Portal Uwodzicieli
Witryna poświęcona relacjom damsko męskim oraz budowaniu międzyludzkich więzi emocjonalnych.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Brak Orgazmu u Kobiety – 18 Punktów do Sprawdzenia

Portret użytkownika Admin

Kobiecy orgazm związany jest z jej neurologią. Co jakiś czas dostaję pytanie od czytelników, którzy mają problem w łóżku ze swoją partnerką. Dziewczyna czerpie przyjemność z seksu, ale nie ma orgazmów. Albo w ogóle jest jakaś „oziębła”.
„Co robić Adepcie, jak żyć?” pytają zestresowani czytelnicy. Co robić, żeby zwiększyć poziom przyjemności dziewczyny w seksie? No i żeby w końcu ona miała ten orgazm?

Hmmm, nie uważam się za jakiegoś wielkiego speca, czy guru od seksu. Właściwie to z każdym kolejnym rokiem i nowymi doświadczeniami wydaje mi się, że wiem mniej niż kiedyś Smile Natomiast podam Ci kilka wskazówek i tropów, od których warto zacząć.

1. Jestem zwolennikiem otwartych seksualnie rozmów z kobietą. Dlatego w odpowiedniej chwili np. jak będziecie po seksie lub w innej zrelaksowanej sytuacji, wybadaj ją wstępnie:

- czy osiąga orgazmy masturbując się? Sama lub z wibratorem / prysznicem itd.?
- Czy Twoja dziewczyna była w przeszłości zgwałcona? lub była w jakikolwiek inny sposób wykorzystywana seksualnie?
- Czy jest bardzo religijna? lub w przeszłości była wręcz religijną fundamentalistką? Może ma przekonanie, że seks to grzech, orgazm to grzech
- Jakie są jej przekonania nt. otrzymywania przyjemności? Może jest tylko „zaspokajaczką mężczyzn” i czuje silną potrzebę dawania przyjemności mężczyźnie i… nie czerpania swojej?
- jakie ma kompleksy w łóżku, wstydy i nieśmiałości związane z wszystkim co się wiąże z seksem
- czy ma fantazje, które kończą się jej orgazmem? Kto wie, warto zapytać.
- czy zdarzyły się w jej życiu sytuacje, że miała orgazm w jakkolwiek sposób np. w trakcie uprawiania sportu, od pocierania jakiejś jej części ciała?
- czy wiesz jakie ona lubi fetysze?

2. Druga sprawa. Czy ona w ogóle chce to zmienić? Czy chce odkryć swoją seksualność? Czy chce się rozwinąć w tym kierunku?

(przeczytaj mój poprzedni wpis o zbytnim napieraniu na rezultat w łóżku z kobietą „Dlaczego Kobiety Udają Orgazm”)

Nie możesz nikogo zmusić do rozkoszy. To nie Twoje zadanie. Tak jak rodzice nie zmuszą dziecka do rzucenia papierosów poprzez wysłanie go do terapeuty lub hipnotyzera. Ono musi samo tego chcieć. Tak samo, nie może Ci dużo bardziej zależeć na jej rozkoszy niż jej samej.

Jeśli jej wystarczają normalny seks i pocałunki i naprawdę nic więcej jej nie interesuje, to może tak ma być. Jeśli ona cieszy się z twojego towarzystwa, bliskości, chce z tobą uprawiać seks, to świetnie. Jeśli wystarczają jej pocałunki, to pozostań przy tym i nie naciskaj za mocno. No chyba, że ona tylko chce się całować, a ty uprawiać seks, to co innego. To się pewnie nie uda na dłuższą metę.

Kolejne punkty ze względu na duplikacje treści w google przeczytasz na moim blogu:

http://www.uwodzenie.org/brak-ogazmu-u-kobiety-18-punktow-sprawdzenia/

pozdrawiam
Adept

Odpowiedzi

Portret użytkownika Wilkorian

...

...

Portret użytkownika Wilkorian

Ekspert XDDDDDDD

Ekspert XDDDDDDD

ale przeciez atrakcyjne laski

ale przeciez atrakcyjne laski wolą Danieii a nie takich zakolaków 170cm jak ty wiec skąd mozesz to wiedzieć? XDDD

Od siebie dodam jeszcze jeden

Od siebie dodam jeszcze jeden punkt - gra wstępna. Faceci często albo ją sprowadzają do minimum, albo nie wiedzą, co dokładnie kobieta lubi. To, że któraś preferuje pieszczoty piersi, nie oznacza, że będzie jej przyjemnie, jak facet będzie je za mocno uciskał niczym ciasto, czasem klucz do sukcesu stanowi dogranie siły dotyku do potrzeb kobiety. Jedne kręci delikatny dotyk, drugie mocniejszy. Jak się z tym trafi i nie zapomni o grze wstępnej, to kobieta powinna być wystarczająco podniecona.