Portal Uwodzicieli
Witryna poświęcona relacjom damsko męskim oraz budowaniu międzyludzkich więzi emocjonalnych.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

a Ty wiesz jak korzystać z podrywaj.org?

Portret użytkownika Sneakers

Witajcie moi drodzy Smile

Ten wpis będzie krótki, mam nadzieję, że dosadny i zrozumiecie przekaz, który chce wam przekazać.

Ostatnio w związku z pełnieniem nowej funkcji na stronie (dzięki Gracjan za wyróżnienie) 2 albo nawet 3x bardziej muszę zwracać uwagę na FORUM i BLOGI. W związku z czytaniem większej ilości materiału szlag mnie czasami trafia (jak i zapewne niektórych z was radzących)..czym nasuwa mi się kilka pytań:
Userze (tym bardziej nowi): Czy..
- do cholery umiesz czytać?
- masz odrobinę chęci i samodyscypliny?
- czy wiesz czego chcesz?

Wchodzicie na stronę co widzicie? No jasne, że du.. dużo fajnych rzeczy. Pierwszą rzeczą jaką jest po zarejestrowaniu się (i czytaniu regulaminu rzecz jasna) jest.. przeczytanie PODSTAW.
P O D S T A W Y – a tym bardziej lekcje – 7 LEKCJI widzicie drodzy userzy? Owe 7 lekcji wystarczy wam prawie, że w zupełności aby stworzyć JAKĄŚ tam relację z kobietą (kto co lubi). Zaraz zadacie pytanie pewnie „Po co reszta?” i tutaj właśnie moi drodzy.. reszta to kwestia chęci i samodyscypliny, szukasz motywacji? Po chuj tracisz czas? Wystarczy kliknąć i czytać to takie kurwa trudne?

Teraz uważaj.. zapewne Ty jak i większość tu obecnych chcesz związku opartego na szczerości zaufaniu i szacunku (przeczytałeś to z lekcji mam nadzieję) i w czym może Ci pomóc TA STRONA? Przede wszystkim musisz wiedzieć czego chcesz, czego wymagasz od kobiety, jakie masz zasady.
Przykładowo chcesz aby była ONA czuła, szczera, na której można polegać, gorąca, namiętna i..sexy no wiadomo, aha no i szczypta kultury i intelektu też przydałaby się co nie? O gotowaniu nie wspomnę wtedy to już bajka nie sądzisz? A jeszcze jak piwo poda to już w ogóle prawda? Można wymieniać i wymieniać

Napiszę Ci mój drogi, że z taką skromną kobietą właśnie jestem – ale nie będę tego rozwijał, ale zapewne chcesz dowiedzieć się jak do tego doszedłem i jaki wpływ miało podrywaj.org.

Strona z perspektywy czasu dała mi bardzo wiele, a po niektórych momentach (niedawnych) stwierdzam, że wystarczyło mi tylko KILKA % tej strony. Musiałem być bardziej pewny siebie, bardziej się szanować i nie szukać na siłę kobiety.

Zauważyłem, że większość z was traktuje stronę jako poradnię psychologiczno-resocjalizacyjną mającą na celu sprawić by chujowa laska stałą się tą z opisu.. czy tak kurwa nie jest?
Jest! Przykładów konkretnych nie będę przytaczał wystarczy spojrzeć na forum i rozczaruję Cię ale z kurwy zakonnicy nie zrobisz – czy jak to tam szło.

No ok mamy już zarys kobiety, której chcemy.. więc zaraz zaraz dlaczego bierzesz się za nieczułą laskę? Dlaczego bierzesz się za nieszczerą co leci w chuja? Dlaczego bierzesz się lub trwasz z laską, która delikatnie ujmując ma Cię w dupie? Dlaczego do chuja jesteś z laską co ma zimną dupę? Dlaczego jesteś z taką co klnie gorzej niż szewc i nie ma krzty kultury? Dlaczego jesteś z taką co durnej kanapki nie zrobi dla was dla Ciebie? Jasne pewnie pójdziesz tokiem myślenia, że strona jest od tego aby to zmieniać.. i wiesz co napiszę? Chuja prawda.

Widzisz kurwa co robisz? Właśnie tutaj widać, że nie wiesz czego chcesz + nie jesteś konsekwentny w tym. Chciałeś laskę co jest czuła – a użerasz się z zimną suką chore nie? Czytałeś stronę czytałeś porady itp. A ona dalej ma zimną dupę? I znów któryś tam z kolei temat na forum „jak to zmienić”, „pomocy co robić?” i ciągle tylko słowo JAK JAK JAK.. srak kurwa!

Czy Ty nie widzisz, że szukasz czegoś na siłę i na siłę chcesz to kurwa zmienić? Ja wiem, że strona jest przydatna ale ona nie rozwiąże Twoich problemów jeżeli SAM do chuja nie ogarniesz FUNDAMENTALNYCH PODSTAW.
Prosty przykład. Nienawidzę palących lasek, to jest moje kryterium NIE PALĄCA KOBIETA, więc do chuja logiczną koleją rzeczy będzie to, ze będę brał się za NIE PALĄCE co nie? JASNE, że tak więc czemu Ty robisz inaczej i zakładasz temat „Jak sprawić by rzuciła palenie?” skoro do chuja NIC nie jest w stanie tego zmienić?.. albo jesteś konsekwentny i robisz dyskwalifikację albo kurwa się męczymy i robimy masochizm? A ja się pytam gdzie akceptacja (bądź wiadomo olewka)?

Podrywaj.org nigdy nie będzie stroną dotyczącą JAK ZMIENIĆ LASKĘ, co niektórzy z was bardzo pragną zrobić.
I teraz OK możecie pisać „no ale przecież trzeba jakoś ją zainteresować” albo „no to jak ma nam służyć strona w takim razie?”. To proste…
1. Wypisz pare cech, które pożądasz w kobiecie (oczywiście nie od A do Z bo nie ma idealnych).
2. Bądź konsekwentny w tym co wypiszesz.
3. Nie zmieniaj laski.

Ok załóżmy, że to zrobiłeś poznajesz kobietę.. jest ta iskra, jest to COŚ… i teraz daj temu czas tak po prostu.. Poznawajcie się mów jej o zasadach Twoich, stosuj lekcje kurwa, a nie lecisz z błahym czymś od razu na forum. Dużo kwalifikacji „lubię jak jesteś taka i owaka, jak robisz to i to”.

Nigdy nie zbudujesz czegoś zdrowego jeżeli nie będziesz autentyczny (nls nie wyklucza autentyczności pragnę to zaznaczyć), a autentycznym nie będziesz jeżeli będziesz odpierdalał to co napisałem i zaśmiecał forum takimi gównami.

Ps. Szanujcie się, a stronę traktujcie jako pierwiastek a nie całą cząsteczkę.

Odpowiedzi

dobrze ujete sneakers ,musze

dobrze ujete sneakers ,musze sie z toba zgodzic,ale pomineles syndrom jedynej Laughing out loud

Portret użytkownika BigBastard

Zgadzam sie z przedmówca,

Zgadzam sie z przedmówca, przejdźmy od słów do czynów.

Masz racje, forum ostatnio

Masz racje, forum ostatnio takimi banałami zaśmiecane było może ludzie troche się ogarną

"Podrywaj.org nigdy nie

"Podrywaj.org nigdy nie będzie stroną dotyczącą JAK ZMIENIĆ LASKĘ, co niektórzy z was bardzo pragną zrobić" I wszystko jasne:)

"Dlaczego bierzesz się za

"Dlaczego bierzesz się za nieszczerą co leci w chuja? Dlaczego bierzesz się lub trwasz z laską, która delikatnie ujmując ma Cię w dupie? Dlaczego do chuja jesteś z laską co ma zimną dupę? Dlaczego jesteś z taką co klnie gorzej niż szewc i nie ma krzty kultury? Dlaczego jesteś z taką co durnej kanapki nie zrobi dla was dla Ciebie?"

W większości przypadków minie 30 lat, zanim jeden z drugim autor jęczącego wątku odpowie sobie na jedno z tych pytań. Albo nigdy sobie nie odpowie, bo ta odpowiedź leży poza granicami jego świadomości - za to, jacy ludzie nas pociągają nie odpowiadają szczere chęci. A szkoda.

"Nigdy nie zbudujesz czegoś zdrowego jeżeli nie będziesz autentyczny (nls nie wyklucza autentyczności pragnę to zaznaczyć), a autentycznym nie będziesz jeżeli będziesz odpierdalał to co napisałem i zaśmiecał forum takimi gównami."

Tym zdaniem zaprzeczasz wszystkiemu, co napisałeś wyżej. Jeżeli ktoś sam jest nie do końca zdrowy - a zdrowych z domu już prawie nie ma, takie czasy - żeby pożarł wór gruzu nie zbuduje niczego zdrowego. Problem jest w tym, że ci, którzy Cię (i nie tylko) tak wkurwiają i rozśmieszają, z tymi śmiesznymi problemami SĄ W TYM AUTENTYCZNI. I gówno im da udawanie super-alfów. Nie sądzę, żeby to się zmieniło i żebyś w niedługim czasie z przyjemnością czytał same wpisy typu "mam na widelcu HB10, ale nie daje się pocałować!".

Może zastanówcie się nad zmianą regulaminu strony i dyskwalifikacją wpisów określonego rodzaju. Na razie to W ISTOCIE przypomina nieco poradnię psychologiczną, bo tu przychodzą PACJENCI, którym najpierw potrzebna jest świadomość samego siebie, a nie UWODZICIELE gotowi na podbój świata.

Portret użytkownika Sneakers

Nie nie nie Snoofie.. W tej

Nie nie nie Snoofie.. Smile

W tej ich autentyczności pomijają jakże ważną rzecz, a mianowicie zmieniają swoje kryteria pod jakimiś głupimi wpływami.

np.
Koleś lubi taka i taka, a bierze się za inną + leci na forum i zadaje pytanie "co robić JAK ZMIENIĆ?". Czy o to w tym wszystkim chodzi? czemu ludzie na siłę chcą ZMIENIAĆ pod siebie czy pod kogoś, zamiast akceptować bądź nie akceptować? Smile

Może trochę źle to ująłem.. trochę późno już było

Co do bycia zdrowym czy nie

Co do bycia zdrowym czy nie do końca zdrowym. Robisz to co ojciec pytasz się on nie wie dlaczego to robi ale on myśli, że to nawyk po jego ojcu. Idziesz z ojcem pytasz się dlaczego dziadku to robisz? Dziadek mówi: kurna no nie wiem ale chyba bo pradziadek to robił to ja też. Jeszcze żyje to chodźmy do niego. A pradziadek to samo. Złe nawyki wyciągnięte z domu są spokojnie do pozbycia tylko musisz zdać sobie sprawę z ich istnienia oraz rozważyć jakie korzyści a jakie straty za tym płyną lub czy to w ogóle jest słuszne ...

Portret użytkownika Antek_

Nie wiem... wydaje mi się

Nie wiem... wydaje mi się czasami, że niektórzy po prostu nie czytają bądź nie umieją czytać ze zrozumieniem.

Takie kurde teraz czasy, że nawet maturę z Polaka ocenia się według jakiegoś z dupy wyjętego klucza odpowiedzi. Nie na podstawie umiejętności analizowania, wyciągania i tworzenia wniosków. Śmiem powiedzieć że wychowuje się nam społeczeństwo DEBILI. Ja jestem rocznik '87 i Bogu dziękuję, że jak ja chodziłem do podstawówki to o internecie słyszeliśmy tylko z opowiadań. Nad wszystkim trzeba było myśleć samemu, a jak się już chciało o coś zapytać kumpli to się człowiek 3 razy zastanowił czy oby przypadkiem na zada idiotycznego pytania.

Jeśli chodzi o powtarzające się pytania, robienie ze strony poradni i miejsca gdzie można się wyżalić...

Moim zdaniem trzeba coś z tym zrobić. Kurde nie wiem... Jakiś system weryfikujący czy ktoś rozumie przesłania lekcji podstawowych (jakiś test lub coś w tym stylu) i dałbym możliwość zadawania pytań na forum dopiero po jakimś czasie... gdy już będą we łbie utrwalone oczywiste podstawy.

To tak jak z tabliczką mnożenia... najpierw musisz ją wyklepać na pamięć, tak że ktoś budzi Cię w środku nocy i pyta się ile to jest 5 x 5, a ty bez namysłu wiesz że 25. Dopiero potem zabierasz się za działania i równania...

"Ja jestem rocznik '87 i Bogu

"Ja jestem rocznik '87 i Bogu dziękuję, że jak ja chodziłem do podstawówki to o internecie słyszeliśmy tylko z opowiadań. Nad wszystkim trzeba było myśleć samemu, a jak się już chciało o coś zapytać kumpli to się człowiek 3 razy zastanowił czy oby przypadkiem na zada idiotycznego pytania."

Ooooo to jest dzień, który dał nam Pan! Ja jestem rocznik trochę późniejszy i sądziłem, że z kumplami z klasy byliśmy ostatnimi na wymarciu, którzy robili notatki, spisując z tablicy, a nie robili zdjęcie tablicy telefonem komórkowym, bo rączka od długopisu boli. Ciekawe, czy tylko od długopisu...

Portret użytkownika BBS

Poruszyłeś kwestie czytania.

Poruszyłeś kwestie czytania. Wydaje mi się, że młodzi w ogóle nie czytają a jak czytają to tylko krótkie blogi czy artykuły. Coś tam umie ale brak podstaw co skutkuje wyżej wymienionymi reakcjami. Parę dni temu komentując pod blogiem siedemnastolatka dostałem wiadomość na PW żebym się nie wpierdalał. Ta strona powinna być minimum od +18

Portret użytkownika Antek_

Czasami i +18 to za mało. Sam

Czasami i +18 to za mało. Sam wiem po sobie, że jak stałem się pełnoletni, zdałem prawko dostałem samochód od rodziców to uważałem się za wielce dorosłego...

Hura bura król podwóra...

Tak naprawdę szczylem byłem, jestem i będę. Wszystko weryfikuje życie. TROCHĘ dorosły poczułem się na studiach gdzie człowiek dopiero uczy się samodzielności i odpowiedzialności... a gdzie jeszcze żona... dzieci... utrzymanie rodziny.

Za kilka lat będę się śmiał z tego mojego komenta Wink

Podpisuje sie pod słowami

Podpisuje sie pod słowami MrSnoofiego.
lajk i na glowna, ten BLOG powinien byc w tych 7 lekcjach by nowi uzytkownicy sobie cos uswiadomili....

"Dlaczego bierzesz się za

"Dlaczego bierzesz się za nieszczerą co leci w chuja?"

Bo ma zajebiste cycki, a mnie się nie chce szukać dalej, pozatym dawno nie ruchałem.

Taka odpowiedź mi się nasuwa, kiedy czytam tego typu historie Smile

P.S Ode mnie również główna.

Portret użytkownika Dreadnought

"Strona z perspektywy czasu

"Strona z perspektywy czasu dała mi bardzo wiele, a po niektórych momentach (niedawnych) stwierdzam, że wystarczyło mi tylko KILKA % tej strony..." bo te kilka % wystarczy ale najpierw wiekszość osób nie zwarza na swój charakter i zmienia wszystko w pizdu staje sie innym człowiekiem a nastepnie dochodzi do wniosku po co to i wraca do stanu takiego jak przed poznaniem strony tylko tyle że w o wiele lepszy ponieważ zachował dla siebie właśnie te kilka % których mu brakowało i jest dobrze Smile

Portret użytkownika VanityFair

<3

<3

dobrze a moim zdaniem da się

dobrze Wink a moim zdaniem da się zmienić laskę, można ją wychować i z zimnej suki zrobić potulną jaskółkę ;P tak nawiasem, ale to dla traktujących panny przedmiotowo ;p

Portret użytkownika Sneakers

Nie no wiadomo da się.. ale

Nie no wiadomo da się.. ale to będzie nie na dłuższą metę, bo w końcu jedna ze stron "pęknie".

Raczej pisałem o poważnych ltr-ach Smile bo większość tutaj obecnych tego chciałoby.

Stary! Jak najbardziej racja.

Stary! Jak najbardziej racja. Sam byłem takim gówniarzem, wolnomyślącym jeszcze rok temu. Nie można pozwolić na to, by jakaś cizia mówiła Ci co masz robić, by emocjonalnie wpływała na Ciebie i twierdziła, że musisz się zmienić. Zmieniłem swoje nastawienie do życia dzięki tej stronie. Nie mówię tu tylko o podejściu do kobiet, ale o podejściu do życia. Jedyna Kobieta, która może mi powiedzieć co mogę robić to moja Mama i moja Babcia. Gdyby nie te Kobiety pewnie bym marnie skończył.

Przepraszam za wywód i jakieś tkliwe teksty, ale chciałem się w końcu jakoś szerzej wypowiedzieć.

Dziękuję Gracjanowi za tę stronę i zgromadzenie tylu fajnych ludzi na niej. Dziękuję nawet tym, których tu mocno pojeżdżasz sneakers Laughing out loud Człowiek mądry uczy się na swoich błędach, człowiek sprytny na błędach innych. Dzięki wielkie chłopaki!

Portret użytkownika Jay

dobrze to kurwa napisałeś!

dobrze to kurwa napisałeś! też już czasem mam ochote wyjść z tej strony jak widzę jakie tematy są na forum, no czasami mnie normalnie ponosi i muszę tam napisać co myślę bo inaczej mnie chuj strzeli.. Zacznę ten blog wklejać przy każdym chujowym temacie, może to coś da! Dobra robota stary Smile

Panowie, dziwicie się, że

Panowie, dziwicie się, że coraz więcej bzdur jest na forum? Skoro powstał tak irytujący czat na tej stronie to mnie w ogóle nie dziwi, że dzieci neo przesiadują również na forum.

Zrozumiałem przekaz, który

Zrozumiałem przekaz, który chcesz przekazać Smile I przekażę dalej.

Dobra praca u podstaw.

Portret użytkownika Lestatt

Cóż, ja powiem tak: odkąd

Cóż, ja powiem tak: odkąd trafiłem tutaj zauważyłem wyraźną poprawę pod względem podejścia do kobiet i pewności siebie. Wszystkie lekcje przeczytałem po dwa, trzy razy dla pewności, ale oczywiście nie jadę ślepo zgodnie z nimi, bo to nie byłbym ja, tylko autorzy tych lekcji. Blogi tak samo, wiele nauki.
Do czego zmierzam? Ja nigdy nie byłem i nie będę typem podrywacza, jak wielu puasów tutaj, to nie mój styl, to nie ja. Jestem osobnikiem, który wybiera dziewczynę i się jej trzyma dopóki coś się nie rozpierdoli, albo się uda. Treści z blogów tutaj rzuciły nowe światło na te relacje i z powodzeniem, a co najważniejsze z widocznymi efektami, wykorzystuję je w "omamianiu" mojej "ofiary". A to zaledwie miesiąc "nauki" (;
Dzięki Panowie za pozytywne i sensowne treści. Oby więcej. Odwalacie naprawdę dobrą robotę. Na pohybel tym, którzy płaczą nawet nie próbując [;

Portret użytkownika Biały Jeleń

Kurwa, a ja to widzę tak - te

Kurwa, a ja to widzę tak - te wszystkie kwiatki: zimna dupa, sukowatość, "nie robienie głupiej kanapki" i od chuja innych rzeczy wychodzą PO CZASIE. I - parafrazując Twój tekst - laska najpierw wydaje się zakonnicą (tzn. zajebista), a później okazuje się kurwą (tzn. zjebany charakterek). A taki "pacjent", często jest rozjebany i nie wie co się dzieje. Zresztą Snoofie popełnił już kilka świetnych blogów na ten temat, więc nie będę się zgłębiał.
I zgadzam się z Tobą, że nie ma co się pierdolić w zmianę zjebanej laski, tylko trza ją olać w pizdu i znaleźć normalną.
I chyba z tym jest największy problem - z rzuceniem dupy, z którą się już trochę jest, a która okazuje "zryta".

Portret użytkownika Sneakers

Też prawda, że dużo po czasie

Też prawda, że dużo po czasie wychodzi wtedy też trzeba OLAĆ to oczywiste Smile Trupów też nie reanimujemy prawda?

NO:)

Naprawdę wiele rzeczy idzie OD RAZU zauważyć co nam pasuje a co nie. Tylko ludzie mają problem, że laska ma cyc i dupe ale w środku pusta, a jak wiadomo do pustego to i Salomon nie naleje. Nachodzi puenta tego tematu, dlaczego do chuja takie chłopaczki chcą robić za psychologów? masochistów?

Co innego jak laska ma cyc i dupe i jest chociaż CIUT ogarnięta wtedy strona DELIKATNIE nam może (lecz nie musi) pomóc Smile

Portret użytkownika Kammil

"konieczności ogarnięcia

"konieczności ogarnięcia lekcji przed zarejestrowaniem".. to chyba dobra opcja ; >

Dobrze, że przeczytałem

Dobrze, że przeczytałem całość z komentarzami, bo niektóre kwestie się wyklarowały Smile Pojawił się bowiem dalej Twój komentarz, który "częściowo" wiele rozjaśnił

"Raczej pisałem o poważnych ltr-ach bo większość tutaj obecnych tego chciałoby."

Dlaczego "częściowo"? Bo skąd pomysł, że większość tutaj obecnych chce LTR ?! O.o Właśnie jest odwrotnie. To jest portal generalnie poświęcony podrywaniu, uwodzeniu, a związkom przy okazji. Takie jest moje zdanie. Na pewno jest tu wielu chcących ltr, ale zdecydowanie więcej chcących podrywać/uwodzić i nie mówię tutaj o uwodzeniu w związku, bo coś takiego też jest (jak ktoś napisał w związku też trzeba pouwodzić, coś na zasadzie dorzucania od czasu do czasu do ogniska, żeby nie zgasło przypadkiem)

Ja też Sneakers nie lubię palących lasek, ale nie będę się ograniczał i rezygnował z palaczki, jeśli jest to kwestia ONS, bo duuuuużo więcej skorzystam (i dam) niż stracę. Związek to oczywiście inna bajka. Takie mam zasady - na ONS palaczka jak najbardziej tak, na ltr zdecydowanie nie Smile

W 100% zgadzam się ze zdaniem MrSnoofie:

"Problem jest w tym, że ci, którzy Cię (i nie tylko) tak wkurwiają i rozśmieszają, z tymi śmiesznymi problemami SĄ W TYM AUTENTYCZNI."

ps. to mój pierwszy komentarz na stronie po trzymiesięcznej przerwie. Jeszcze tak długiej przerwy tutaj nie miałem Smile

Portret użytkownika Sneakers

Hej Przemo Jakbym pisał o

Hej Przemo Smile

Jakbym pisał o ONS to poruszyłbym wasze komenty w blogu Smile mam podobne zdanie i masz rację, pisałem głównie o ltr..

Czemu uważam, że większość chce ltr? Forum to teraz moja praca a nie przyjemność komentowania - więc widzę co się dzieje Smile

Do ONS łatwiej doprowadzić, można przez chwilę chociaż być 100% samcem alpha by ugrać seksik, aczkolwiek w związku na dłuższą metę nie da się.

To co Snoofiego cytowałeś to nie o taką autentyczność mi chodziło, bardziej chodziło mi o trzymaniu się swoich kryteriów, swoich zasad, że chce taką i taką to biorę się za taką a nie inną Smile No i ważny aspekt AKCEPTACJI drugiej osoby a nie zmieniania jej pod własne wymagania Smile takie rzeczy tylko w erze Smile

Portret użytkownika monter1987

Ty, sneakers, czy jak ci tam.

Ty, sneakers, czy jak ci tam. Może wcieliłbyś to sam w życie, zamiast pierdolic bzdury typu "to jest samochód, a ty jesteś jednym z jego kół. Napompuj się"?! Dużo jest tu mądrych, ale skuteczności i konkretów zero...

Skutecznego i konkretnego to

Skutecznego i konkretnego to ty nie poznasz na forum.

Portret użytkownika DawidWujek

moim zdaniem on to co napisał

moim zdaniem on to co napisał wie i widzi z doświadczenia.. A co do Ciebie widocznie też nie czytałeś że zrozumieniem(o ile wogóle czytałeś) nikt Ci nie da na złotej tacy jednego sposobu na posiadanie każdej kobiety.. Nie dla tego że nie chce, ale dlatego że takiego sposobu nie ma każda kobieta lest inna. Fakt można je grupować według niektórych kryteriów ale to i tak nie pomoże ci wiele.. Jedynym słusznym sposobem na kobiety jest kreatywność. Jeśli nie umiesz być kreatywnym to musisz nad sobą pracować.. Bez pracy nie osiągniesz nic. Pozdrawiam.