jak już masz dane adresowe, drukujesz logi z brzydkim słownictwem młodej niewiasty i jedziesz do jej rodziców, pokazać co to wychowują.
Jak rodzice będą ci też kazali spierdalać, to musisz wziąć sprawy w swoje ręce.
Jak będzie szła gdzieś sobie, to kusisz ją darmowym browarem. Tylko nie mówisz do niej, cześć co tam chcesz browara.
Tylko walisz od razu cho na piwko świnio, zajaramy fajkę opierdolisz mi kindybała, będzie fajnie. Niebanalny bajer, plus młodzieńcza ciekawość sprawi że laska ochoczo podleci. Wtedy na łeb wciskasz jej siatę z bierdy, tylko nie tą przezroczysta, ma być ta czerwona mocniejsza, browarem na który się skusiła walisz w łeb i jak już straci przytomność, to zawijasz ją auta, dobrze mieć auto a jak nie to ściągasz siatę i wleczesz na pks.
Później umieszczasz ją w piwnicy i hodujesz oraz wychowujesz. Jak już nabierze manier, to można powoli ją oswajać ze światem na zewnątrz, a jak będziesz pewien że dokonałeś jej szlachetnej przemiany, to możesz wypuścić.
Dokładne metody i różne warianty zawarte są w książce "Jak utrzymać trudny związek"- Autorstwa znanego pua Josepha Fritzla, warto się zapoznać z ta pozycją, jest tam wiele nowatorskich technik dot. podrywania jak i prowadzenia związku zgodnie z oczekiwaniami.
Myślę że warto.
Pozdrawiam