Portal Uwodzicieli
Witryna poświęcona relacjom damsko męskim oraz budowaniu międzyludzkich więzi emocjonalnych.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Krzywe akcje z byłą mają wpływ na aktualne relacje

6 posts / 0 new
Ostatni
Justone
Nieobecny
Wiek: 22
Miejscowość: Kraków

Dołączył: 2018-03-06
Punkty pomocy: 16
Krzywe akcje z byłą mają wpływ na aktualne relacje

Siema chwilę temu założyłem jeden temat o czymś innym, ale chciałbym z Wami Panowie podyskutować o czymś jeszcze..

Aktualnie spotykam się ze spoko dziewczyną, relacja nabiera kolorów w mojej opinii: zaprasza mnie, mówi o mnie "przyszłościowo", gdy jestem u niej to nie daje mi wyjść do domu haha, misja pocałunek (na razie) zakończona powodzeniem. Przyznam wkręcam się w nią, starając się przy tym mieć luźna głowę, bo dobrze wiem jak można chcieć "za bardzo" a wtedy to jest zjazd ku końcowi.

Ale Okropnie nękają mnie negatywne myśli odnośnie tego, że to nie jest szczere, że spotyka się z kumplami to coś się Odjebie i podziękujemy sobie, że odpuszcza, że czasem ja coś mówię nie tak, że za bardzo odkrywam karty itp.

A to wszystko wydaje mi się jest oparte jazdami z byłą jakiś czas temu.. "Tylko kolega" zamienił się w typa z którym mnie zdradziła, ciągle jakieś krzywe akcje się rodziły. Przez to właśnie chyba ciągle sobie tworzę historyjki w bani i wymyślam że coś się pierdoli mimo że się nie pierdoli względem aktualnych relacji. Nie pokazuje tego na zewnątrz bo wiem że niczemu to nie służy, ale jest to męczące, przecież nowa laska to nowa karta nie zawsze musi się to powtórzyć..

Mieliscie tak może, że ciężko wam było zrzucić z siebie ten syf byłej i jej jazd względem nowych relacji, macie może jakieś swoje spostrzeżenia co do tego jak warto myśleć i postępować w tej sytuacji?

Dobrodziej z Północy
Portret użytkownika Dobrodziej z Północy
Nieobecny
Wtajemniczony
Płeć: mężczyzna
Wiek: 29 lat (1992)
Miejscowość: Północ (Gdańsk)

Dołączył: 2019-11-19
Punkty pomocy: 966

Jak dla mnie, to oba Twoje tematy są ze sobą mocno powiązane. Masz świeży uraz w postaci zdradzajacej ex, w dodatku w pobliżu obecnej kręci się jakiś gość o jasno określonych intencjach. Wiadomo, w głowie pojawiają się rożne scenariusze.

Co ja Ci mogę powiedzieć z perspektywy chłopa, który trochę już w życiu widział. Zdradzał, ale też był zdradzany i nawet zdrady wybaczał.

Nie masz wpływu na to czy zostaniesz zdradzony. Nie jest to Twoja wina, odpowiedzialność ani decyzja. W zaistniałej sytuacji polecam Ci podjąć działania, które pozwolą Ci po prostu nie zwariować. Bo, spójrz na to w ten sposób. Nie da się żyć życiem cerbera pilnujacego swej kobiety. Pasa cnoty jej nie założysz, zresztą kowalstwo to zawód niemal wymarły, a IKEA do oferty jeszcze tego gadżetu nie wprowadziła. Dziwne akcje i zazdrość tylko odbiją się negatywnie na waszej relacji.

Twoim przeciwnikiem nie jest w tym momencie ani dziewczyna, ani nawet jej kolega. Jest atrakcyjna? Adoratorów zawsze będzie masa. Nie martw się na zapas.

Twoim wrogiem jest, Twoj własny mózg i czarnowidztwo, ktore uprawiasz. Zabrzmi to banalnie, ale wyznacz granice i po prostu nie martw się na zapas. Zamiast tego skup się na tym, żeby między wami było po prostu fajnie. Zaufanie przyjdzie z czasem w miarę wzrostu Twojej pewności siebie w tej relacji.

A jak coś się wydarzy? To wtedy podejmiesz decyzję co z tym zrobić.

______
* nie zgadzasz się ze mna? - 1
** zgadzasz się ze mną? +1
*** moje rady stosujesz na własną odpowiedzialność

Justone
Nieobecny
Wiek: 22
Miejscowość: Kraków

Dołączył: 2018-03-06
Punkty pomocy: 16

Dzięki zs tak szeroki komentarz.. Trochę mi to otworzyło oczy, w sensie na siłę nie utrzymasz nikogo jak laska nie ma zasad i odwali taki szajs to jej wybór. Ciągła analiza i pisanie scenariuszy w głowie wiele nie zmianią, trzeba dobrze działać żeby było git po prostu

ann39
Portret użytkownika ann39
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 28
Miejscowość: Średnie miasto

Dołączył: 2017-02-10
Punkty pomocy: 335

Nie wykladaj sie cały przed laską poki ona sie nie wyłozy i bedzie git. I pamietaj ze poki nie pyta o zwiazek to jestescie nikim dla siebie i w kazdej chwili moze ktorekolwiek z was zniknac. Nie licz na nic

Justone
Nieobecny
Wiek: 22
Miejscowość: Kraków

Dołączył: 2018-03-06
Punkty pomocy: 16

Właśnie z tym związkiem też kminie.. Ta laska to taki przypadek że mam wrażenie że to ostatnia rzecz o którą by spytała. Już nie chodzi nawet że by nie chciała, tylko bardzo uważa na kroki do przodu żeby z czymś nie wyskoczyć nagle. Kc było, chce poznać moja rodzinę na dniach ja jej rodzinę już poznałem zobaczymy co dalej. Ale tak jak mowisz.. Z tym związkiem nie chce wyskoczyć więc czekam grzecznie Smile

Rot
Portret użytkownika Rot
Nieobecny
Wtajemniczony
Płeć: mężczyzna
Wiek: 28
Miejscowość: Kraków

Dołączył: 2013-09-16
Punkty pomocy: 745

IMO zdrady się nie planuje i się nie podejrzewa.

Bądź po prostu najlepszą wersją siebie i zaakceptuj fakt, że nic więcej zrobić nie możesz.
Tym bardziej, że takie gdybanie tylko negatywnie się na tobie i na związku odbije.