Portal Uwodzicieli
Witryna poświęcona relacjom damsko męskim oraz budowaniu międzyludzkich więzi emocjonalnych.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Portale społecznosciowe

9 posts / 0 new
Ostatni
zulus
Portret użytkownika zulus
Nieobecny
Ta osoba pomogła w składce na serwer
Dołączył: 2010-03-06
Punkty pomocy: 37
Portale społecznosciowe

To, że podrywanie przez neta, za pomocą gg, nk, facebooka jest nic nie warte wie każdy.
Ja chciałbym poruszyć inny temat.
Teraz poznając kogoś, interesującego większość dziewczyn szuka jegomościa na takich właśnie portalach.
Co wg. Was stawia nas w dobrym, a co w złym świetle?
Czyli jak powinien wyglądać profil rasowego podrywacza?

marso (niezweryfikowany)

Większość dziewczyn nie szuka interesujacego faceta tylko dowartosciowania wlasnej osoby. Na takich portalach maja konta przewaznie zdesperowane laski, albo malolaty.

samsung1991
Nieobecny
Dołączył: 2009-12-06
Punkty pomocy: -1

Też chciałem zadać kiedyś to pytanie;) 
Raczej nikt Ci nie odpowie.

Pan UP
Nie zawsze:P

Dit
Portret użytkownika Dit
Nieobecny
Dołączył: 2010-03-03
Punkty pomocy: 6

Po pierwsze musisz się wyróżniać z tłumu wszystkich sweetaśnych chłopców i dziewczynek, nie możesz również usiłować się sprzedać przy pomocy profilu, czyli nie przedstawiasz swoich szerokich, wyszukanych zainteresowań itd.

Co do zakładki "o mnie", bo pewnie każdy z portali taką ma. Nie możesz tutaj również pisać o tym ile zarabiasz, co lubisz robić, i innych informacji, które dla średnio zainteresowanej osoby są nudne, i ominie je i tak po rzuceniu okiem, a już na pewno nie możesz wklejać tu jakiegoś wiersza, czy innej historii Twojego "żałosnego" (bez obrazy) życia. Najlepiej utrzymać to w zabawnym, zaczepnym tonie, krótko i zwięźle. Bezsensowny żart w stylu "znam 120 języków, lubię podróżować po świecie tyłem z zawiązanymi oczami itd..." może zdać egzamin.

Nigdy nie zasypuj ludzi informacjami, nikt nie chce czytać kilku stron Twoich zainteresowań, z których i tak większość będzie zmyślona lub nie będzie wcale taka ważna dla Ciebie.

W kilku słowach, profil powinien:

-Prezentować brak bycia w potrzebie (non-needy).

-Pokazać, że nie szukasz aprobaty.

-Oferować pewne wyzwanie.

-"Przesiewać" potencjalnie zainteresowane osoby (tzn powodować to, że dziewczyna [zabijcie mnie za określenie] "gorszej jakości" zrezygnuje).

Co do zdjęć, pełna dowolność, jeśli jesteś wysportowany to możesz mieć fotkę bez koszulki, ALE TYLKO JEŚLI SYTUACJA TEGO WYMAGAŁA czyli np nad jeziorem czy na basenie. Fotki bez koszulki przed lustrem w łazience czy przedpokoju odpadają (chyba nie muszę mówić dlaczego). Tak samo wiele takich fotek też odpada, najlepiej jeśli jest różnorodność, czyli 1 na basenie, 1 na rowerze czy cokolwiek innego co lubisz robić i łączy się z Twoimi zainteresowaniami. Raczej omijaj fotki zrobione tylko po to żeby walnąć na profil.

Myślę, że to wszystko jeśli chodzi o stworzenie jakiegoś profilu, który w miarę będzie dobrze wyglądał. Nie będę się kłócił z innymi na temat tego czy dobrze mieć profil czy nie i czy Internet jest do dupy czy nie.

gen (niezweryfikowany)

Na początek miej dobrego antywira... Kiedyś lubiłem czytać bloga pewnej laski na Blipie, kiedy zniknął, przez gg (jedyny kontakt jaki podawała) zagadnąłem - co się stało i czy dalej planuje blogować. W odpowiedzi dostałem wiadomość z trojanem - laska informatykę studiowała...

KRZEMEK
Portret użytkownika KRZEMEK
Nieobecny
Dołączył: 2010-03-01
Punkty pomocy: 64

hehe gen jaja czy poważnie? Smile moim zdaniem, jezeli chodzi np o nk wszyscy je maja - wiec najbardziej interesujacym kontem jest jego brak. Ile razy byly zaskoczone - jak to?? nie masz nk? hm ale mysle ze jezeli juz musisz miec to tak - wszystkie galerie, o sobie i inne takie bzdety powinny byc ukryte lub zablokowane. ciekawi nas to,czego nie mozemy zobaczyc, prawda?

semper fidelis

Intrygant
Portret użytkownika Intrygant
Nieobecny
Dołączył: 2010-01-02
Punkty pomocy: 9

Kobiety lubią szpiegować... ostatnio jedna panna tak przeszukała internet że znalazła nawet moje artykuły z gazetki szkolnej sprzed wielu lat :) 

Sprawdźcie przede wszystkim co wie google na wasz temat i w razie konieczności zróbcie z tym porządek. Dzisiaj nikt nie jest anonimowy w internecie.

gen (niezweryfikowany)

Powaga, - było to wszystko przez gg i już ostrożnym bywam...

miłek
Portret użytkownika miłek
Nieobecny
Dołączył: 2010-04-07
Punkty pomocy: 2

No panowie jestem ekspertem w dziedzinie internetu i profili na tych portalach.Przedzial wiekowy 27 w gore rowna sie spierdalac jak najdalej bo rozmach omawianych wynalazkow jest nawet dla mnie nie do ogarniecia.
Spedzilem ostatnie kilka lat na takim umawianiu sie i niech mnie szlag co jedna to lepszy wynalazek.
Najlepiej mysle walnac jeden konkretny tekst na strone typu ero date i niech se lezy
A nick nastepujacy
WYSTRZELAM PTAKIEM PO PYSKU!!!
ZAINTERESOWANA?

Ya man,a smokin is a part of maj relidżin....Wink