Portal Uwodzicieli
Witryna poświęcona relacjom damsko męskim oraz budowaniu międzyludzkich więzi emocjonalnych.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

WOODSTOCK 2016

19 posts / 0 new
Ostatni
czysteskarpety
Portret użytkownika czysteskarpety
Nieobecny
Wiek: 24
Miejscowość: 3miasto

Dołączył: 2014-11-06
Punkty pomocy: 2595
WOODSTOCK 2016

Witam, jako że nasz forumowy woodstokowicz nie zakłada w tym roku tematu chyba mi przypada ten zaszczyt. Otóż wielkimi krokami zbliża się największa impreza w Polsce. Jest to świetna okazja żeby zobaczyć jakieś forumowe gęby.

Kto nie był i potrzebuje reklamy, zareklamuję. Impreza na której każdy znajdzie coś dla siebie. Jest dobra rockowa muzyka, chlanie do upadłego(dla chętnych), łatwo wyżulić gram zielonego za free(dla chętnych). Świetne pole do popisu jeśli chodzi o podrywanie, dla początkujących to wręcz raj na ziemi, można sobie poćwiczyć na łatwych celach, każdy jest mega pozytywnie nastawiony do drugiej osoby i laska nigdy nie spławi cię tekstem typu "spierdalaj pan". Wszędzie atmosfera miłości i przyjaźni Wink

Dla napalonych: jeśli celujesz w poruchanie za free to znajdziesz. Nie wierz jednak w mit, że na woodstocku to każda panna chętna, bo impreza nie zmienia lasek na tyle, że nagle stają się dupodajkami. Znajdziesz, bo jest tam po prostu dużo ludu i trafiają się dupodajy które na codzień też takie są.

Dla romantyków: jeśli nie bzykasz byle czego to po prostu nie bzykaj i ciesz się atmosferą, która jest nieziemsko pozytywna. Tak btw swoją obecną dziewczynę poznałem na poprzednim Woodstocku, jeżdżą tam też fajne, wartościowe panny(tak jak i chodzą do klubów, a nawet do kibla na kupę, wbrew temu co twierdzą niektórzy, że "w klubie wartościowej panny nie spotkasz").

Dla sknerusów: na Woodstock możesz jechać bez pieniędzy! Zawsze znajdzie się ktoś kto cię przekima, piwo dostaniesz za free jeśli postoisz chwilę z pustym kubkiem, jedzenie wyżulisz bez problemu.

To mój czwarty Wood, jak zwykle polecam, do tej pory udało mi się spotkać z con sawyerem na chwilkę no i z mendozą 2 razy, w poprzednim roku było świetnie. Jeśli ktoś się wybiera niech zostawi post lub napisze na priv, można się spiknąć jakąś grupą i poznać nasze anonimowe forumowe mordki.

Wood od 14 lipca w Kostrzynie nad Odrą. Wbijać pany Wink

BigBastard
Portret użytkownika BigBastard
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 30
Miejscowość: Poznań

Dołączył: 2011-08-16
Punkty pomocy: 57

Cóż...tez pewnie będę. I powiem tak, pukalem na pierwszym Woodzie pewna pannę, której już imienia dziś nie pamiętam

Mam wszystko w tyle...więc prawie się nie myle...

młody
Nieobecny
Wiek: 19
Miejscowość: wlkp/lubuskie

Dołączył: 2014-11-08
Punkty pomocy: 43

Rok temu byłem jako Pokojowy patrol, czerwone koszulki, w tym roku jeśli pojadę to niestety raczej z piątku na sobotę tylko Wink

mgk
Portret użytkownika mgk
Nieobecny
Wiek: 20
Miejscowość: Cracow

Dołączył: 2013-10-22
Punkty pomocy: 530

Ja dostałem propozycję, myślę że jak nic mi nie wypadnie to wpadnę i ja Smile

W gruncie rzeczy, ludzie nie powinni uczyć się tego jak prowadzić biznes, podrywać dziewczyny czy zarządzać ludźmi, ale tego jak tworzyć, podkreślać i wykorzystywać autorytet, bo cała reszta to tylko jego przejawy.

Seize
Nieobecny
Wiek: 25
Miejscowość: Gdansk

Dołączył: 2014-02-25
Punkty pomocy: 35

Jeżeli nie dostanę roboty, to chyba też pierwszy raz pojadę Wink

Mendoza
Portret użytkownika Mendoza
Nieobecny
Ogarnięty
Ta osoba pomogła w składce na serwer
Płeć: mężczyzna
Wiek: 33
Miejscowość: Nigdzie na stałe

Dołączył: 2012-10-28
Punkty pomocy: 2663

Mooooooże zawitam na pół dnia i nocy,to nic pewnego.

________________________________________________________________
Jeśli nie wiesz gdzie chcesz dojść, to dojdziesz gdzieś indziej.

Sourcy
Portret użytkownika Sourcy
Nieobecny
Wiek: 19
Miejscowość: Słupsk

Dołączył: 2015-01-22
Punkty pomocy: 46

W tym roku to 7 dni w tygodniu pracuje ;/ nawet nad morze nie mogę zajechać a mam do niego 18km

dudek500
Portret użytkownika dudek500
Nieobecny
Wiek: 20
Miejscowość: Łódź

Dołączył: 2011-02-14
Punkty pomocy: 29

Ja na pewno się pojawię.

Kobieta wybaczy wiele, ale nie to że nie spróbowałeś...

wowa1
Portret użytkownika wowa1
Nieobecny
Wiek: 22
Miejscowość: PL

Dołączył: 2014-12-15
Punkty pomocy: 104

Bede na woodzie, jade z ludzmi, chetnie sie spotkam z ekipea, jak cos to PW Smile

czysteskarpety
Portret użytkownika czysteskarpety
Nieobecny
Wiek: 24
Miejscowość: 3miasto

Dołączył: 2014-11-06
Punkty pomocy: 2595

Podbijam temat, bo teraz już raczej każdy wie czy jedzie czy nie. Ja będę od środy w nocy/czwartku rano do niedzieli. Jak zwykle pewnie nic nie wyjdzie ze stworzenia większej grupy, więc deklarować się kto ma chęć na browarka, poznanie się. Pisać też na privy z konkretnymi deklaracjami Wink Warto poznać swoje gęby, a jest ku temu okazja Wink

Mendoza
Portret użytkownika Mendoza
Nieobecny
Ogarnięty
Ta osoba pomogła w składce na serwer
Płeć: mężczyzna
Wiek: 33
Miejscowość: Nigdzie na stałe

Dołączył: 2012-10-28
Punkty pomocy: 2663

Będę w piątek w nocy i na całą sobotę. Zgadamy się Czyste, chętnie również poznam MKG i Dobrodzieja.

________________________________________________________________
Jeśli nie wiesz gdzie chcesz dojść, to dojdziesz gdzieś indziej.

xx3
Portret użytkownika xx3
Nieobecny
Wiek: 24
Miejscowość: Bydgoszcz

Dołączył: 2011-04-07
Punkty pomocy: 353

Ja podobnie jak mendoza.
Edit:bede ze znanym juz wszystkim smolarkiem Laughing out loud

kattz
Nieobecny
Wiek: 24
Miejscowość: BDG

Dołączył: 2015-07-14
Punkty pomocy: 33

Siemanko. Nie wiem czy mnie kojarzy ktoś ale tu Smolarek że sławnego tematu o byłej Laughing out loud też mam zamiar pobalowac na Woodstocku także do zobaczenia mordy Laughing out loud

czysteskarpety
Portret użytkownika czysteskarpety
Nieobecny
Wiek: 24
Miejscowość: 3miasto

Dołączył: 2014-11-06
Punkty pomocy: 2595

Cały i zdrowy, dobry wood jak zawsze, teraz 1-2 dni dochodzenia do siebie ;d

Przemo
Nieobecny
Ta osoba pomogła w składce na serwer
Wiek: 33
Miejscowość: Płock/Bydgoszcz/Warszawa

Dołączył: 2009-07-15
Punkty pomocy: 656

"Dla napalonych: jeśli celujesz w poruchanie za free to znajdziesz."

Fakt faktem, że nie sprawdziłem, ale nie chce mi się w to wierzyć. W tym celu miałem się wybrać na Wood w 2012 r. z legendarnym Karłem, ale ta impreza zawsze koliduje mi ze żniwami. Rzepaki i jęczmienie idą już wtedy pełną parą a i żyto już miejscami jest powoli atakowane. Inna sprawa, że ta muzyka jest nie do zniesienia, ale to idzie jeszcze przeboleć w tak szczytnym celu jak erotyczne igraszki (celowo nie nazywam tego dymaniem, bo ja bardziej w lody celuję Wink)

Może spróbuję podskoczyć na jeden dzień/wieczór w 2017...